Юлски бебчета 2013 - тема 12

  • 20 375
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 167
И в ДМ излизаха толкова 18,89 за 62 бройки даже още ги има

това кой размер е?
Аз купих от там за 18.89 лв 54 бр четворката.


за 3 ние все още сме на трйки, макар момата да е голяма явно е с малка трътчица  Wink

# 61
  • Мнения: 62
Е хааа ,Честито на Беладона и лека бременност !
Данче ,ние нали раждахме в една и съща болница в един и същи ден ама такаи не азбрахме ...чак тука разбрахме че май някъде сме се видяли из коридорите ...хайде и на вас честита 6-та месечинка .
Ние вчера минахме процедурите при педи , тежим 8,5 кг,  66 см, седим по-стабилно , ехографа минахме и боцкането за кръв тя дори и не разбра ( аз и пеех песнички и тя се усмихваше). Иначе колектора за урина ...аз си мислех че ще е наистина сложно при момиче ...ами съвсем лесно и от първия път си й взех урина, ако има някой който все още се притеснява как се слага колектор за момиче да казва .
Ние сме на пюренце от ябълки и круши ( домашно на пара) все още не съм ползвала купешки..мисля чак като стигна да въвеждам заек и говеждо ( което съм го планирала началото на Февруари)тогава да ги пробвам,защото нямам източник за такъв вид месо около нас , Иначе за пуйка и пилешко имам.

А за инфо - за бебка За кръв и урина платих 2 лева

# 62
  • Мнения: 167
Аз явно съм избързала със захранването, но може би защото така или иначе нямаше колики, не сме имали проблем и при захранването всичко й понасяше. Не се е гърчила от корем.

# 63
  • София
  • Мнения: 802

Скрит текст:
Плс, кажи как ти викат на галено, че така ми е много криво, като ми говориш на име, а аз на псевдоним - Жени, Жеми, ЖеМи ?
Хахаха  hahaha За тебе - само Же  bowuu
Стига бе, не ми пука как ще ме наричаш, ползвай, каквото ти е удобно  Hug
Аз, надявам се, да не те карам да се чувстваш неудобно, че те наричам по име  Embarassed Ако е така - кажи си само, ще спра веднага! Работата е там, че името ти по сравнение с ника за мен са като небето и земята. Много хубаво име имаш, мно-го! Абе, вие, арменците, все сте с хубави имена накичени, кое от кое по-красиви: Мадлен, Агнес, Атраник, Огнедар  Mr. Green

Уаз, абе май не ти върви на теб с болничните услуги Simple Smile И специално с тези, които аз ти препоръчам. Помня, че и от раждането си в Окръжна не беше доволна, пък аз специално от болницата и персонала съм много доволна. Така и с ФиХелф... Интересно, аз когато ходех да се следя на ЖК там, никога, ама никога не съм влизала в часа си. Винаги ММ си взимаше половин ден отсътствие, защото слагахме отгоре поне час. Имаше нонстоп пациенти при моя гинеколог, всички часове му бяха заети, а той не преглеждаше по 20 минути, както е по записване, ами по 40. Да, не е приятно да си отидеш навреме за часа, а после да кибичиш с калцуни и да се чудиш коя програма да гледаш... Но пък си бях супер доволна от докито и въобще от всички услуги от там - и апаратурни, и изследвания съм си правила в лабораторията им. И не ме нервеше чакането. Ама виж, с малко дете на ръце си е друго 1 час да проседиш... по грипни времена...  Confused
Използвай направлението на друго място, дано ви провърви по-гладко  Peace Само гледай да не е в центъра, че там не стига, че се плаща зоната, ами и местата са кът голям...

# 64
  • Мнения: 120
Сандалич, проблема е в моя ТВ, късметът не винаги ми сработва, а и малко педанти си падаме с ММ по отношение на точност. А д-р Жекова е златна, но редовия персонал заслужава "бой, стригане и сръбска музика"  Mr. Green и ще го вкарам в правия път. Много ми хареса идеята "цената на кафето е според отношението", при тях ще работи ако им се обвържат заплатите... Та ОБ като обща оценка сега след 6м. получава добра оценка - времето лекува  Laughing, а и ми правиха следродилни прегледи. Ти ходи ли? А казваш, че си доволна от персонала, а май и ти имаше ядове и с жалби се занимава  Thinking

И 10х за песничката за морето - удари ме право в сърцето   Laughing и я заех за ФБ Blush

