На море в Турция - тема 28

  • 100 618
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 262
За Палм Уингс -Кушадасъ имам друго мнение,значително по-добро. Да,до Кушадасъ е 14-15км. но около хотела района е добре поддържан.Както писаха и други вече,около него има къде да се купи това-онова. Така че има съществена разлика с Аурум-Акбюк. А и Палм Уингс е вече улегнал хотел,малките недостатъци от старта са вече отстранени и почивката там е без никакъв риск. Аз затова писах вече на няколко пъти. Нов хотел е ок,но след първия сезон за мен. Да,вярно сигурно и цената няма да е промоционална,но рисковете от лошо обслужване и неприятни изненади по стаите и територията ще са сведени до нула. А и ще има вече достатъчно инфо за хотела.  Но всеки си решава за себе си.Стискам палци на всички да се реализират мечтите им за хубава почивка. А на тези които все още не могат да решат къде,ще кажа че цените и през март са все още изгодни,но вече само до тук. Всички хотели от април ще поскъпнат като цяло Така че успех и ще помагаме и занапред с инфо. Simple Smile

 evhen,благодаря за хубавите думи.  bouquet Възможно е Аурум на немския пазар да се предлага като Ултра Ол,просто на немците се слагат друг цвят гривни и по баровете за тях вече се вадят и някои марки вносен алкохол. Иначе храната трябва да е една и съща за всички гости на хотела.

Последна редакция: ср, 26 фев 2014, 18:49 от liv1892

# 706
  • Мнения: 846
Дано да не сбъркахме - резервирахме за Turan prince world -Side, Antalia. С двама сладура на 11 и 12г. ще сме. Дано да им хареса и да има забавления за деца на тази възраст, защото като гледам мини клуба е до 11г., а не видях да има отделен тийн клуб /май на тази възраст и за там не сме/. Пързалките много им харесаха на снимка. Може ли да ни препоръчате какви екскурзии е подходящо да направим във района на Анталия, Сиде. Били сме на еднодневна екскурзия Демре-Мира + разходка с корабче. Много им хареса на децата, нищо, че тогава бяха малки.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 10 738
Дано да не сбъркахме - резервирахме за Turan prince world -Side, Antalia. С двама сладура на 11 и 12г. ще сме. Дано да им хареса и да има забавления за деца на тази възраст, защото като гледам мини клуба е до 11г., а не видях да има отделен тийн клуб /май на тази възраст и за там не сме/. Пързалките много им харесаха на снимка. Може ли да ни препоръчате какви екскурзии е подходящо да направим във района на Анталия, Сиде. Били сме на еднодневна екскурзия Демре-Мира + разходка с корабче. Много им хареса на децата, нищо, че тогава бяха малки.

Със сигурност ще останат доволни и задължително отидете в Сиде Peace

# 708
  • Мнения: 65
Здравейте, тъй като никога не съм била в Турция ме интересува дали има нужда от виза, когато се пътува до там?

Ние избрахме в Конакли -Алания Хотел Клуб Касталиа. Ходил ли е някой там и какви отзиви можете да ми дадете? Какво интересно може да се посети в околностите?

Ще се радвам на всеки отговор! Благодаря.

Последна редакция: чт, 27 фев 2014, 00:22 от луда еуфория

# 709
  • Мнения: 242
Здравейте, тъй като никога не съм била в Турция ме интересува дали има нужда от виза, когато се пътува до там?

Ние избрахме в Конакли -Алания Хотел Клуб Касталиа. Ходил ли е някой там и какви отзиви можете да ми дадете? Какво интересно може да се посети в околностите?

Ще се радвам на всеки отговор! Благодаря.
Няма необходимост от визи. Само международен паспорт. За хотела не мога да кажа нищо.

# 710
  • Мнения: 65
@ndimitrova: Много благодаря за бързия отговор.   bouquet

# 711
  • Мнения: 2 979
"Емералд" ли е организатор на екскурзиите или продава на друга фирма?

# 712
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 894
"Емералд" ли е организатор на екскурзиите или продава на друга фирма?

Ако има предвид екскурзиите на територията на Турция, организират се фирмата-партньор от турска страна  Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 4 398
Днес ще правим резервация за Хотел Атлантик, понеже наши приятели са се организирали за там та и ние с тях, иначе за Ефесия HV ми дават по ниска цена , а е с 5 звезди не знам защо  newsm78
Надявам се , че ще останем доволни за първи път ще ходим в Турция.
Моля някой пътувал с кола до Кушадасъ да ми пише на лични , че имам няколко въпроса, прочетох на първа страница поста но той е стар, а и има неща който ме интересуват ,а не са писани.

# 714
  • Мнения: 72
Изненадваш ме ,че за Ефесия е по ниска цената!Коя е агенцията newsm53

# 715
  • София
  • Мнения: 4 398
То не е кой знае каква разликата ама ...
Атлантик 66Е, Ефесия 63Е
на линчи мога да пусна агенцията

# 716
  • Мнения: 2 979
"Емералд" ли е организатор на екскурзиите или продава на друга фирма?

Ако има предвид екскурзиите на територията на Турция, организират се фирмата-партньор от турска страна  Peace
Не, имам предвид от България

# 717
  • Мнения: 1 525
То не е кой знае каква разликата ама ...
Атлантик 66Е, Ефесия 63Е
на линчи мога да пусна агенцията
Толкова малка разлика?
Ако може и на мен тогава да ми кажете Wink

# 718
  • София
  • Мнения: 4 398
Да не е кой знае каква разликата ама Атлантик е 3 * , а Ефесия 5*, не обяснимо ми е защо на 5* е по евтино.
Това е за стая 2въз. + 2 деца.
Пускам на лични

# 719
  • Мнения: 1 525
Сега погледнах цените.
Това са цени на на една коментирана фирма тук.
При вас крайната цена, която ви е предложена ли излиза по-ниска за Атлантик?
Защото иначе като гледам...Ефесия си е с по-високи цени  newsm78
Да няма грешка от страна на фирмата, която Ви е дала оферта?

Общи условия

Активация на акаунт