Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 246

  • 33 200
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 222


Kiss for me ...

Yes ...Of course !


Може и превод

Целувка за мен ...

Да ... Разбира се
!

# 16
  • Мнения: 3 217
barisea,ясно е,че ние сме "ултраските" на Енгин,както са ни наричали неведнъж,но все пак е малко пресилено да се казва,че всички други в сериала ще бъдат само фон.Все пак от до тук  изброените участници има двама-трима доста изявени.Ще видим коя ще бъде и партньорката-тя едва ли ще е само фон. Peace

# 17
  • Мнения: 2 229
Велиянка,вече съм съгласна на всичко,само да го видим по-скоро Hug

Привет момичета Hug
Да ни е на хаирлия новата тема!Мариянка Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 966
Партньорките са си башка, мисля. Колкото и да са изявени или не. Форумът е пълен с теми, посветени на изявени турски актьори. Какво, при всеки сериал ли да мерим кой какви изяви има? Ясно е, че не става въпрос за моноспектакъл (ако има тъкъв, вече ще е наложително да се посочи изрично в заглавието Wink)) и е безсмислено да се посочва, че има и партньори. То това си е "бай дифолт".

# 19
  • Мнения: 1 097

Защо ми се струва,че някой ревнува от Текин и Йомер.Да ни е честита новата тема.Харесва ми и новото име.Това е темата на Енгин и който иска може да споделя всичко за него и партньорите му с любов и уважение.

# 20
  • Мнения: 3 217
Маричка,дадох предложение-не го приемате и толкова.Сега кое е безсмислено и кое не-всеки сам решава за себе си.С това "бай дифолт" в какво искаш да ме убедиш?

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 405
Привет в новата тема !Мариана   bouquetмомичета  Heart EyesЗаписвам се и пожелавам в нея да видим трейлъра за новия сериал,а снимките и прочее новини са ясни .Дочакахме си с търпеливо  Smile И пак да си кажа колко много ,ама много се радвам ,че за пореден път ще сме омагьосани.А и онлайн гледането  е страхотна емоция,нямам търпение Laughing
Крайно време е да си коригирам колажа с още два героя на Енгин.

# 22
  • Мнения: 4 966
Ами че в телевизионните сериали по подразбиране (by default) е ясно, че има партньори. Какво друго? И без това сега се радвам, че ни предстои удоволствието от новото дизи, а после ще ми се налага да търпя и рекламите и отклоненията в разказа със странични герои и сюжетни линии... Това, заради което ще го гледам, е Енгин. Които и да му партнират, интересът ми остава неизменно свързан с неговото присъствие.

# 23
  • Мнения: 716
barisea,ясно е,че ние сме "ултраските" на Енгин,както са ни наричали неведнъж,но все пак е малко пресилено да се казва,че всички други в сериала ще бъдат само фон.Все пак от до тук  изброените участници има двама-трима доста изявени.Ще видим коя ще бъде и партньорката-тя едва ли ще е само фон. Peace
Нееее, не съм ултрас в никакъв случай! Просто исках да кажа, че това си е тема на Енгин, той е в главната роля на сериала, а всичко останало е допълнение. Много ясно, че ще коментираме и другите - та ние не само другите герои, ами и дрехите, и колите, и завесите на банята коментирахме в КВФ, ако си спомняте! Но Енго е в центъра и точка. Ако отида в тема на Небахат Чехре - там тя ще е в центъра, а другите ще са фон. Но тука... заглавието си е тамам.
   А иначе, ако Енго издиша в някоя сцена или се изложи, първа аз ще го сдъвча.  #2gunfire (Но се надявам да не го прави  Peace)

# 24
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Ехеееей, честита ни нова тема! Благодаря, Мариянче!
Момичета, нека не влизаме в излишни спорове – от заглавието на темата е отпаднало само „в очакване”, защото сериалът и участието на Енгин в него са факт и остава "Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти"…
Колкото до останалите участници – няма да им се размине - естествено, че ще се коментират, както е било винаги досега.   Не случайно сложихме биографиите им, за да знаем кои са и къде са се изявявали досега.  Ансамбълът е интересен… Лично аз се надявам да видим един интересен и стойностен сериал…

# 25
  • Мнения: 3 234
barisea,ясно е,че ние сме "ултраските" на Енгин,както са ни наричали неведнъж,но все пак е малко пресилено да се казва,че всички други в сериала ще бъдат само фон.Все пак от до тук  изброените участници има двама-трима доста изявени.Ще видим коя ще бъде и партньорката-тя едва ли ще е само фон. Peace
Нееее, не съм ултрас в никакъв случай! Просто исках да кажа, че това си е тема на Енгин, той е в главната роля на сериала, а всичко останало е допълнение. Много ясно, че ще коментираме и другите - та ние не само другите герои, ами и дрехите, и колите, и завесите на банята коментирахме в КВФ, ако си спомняте! Но Енго е в центъра и точка. Ако отида в тема на Небахат Чехре - там тя ще е в центъра, а другите ще са фон. Но тука... заглавието си е тамам.
   А иначе, ако Енго издиша в някоя сцена или се изложи, първа аз ще го сдъвча.  #2gunfire (Но се надявам да не го прави  Peace)

barisea, аз не си спомням да сме коментирали с тебе КВФ, ти се включи съвсем скоро. Но вече си като у дома си, дори даваш разяснения.

