ДЕКЕМВРИйките засмени, с бебче на ръце, местят се в "родени"!

  • 27 413
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 35
био гая на нас не ни помогна .
На мен док ми каза след първата седмица да слагам колан въпреки че корема ми се е прибрал

# 16
  • Мнения: 253
TDI, fingerscrossed
Аз не слагам колан, а може би трябва. От аптеката ли ги купувате?
Да,моят си седеше от каката.Но не знам как ще разбереше какъв размер да вземеш,защото аз вземах един-беше ми голям,после втори и накрая на 3-я път улучих размера.Трябва да се мери.Ако имаш някой познат в аптека-вземи го мери и ако има нещо да го смениш  Peace

# 17
  • Мнения: 277
Здравейте от мен и честит празник на всички ако имаме именници  Heart Eyes Ние имахме кошмарна вечер  : Sad Марти отново направи "криза на коликите" вече така го наричам,дори както го държеше баща му за секунди спря да диша и посиня....не мога да ви опиша какво стана с мен..в миг краката ми се подкосиха,сърцето  ми щеше да изкочи....ужаса беше пълен  Sad незнам как ще  оживея докато минат тия колики  Cry пак е запечен,вече почти не ака вез мишкато...ще взема да му купя и аз Био Гая да пробваме и това....Инфакола му е на свършване и мисля да НЕ ги повтарям...уж разхлабва ли,а той все запечен....ще пробвам комбинацията БиоГая+ Саб Симплекс...дано резултата е добър

# 18
  • Мнения: 1
здравейте и аз да се запиша в новата тема много е хубава браво на TDI

# 19
  • Мнения: 248
Хоп и аз да се запиша. Simple Smile
Аз за коликите давам само Колийф и то само ако започне да плаче, давах и Еспумизан и Абоколикен, но ефекта беше нулев. За Биогая-та съм чувала много добри отзиви, но за сега мисля да не давам, да видим как ще бъде с коликите.
За пъпчиците мазах с едно кремче за подсичане от аптека Попова във Варна (те си ги правят там) и много добре подейства, за 2 дена минаха.  Peace

# 20
  • Мнения: 36
Хоп и аз да се запиша. Simple Smile
Аз за коликите давам само Колийф и то само ако започне да плаче, давах и Еспумизан и Абоколикен, но ефекта беше нулев. За Биогая-та съм чувала много добри отзиви, но за сега мисля да не давам, да видим как ще бъде с коликите.
За пъпчиците мазах с едно кремче за подсичане от аптека Попова във Варна (те си ги правят там) и много добре подейства, за 2 дена минаха.  Peace
Да се запиша и аз в темата ... благодаря на ТДИ за нея.аздавамбио гайа на беба ,но честно казанонямамнаблюдения далипомага. Факт , че бебетосе запича и трудно ака ...

# 21
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро
За коланите-аз сложих на 2 ден след операцията-така ми каза доктора  Peace
За стряскането-и ние го правим на сън и даже като е с вдигнати ръчички и ръцете изправя нагоре  newsm78
Био Гаята се комбинира с капки за колики-Колийф,Саб Симплекс/не знам така ли се пише/
ТДИ,благодаря за новата тема  Money


Сподели какъв? чудя се, откаде и какъв да си закупя newsm78

ТДИ   bouquet

Ние сме доволни от чая на ХИП  с копър за колики Peace

# 22
  • Мнения: 277
Rosinkaaaa  видях че даваш на бебчето си Дуфалак...консултира ли се преди това с педиатъра си или ти сама реши да го даваш?  newsm78  питам,защото и аз имам Дуфалак и Марти е запечен и от вчера се замислям дали да не му давам и аз

# 23
  • Мнения: 11
 Здравейте, дами,

Бихте ли казали това чайче на Hipp с копър къде да го търся - по търговските вериги или по аптеките? Не е ли малко силно да се даде Дуфалак на бебенце?

Полина, аз кърмех със силиконови сърна, защото при мен нещата бяха стигнали до кръв. Моите протектори бяха на Авент, но не съм особено доволна. Позволиха ми малко да ми позаздравеят гърдите, но имах усещането, че мъничка не може да суче ефективно с тях. Затова сега и давам без протектори, въпреки, че още не са ми се възстановили гърдите. Да, първоначално болката е жестока, но след като засуче, прибутвам с палец частта на гърдата под брадичката на бебето, за да засмуче по-дълбоко и след това положението е търпимо.

Позволявам си да копирам въпроса ми от миналата тема, защото все още нямам отговор.
   
