На море в Турция - тема 28

  • 100 620
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз взех два ваучера за Мармарис
 http://grabo.bg/naprolet-v-marmaris-0szsn
 Някой да има информация за тур оператора?

# 721
  • Мнения: 5 459
Аз с Грабо рискувам да ходя в БГ, но в чужбина?! Миналата година бях чела доста лоши отзиви и, макар, че за Кушадасъ имаше доста примамлива оферта-не посмяхме да вземем ваучери.  Но пък нищо не се знае. Ако си доволна и после се похвалиш- ще го имам предвид за следващите години... Hug

# 722
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
агенцията е SAVE TOURS

# 723
  • Мнения: 1 036
Ревютата в Грабо за агенцията са много добри. Аз лично, не съм ги ползвала.
Иначе цената е много добра, но не знам дали не е рано.

# 724
  • Мнения: 3 294
Здравейте , много полезна тема ....особено за мен , тъй като не съм почивала в Турция досега ...мисля , че е време Simple Smile
Засега съм се спряла на Аквафентъзи , Кошадъсъ , НО под въпрос ми е дали в периода който имаме заявена отпуска ще бъде топло времето и водата , затова ще ми бъде от полза вашето мнение ...става въпрос за средата на май ?  Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 1 036
Водата в морето в никакъв случай. Ние сме били в началото на септември и за мен пак е хладна. Същата е като във северна Гърция.

# 726
  • Мнения: 5 459

На почивките на които сме ходили от Грабо в България-съм много доволна. Аз видях агенцията, но ми е непозната. Надявам се да си изкарате добре, че да се престраша и аз да им ползвам услугите и за чужбина.

# 727
  • Русе
  • Мнения: 7 091
"Емералд" ли е организатор на екскурзиите или продава на друга фирма?
Ако има предвид екскурзиите на територията на Турция, организират се фирмата-партньор от турска страна  Peace
Не, имам предвид от България
Аз не разбрах. Какви са тези екскурзии от България newsm78

# 728
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 894
"Емералд" ли е организатор на екскурзиите или продава на друга фирма?
Ако има предвид екскурзиите на територията на Турция, организират се фирмата-партньор от турска страна  Peace
Не, имам предвид от България
Аз не разбрах. Какви са тези екскурзии от България newsm78

Явно самите почивки в Турция  newsm78 Мисля,че Емералд продава собствен продукт т.е. не препродава поне за Турция  Wink

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз взех два ваучера за Мармарис
 http://grabo.bg/naprolet-v-marmaris-0szsn
 Някой да има информация за тур оператора?

Ако приемем, че агенцията е сериозна, ваучерът има смисъл само ако ще се почива последните две седмици на май, защото предните дати са на същата цена, на каквато се предлага хотела от Емералд например /538лв/.

# 730
  • Мнения: 3 020
То не е кой знае каква разликата ама ...
Атлантик 66Е, Ефесия 63Е
на линчи мога да пусна агенцията

Здравей,
ти ме заинтригува с цената  Flutter супер примамлива, това на стая ли е или на човек, защото и на нас ни трябва така 2 възр. + 2 деца /едното бебе/ /отдавна си набелязах хотела/
Моля и на мен на лични името на ТА. Благодаря предварително.  Hug

П.П. за кой период е тази цена?

# 731
  • Мнения: 2 172
Palm wings е в близост и до КИПА Wink и други магазини.
Какви други магазиини ? Видях пред хотела едно малко, смесено магазинче и
пазар в близост.До КИПА как се стига ?

# 732
  • Мнения: 237
Аз миналата година  ходих на почивка с ваучер от Гработо, общо взето ми се струва опира до коректност на агенцията.Патувах с Лаки Холидей. 2 дни преди почивката ми звъннаха и ми казаха че  в хотела който сме резервирали нямало място и ще ни настанят на същите звезди и условия. И ние се сагласихме вече се бяхме организари да патуваме на тия дати. Пристигаме в Дидим всички ги настаняват в 5 звездни хотели, за нас се оказва че няма място в хотелите в дидим и ни настаняват в хотел на 20 км от дидим. под посочените звезди и условия.ужаст. След спор и скандал със стюардесата. На другата сутрин ни преместиха в 5 звезден в дидим. Следователно значи можено ако си замълчиш ще те прецакат. И половид ден се караш с бг фирма на другата сутрин 2 часа местене сабиране пак на багаж и ау . И всички се застраховат с клаузата  в договораче имат право да сменят хотела. И накрая се оказа че цената в Грабо и В туристическата фирма е еднака. 
Тази година  ще патувам с Емералд да видим как ще е  запазихме за 02.05.

# 733
  • Мнения: 237
Макар че днес говорих с Емералд да подчертая софийския офис за 3 вапроса ме прехварлиха на 3 ма човека и почти никво внимание не ми обарнаха. Аз хем искам почивка за 6 човека хем да им дам пари и хем получих една голяма незаинтересованост. Много неотзивчиви и марзеливи дами никакви отговори.Ужаст. Утре ще званя на другите офиси дано са по любезни.Но офертата им е добра и с тях ще патувам. Все не случвам...

# 734
  • Русе
  • Мнения: 7 091
Palm wings е в близост и до КИПА Wink и други магазини.
Какви други магазиини ? Видях пред хотела едно малко, смесено магазинче и
пазар в близост.До КИПА как се стига ?
Останала съм с впечатление, че КИПА беше някъде в района на Виста Хил, Батихан, Флора и т.н. хотели. Там имаше и някакви аутлети. Къде е Палм Уингс - поне на 6-7 километра след това.

Общи условия

Активация на акаунт