Черноморец - лято 2015

  • 142 060
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 379
На Златна рибка има ли хубави заведения за хапване?
Има едно , в което готвят страхотно - на самия вход за къмпинга е ,  но не е на плажа. Ние хапваме там като си тръгнем на обяд.Храната е прясно и вкусно сготвена, разнообразна и на прилични цени. Друго не знам да има.

# 61
  • Мнения: 34
На Златна рибка има ли хубави заведения за хапване?
Има едно , в което готвят страхотно - на самия вход за къмпинга е ,  но не е на плажа. Ние хапваме там като си тръгнем на обяд.Храната е прясно и вкусно сготвена, разнообразна и на прилични цени. Друго не знам да има.
А може ли да ми обясните къде точно се намира Златна рибка? Simple Smile
Гледах го на картата , но никога не сме ходили до там. Като тръгнеш от Черноморец в посока Созопол по черния път подминаваш входа за къмпинг Градина и следващия е Златна рибка , правилно ли се ориентирам? Simple Smile

Последна редакция: нд, 08 юни 2014, 15:48 от mmimss

# 62
  • София
  • Мнения: 1 040
И аз се интересувам, че за първи път ще бъдем в Черноморец.

# 63
  • Мнения: 6 735
Ето линк, картата е много добра и може чудесно да се ориентирате : http://zlatna-ribka.com/

# 64
  • Мнения: 34
Ето линк, картата е много добра и може чудесно да се ориентирате : http://zlatna-ribka.com/
Много благодаря!

# 65
  • Мнения: 5

Мисля, че съм срещала името в Почивка.бг, но тази вила не е ли на Червенка? Червенка е вилната зона на Черноморец.
[/quote]


Благодаря за отговора! Опитвах  да открия местоположението на вилата, казаха ми, че е  след Атия, в такъв случай  се пада някъде около Вромос. Не познавам района  и се ориентирам само по карти,  ако греша ме поправете.  Искам да попитам, ако наистина е там- този плаж ползва ли се, тъй като  прочетох  притеснителни неща за него.

# 66
  • Мнения: 6 735
Хм, за това става въпрос, нали? http://pochivka.bg/o-15487-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_%D0%B2%D0%B8 … D1%80%D1%8F%D0%B3

Кой ти каза, че е след Атия, собственика, ли? Ако е така, след Атия в каква посока, към Бургас или към Созопол? Нещо се обърках, аз реших, че е на Червенка, а Червенка е до к-г Градина, т.е. към Созопол, а не към Атия.

# 67
  • Мнения: 5
Хм, за това става въпрос, нали? http://pochivka.bg/o-15487-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_%D0%B2%D0%B8 … D1%80%D1%8F%D0%B3

Кой ти каза, че е след Атия, собственика, ли? Ако е така, след Атия в каква посока, към Бургас или към Созопол? Нещо се обърках, аз реших, че е на Червенка, а Червенка е до к-г Градина, т.е. към Созопол, а не към Атия.




Точно това е вилата. Трябва  да е след Атия  посока Созопол. От собственика разбрах, че близо до  нея няма  магазини,  заведения и пр. , било малка вилна зона,  даже  пътя до там  се поддържа от собствениците  на къщите.

# 68
  • Мнения: 6 735
Червенка е вилна зона, ама там си има улици и те се поддържат от общината.Тази малка вилна зона нямам идея къде е.Карта не ви ли прати? Как ще отидете до там?

# 69
  • Мнения: 5
Червенка е вилна зона, ама там си има улици и те се поддържат от общината.Тази малка вилна зона нямам идея къде е.Карта не ви ли прати? Как ще отидете до там?


Ще ни  чакат  на главният  път,  преди Черноморец  имало бариера, явно от там е отбивката за  въпросната вилна зона.

# 70
  • Мнения: 6 735
Червенка е вилна зона, ама там си има улици и те се поддържат от общината.Тази малка вилна зона нямам идея къде е.Карта не ви ли прати? Как ще отидете до там?
Ще ни  чакат  на главният  път,  преди Черноморец  имало бариера, явно от там е отбивката за  въпросната вилна зона.

ЕЕее, заинтригува ме  Grinning Хайде пиши после къде се намира тая къща.Вилна зона с улици направени от собствениците, пък и бариера  Grinning Да не е някъде около Вромос? Там има вилна зона и се казва Митков мост Peace

# 71
  • Мнения: 2 208
Искам и аз подробности за тази вила, но не искам да почивам на Вромос. Все ощесе плаша от радиация.

# 72
  • Мнения: 5
Точно Митков  мост е мястото, сигурно не го пише в описанието на вилата за да не плашат хората с радиацията, но аз нали искам да знам всичко предварително- ровя  и питам.  Моля, по запознатите да кажат как стоят нещата с тази радиация - реален ли е проблема  или не , използва ли  се  този  хубав плаж. Последната информация, която  намерих е  от 2012г. за предстоящо почистване, след това нищо. Избрахме вилата заради непосредствената близост на морето, и ще е много тъпо, ако трябва да ходим на друг  плаж, а този под  носа ни само да гледаме от двора.

# 73
  • Мнения: 2 208
Ами аз съм страхлива и не бих отишла там, какво като не ходя на плажа , нали спя там. Настина имаше замърсяване от мина , която ползвала за обработката на рудата някакви радиоактивни елементи, това съм запомнила. проблема е още от 90-та година, имам смътни спомени.
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/plazhyt-vromos-kraj-cher … ioaktiven-3168891
ей това  веднага би ме отказало  Peace

# 74
  • Мнения: 6 735
Точно Митков  мост е мястото, сигурно не го пише в описанието на вилата за да не плашат хората с радиацията, но аз нали искам да знам всичко предварително- ровя  и питам.  Моля, по запознатите да кажат как стоят нещата с тази радиация - реален ли е проблема  или не , използва ли  се  този  хубав плаж. Последната информация, която  намерих е  от 2012г. за предстоящо почистване, след това нищо. Избрахме вилата заради непосредствената близост на морето, и ще е много тъпо, ако трябва да ходим на друг  плаж, а този под  носа ни само да гледаме от двора.

Ха, познала съм  Grinning
Сега за радиацията и Вромос много е писано и почти винаги противоречиво.Всеки за себе си решава на какво да вярва.Аз лично и моето семейство посещаваме най-много плажа на Вромос.Няма от какво да се притеснявам Peace

Общи условия

Активация на акаунт