Цитат
Re: ДЕКЕМВРИйки 2013
« #706 Четв., 16 Ян. 2014, 16:58 »
   
Въпрос към ЛЛЛ:Здравейте, имам следния проблем - моето момиченце е вече на месец и половина. От няколко дни е гладна на по-чести интервали. Днес интервалите паднаха до един час след приключване на храненето. Храненето протича тези дни по следния начин - 15-20 минути на гърда с интензивно сучене и след това започва ритане, въртене на главата, изплюване на гърдата, понякога рев. До сега обикновено беше около 30-40 минути спокойно сучене и заспиваше на гърда. Обикновено я изправям седнала на бедрото ми и превита на подлакътника ми, за да оригне. Сега вместо само да оригне, повръща около 1 чаена лъжичка гъсто хомогенно мляко и отделно друга течност, достатъчна да подгизне лигавника, ръкава или каквото друго попадне. Това е на почти всяко ядене, като преди да повърне изпитва болка. След повръщането се успокоява, докато не започнат болките при акане. При меренето на единия месец беше 4,000 кг, при меренето вчера на месец и половина беше 4,450 кг. При такова повръщане нормално ли се храни? Нормално ли е това повръщане? Какво мога да направя да и намаля болките?

# 24
  • Мнения: 179
Здравейте момичета! за коликите давам Лефакс, но не усещам някакво подобрение, малката има колики от 6:00 до 11:00 сутрин и вместо да отшумяват те се засилват. Чая на Hipp с копър така запече малката, че и термометъра не помогна и повече няма да го повторя.  #Cussing out Аз го купих от магазин за бебешки стоки.
Да ви попитам вие имате ли вече по-продължителни периоди на бодърстване, защото при нас вече се обособяват два, преди обед и вечер около банята?

# 25
  • Мнения: 36
Някоя мама беше писала какви документитрябват за пред социалните за депски и за еднократната помощ , може ли пак данапишете , благодаряпредварително

# 26
  • Мнения: 6
Здравейте, дами,

Бихте ли казали това чайче на Hipp с копър къде да го търся - по търговските вериги или по аптеките? Не е ли малко силно да се даде Дуфалак на бебенце?

Полина, аз кърмех със силиконови сърна, защото при мен нещата бяха стигнали до кръв. Моите протектори бяха на Авент, но не съм особено доволна. Позволиха ми малко да ми позаздравеят гърдите, но имах усещането, че мъничка не може да суче ефективно с тях. Затова сега и давам без протектори, въпреки, че още не са ми се възстановили гърдите. Да, първоначално болката е жестока, но след като засуче, прибутвам с палец частта на гърдата под брадичката на бебето, за да засмуче по-дълбоко и след това положението е търпимо.

Значи си като мен и аз ги махнах, вече е по-търпимо положението. Колко пози смених, нали не мога много да си стоя на дупето.

# 27
  • Мнения: 6
Jaska
Да и ние около баня и през деня през различно време. Вечер спи доста, за наше щастие, наспиваме се. През деня вече по-малко спи.

# 28
  • Мнения: 277
Здравейте момичета! за коликите давам Лефакс, но не усещам някакво подобрение, малката има колики от 6:00 до 11:00 сутрин и вместо да отшумяват те се засилват. Чая на Hipp с копър така запече малката, че и термометъра не помогна и повече няма да го повторя.  #Cussing out Аз го купих от магазин за бебешки стоки.
Да ви попитам вие имате ли вече по-продължителни периоди на бодърстване, защото при нас вече се обособяват два, преди обед и вечер около банята?
ооо ние от преди седмица-две може би бодърстваме по час-два,няма определен период сутрин или вечер,след сън като реши човека-гледа,плези се,смее се...вече забелязвам че и доста по-продължително стои с изправена главичка...абе усилено растем Simple Smile утре става на месец моя МЪЖ  Laughing

# 29
  • Мнения: 277
Някоя мама беше писала какви документитрябват за пред социалните за депски и за еднократната помощ , може ли пак данапишете , благодаряпредварително
За еднократната помощ ти трябва Декларация,Акта за раждане на детето и Банкова сметка (снимай си Акта за раждане,защото остава в социланите близо месец) и твоята лична карта
За детските- Молба -Декларация,документ от педиатъра за направени ваксини на детето,бележка за доходите на теб и мъжа ти за година назад,банкова сметка и твоята ЛК и на мъжа ти ЛК

Общи условия

Активация на акаунт