Отговори
# 75
  • Мнения: 2 788
Джейни  Heart Eyes Heart Eyes Hug
Скрит текст:
видя ли какво са поместили в другата тема момичетата за Киво  Sad
[/b]

Ди Hug Heart Eyes, видях, дано не е вярно, а да е жълтинка, но и в туитъра го видях  Praynig Praynig Praynig всичко да е наред с нашето момче Heart Eyes
Ди, ко направи, Фнимавай,  spoko spoko spoko spoko

Ели Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes, много се радвам, а дано и при Линче всичко да е ОК Praynig

# 76
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Видео с Кенан, Мира и Яман.
Вие виждате ли влюбен Чаатай на това видео, newsm78 защото аз не?! Моля Praynig да ми отговорите, че да си сверя за най-сигурно часовника с вашите.
Аз виждам  hahahaдва влюбени и прелестни бели гълъба, особено гълъбицата.  Mr. Green Joy


Наде,аз влюбен Чаатай НЕ видях.
Ама може и моя  часовник да  не трака правилно Mr. Green

# 77
  • Мнения: 21 201
Биби, Hug мерси, че ми отговори.
Дано се включат и повече с отговори.
Ето го цялото предаване ако някой го е пропуснал и иска да го изгледа.


# 78
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Видео с Кенан, Мира и Яман.
Вие виждате ли влюбен Чаатай на това видео, newsm78 защото аз не?! Моля Praynig да ми отговорите, че да си сверя за най-сигурно часовника с вашите.
Аз виждам  hahahaдва влюбени и прелестни бели гълъба, особено гълъбицата.  Mr. Green Joy



Наде аз влюбени не виждам, ама някои щото са доста нахъсани та им се иска навярно....
Чаатай изглежда толкова уморен, та две невижда и наистина не беше много в настроение... както казах, сякаш току-що е събуден, а торбичките под очите му са страшни- кафяво-червени на цвят  Shocked Останах с впечатление, че искаше да е на друго място в този момент, точно по задължение беше там и си пролича  Peace Усмихваше се докато гледаше какво му говори Кенан, а после погледът му премина върху СС и си беше същия Peace

За никого не е тайна че Ч беше влюбен по времето на АФК- той самия се хвалеше с приятелката си, коя е била, можем само да гадаем, защото се спрягаха различни имена! Видимо изглеждаше много щастлив- не ходеше, а летеше направо...такова нещо сега не виждам! Факт е обаче че в няколко интервюта като го питат за нашето момиче очите му блестяха, дори се смееха Heart Eyes потеше се ужасно много- виждали сме и ризата му, а както знаем веднъж дори и салфетка за лицето си поиска....такива реакции често се наблюдават, когато  заговорят на някого за обекта на чувствата му...Всички сме виждали и шоуто на Саба Тюмер дето забрави защо е там пък за погледа на Юсуф не ми се започва, как сякаш искаше да го успокои с очи, като споменаха Хазал- той беше по красноречив и от Чачовите реакции Peace Сега такова нещо не видях!

пп Ох гостите ми пътували и сигурно скоро ще ме накацат #Cussing out Когато мога ще се включвам, че не мога без вас Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 17:57 от Беллора

# 79
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Лелче Hug Heart Eyes не само ,че влюбен Ча не видях ,ами даже ми се струва преиграно малко от негова страна,толкова нагласено и изкуствено, че няма и накъде повече PeaceНе че ми се иска да е така, ами то просто си е така Peace

Белче Hug Heart Eyes spoko spoko spoko кви са тия гости по една седмица
Shocked #Crazy #Crazy #Crazy

Ооох не питай- помъкна ли се три поколения(щях да кажа като в турски филм  hahaha) През живота си съм ги виждала само веиднъж, ама милия ми мъж щото сливи има в устата и не може да отказва, та ме насади здраво...Ще си ги поделяме навлеците със зълва ми ама при нея ще е по-зле, че единия гостенин е с деменция Sick
Кой на ТЕЛК щял да ходи, кой на някакакви изпити, абе мани направо  не е за разправяне ooooh!
Ето това е кофтито на големия град, че всякакви роднини се сещат за теб  Mr. Green


пп Абе само на мен ли ми се вижда някак по-блед шрифта на мамата newsm78  подчертавам, че сякаш нещо ми се напрягат очите

# 80
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Лелче  Heart Eyes Hug и аз не видях влюбен Ча,а по скоро отегчен и изморен   .А за оная жълта стоножка ooooh! нямам думи ,дори и сега вместо влюбен  показа кравешкия   поглед  Sick.,личеше че всичко е нагласено  

Баш!
Кратко, точно и ясно- аз все едни чаршафи размятам, ама като седна тука с вас на приказка и не мога да се спра Laughing

# 81
  • Мнения: 0
Джейн Laughing почнаха ги Party Party Party

# 82
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелче  Heart Eyes Hug и аз не видях влюбен Ча,а по скоро отегчен и изморен   .А за оная жълта стоножка ooooh! нямам думи ,дори и сега вместо влюбен  показа кравешкия   поглед  Sick.,личеше че всичко е нагласено  

Баш!
Кратко, точно и ясно- аз все едни чаршафи размятам, ама като седна тука с вас на приказка и не мога да се спра Laughing
Белче Heart Eyes ко си се чаршафосала...нЪл имаш госке или още не е дошло... hahaha hahaha

# 83
  • Мнения: 2 788
Бел Hug, Ели Hug,Ди Hug newsm10, даже не успя да го прикрие, и на мен ми се вижда доста уморен, дано е моментно  Praynig

Бел spoko spoko spoko

Челсиии! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 84
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кои???? newsm78

# 85
# 86
# 87
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Челси ли води... Whistling
Ау ма РенУУУУ, ко ше правя сега кат съм от двата... newsm78
Трее си показвам шизофренията..... #Crazy

# 88
  • Мнения: 2 788

Наште Сини Фемир поведоха на Ман U с 1 на 0

# 89
  • Мнения: 0
Мойти вчера равен са напраили #Cussing out

Зиз да Laughing

Общи условия

Активация на акаунт