Марияна отсече "НЕ" на предложението на Велияна. Всичко си е както винаги, позитивно и демократично. Само Енгин е човек, само Енгин е творец, всички други са "фон".

# 26
  • Мнения: 716
barisea,ясно е,че ние сме "ултраските" на Енгин,както са ни наричали неведнъж,но все пак е малко пресилено да се казва,че всички други в сериала ще бъдат само фон.Все пак от до тук  изброените участници има двама-трима доста изявени.Ще видим коя ще бъде и партньорката-тя едва ли ще е само фон. Peace
Нееее, не съм ултрас в никакъв случай! Просто исках да кажа, че това си е тема на Енгин, той е в главната роля на сериала, а всичко останало е допълнение. Много ясно, че ще коментираме и другите - та ние не само другите герои, ами и дрехите, и колите, и завесите на банята коментирахме в КВФ, ако си спомняте! Но Енго е в центъра и точка. Ако отида в тема на Небахат Чехре - там тя ще е в центъра, а другите ще са фон. Но тука... заглавието си е тамам.
   А иначе, ако Енго издиша в някоя сцена или се изложи, първа аз ще го сдъвча.  #2gunfire (Но се надявам да не го прави  Peace)

barisea, аз не си спомням да сме коментирали с тебе КВФ, ти се включи съвсем скоро. Но вече си като у дома си, дори даваш разяснения.

Марияна отсече "НЕ" на предложението на Велияна. Всичко си е както винаги, позитивно и демократично. Само Енгин е човек, само Енгин е творец, всички други са "фон".
И аз не си спомням да сме коментирали с тебе КВФ, Valentina, но нали не мислиш, че КВФ се коментира само на едно място? А и като казвам "коментирахме", не означава непременно, че съм ПИСАЛА нещо. Когато приемам нечий коментар, се чувствам така, сякаш участвам. Може би, не трябва да се чувствам така? А това, че съм отскоро в темата... кой раздава дипломите? Да се обърна към него.

Намека ти за "позитивното  и демократичното" не разбирам. На кого беше отнето правото да каже какво мисли? Кой беше изгорен на клада? И не съм казвала, че "само Енгин е човек, само Енгин е творец, всички други са фон". На това му се вика... хм, изопачаване.  Peace Напротив, подчертах, че не съм ултрас. Просто напомних, че това е темата на Енгин и е НОРМАЛНО той да е в центъра, а останалите да не заемат безкрайни страници от коментарите, за да има какво да прескачаме. Иначе ще заприличаме на сценаристите на КВФ.  Two Hearts

# 27
  • Мнения: 3 217
Цитат
Да не остана и аз назад - да се запиша в темата. Гифчета и колажчета не мога да правя, така че си оставам на прости букви. И аз съм против сменянето на заглавието. Много си е добре така. Енго ни е на нас на сърцето. Останалите са фон.  Cool Ще ги коментираме, ще им се радваме, ще им се ядосваме, но това е периферията на шапката.

Както се казва -думите отлитат,написаното остава.

# 28
  • Мнения: 4 966
И за мен останалите са фон. Особено ако не се представят добре в образите, които са им поверени.



 Joy Joy Joy  newsm10 newsm10 newsm10

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 20:40 от marytza

# 29
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет на най-търпеливите, най-верните и най-ентусиазирани фенове на Енгин  wavey

Докато се натуткам да изгледам третия трейлър на Проблема и се появили нови новини.
Малко ми е мъчно за хубавата му коса, но какво да се прави. И така не е зле. Даже колкото повече го гледам, по-хубав ми се вижда.  Grinning
В първия момент като го видях с онова по-дългото сако и ми заприлича на един персонаж по когото съм се отвеяла напоследък:
Скрит текст:
Имам предвид първия с палтото  Grinning

Нямам представа коя актриса ще му партнира, лично за мен не е особено важно. Ако гледам сериала ще е предимно и най-вече заради Енгин. Но ще е добре да може и да играе, че ако не може, до него ще личи още повече.
И нещо за късмет, новия проект да дочака планувания SON без да се налагат принудителни мерки.


п.п. На мен името на темата ми харесва. Толкова талантлив актьор заслужава поне една тема.

Хубава вечер  Hug и без лоши мисли  Wink

Общи условия

Активация на акаунт