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 01:01 от wwwaz

# 65
  • Мнения: 726
А, Жеbouquet много ми е приятно на име даже, благодаря за което.  Hug Аз като малка хич не си го харесвах и исках да се казвам Александра, ама това само защото брат ми е Александър, а нали трябва да се подражава на батко във всичко Joy Едва последните години си го оцених колко е хубаво Embarassed а на ника ми едно му е хубаво - че е уникален и досега никъде не ми е излязло, че е зает.  Laughing ама то кой друг ще измисли подобна дивотия hahaha

# 66
  • Мнения: 2 237
wwwaz,
Скрит текст:
не знам защо се е получило така. Аз от там съм много доволна. Хората винаги са били много внимателни и отзивчиви и проблем ние не сме имали. Да, заплаща се такса за изследванията. Във всяка лаборатория се заплаща (таксата е за съхранение и екарисаж после). За ехографията не, но явно някой на рецепцията се е объркал. Аз колко време съм служител в болница, пък още бъркам такива неща  Blush Въпросната лекарка естествено, че ще я чакате. Жената не може да се разчекне. Тя работи на първия етаж и е рентгенолог, прави снимки. И когато няма пациенти, тогава се качва. На нас това ни го обясниха спокойно,  разбрахме и почакахме без проблем. Още повече аз работя в болница и знам за какво иде реч. Никога не бих се разсърдила и вдигала скандали (е, освен за таксата може би). Просто съм в кухнята и са ми ясни нещата. Трябвало е и на вас някой да ви обясни защо се бави лекарката. (жената не е отишла да пие кафе, жената работи). Паркирането преди да обновят залата не беше проблем. Сега е. Но ние живеем наблизо и си ходим пеша с количката, или пък спираме на паркинга на Фантастико. Иначе жената в лабораторията специално е супер мила и готина, всичко е чистичко Simple Smile
 Много съжалявам и дано няма повече такива перипетии. И не ги защитавам, само казвам че ние специално нямаме проблеми.

Аз отдавна не го къпя под душа. Ми тежи ми. Пълня си му коритцето и там.

Гемавар, наистина имаш хубаво име Simple Smile И брат ти (дето упорито се прави, че не ме познава  Crossing Arms ) също. Само дето в БГ ме дразни като кажат Сашко. Ми не може ли пък Алекс примерно?
Аз съм си просто Таня. 4 букви, руско име. Нищо интересно.

Боци и днес още със ставането почна да "говори". Де да му разбирахме само  Grinning

Ужас, нещо не ми се пише, нямам никаква муза. Я малко само да почета....

# 67
  • Мнения: 92
От два дена се каня да ви кажа-нали малката не искаше да яде,е една приятелка с детенце една година по-голямо ме посъветва да й дам да си смуче бисквита от тия обикновените,дебелите-закуска.Така да свиква с някакъв по-различен вкус от кърмата.Мноооого й хареса,хем си чеше венците,хем  си смуче нещо сладко.Леко й я раздробих с мляко -направо щеше да ме изяде вчера.Свикна да яде с лъжичката,пробвах я после и с плодово пюре,но зеленчуковото ще видим как ще я прилъжа да яде.
От начало си я къпя  сама-в коритото под душа и после направо в спалнята,тя  е до банята

# 68
  • София
  • Мнения: 377
Ей, браво на мен, успях да прочета всичко!

Браво и на Терп, за хубавата тема!

Мисти, к'во викаш, и ти си тъпа като мен. Поне сме две да си се подкрепяме. Как е Вики днес?

И аз съм на тема море, но друга песен пея "е-е-е-е  е-е-е и замирисва на море"

Е не мога да се боря с тази маймуна Лазар. Не ще това мляко и това е. Не минава вече нито номера с бисквитката, нито с пюрето. Какво ще го правя не знам. А реве, че е гладен, но мляко неще.

Пу, нямам време, още щях да пиша, но това се дере от глад.
От един час го мъча с мляко и е изял 100мл.

# 69
  • Мнения: 4 709
За още по сухо решение, вкарваш края на маркуча в тоалетната чиния и даже краката ти няма да са мокри, стига В. да не е бебетата, които обичат да пляскат във водата.
Точно от тези бебета е, и след като приключим обикновено цялата баня е мокра и баща й изхвърля водата и се къпе, ама сега като ще го няма хич идея си нямам как ще сме. Чета тук вие как се справяте и това с душа става ама при вас, при мен няма дупка на ваничката и номера няма да мине. Ще прелее. Досега винаги сме били в банята, абсурд да сме в стаята, щото нали това джапа като невиждало вода  Rolling Eyes Виж при Портокалчо нещо звучи ОК, ама това къпем се двете под душа ми е нещо странна процедура на практика, защото как като държа бебето ще се къпя, по-скоро къпя бебето явно под душа, и му се разминава джапането във ваната, обаче как точно се облича после, че и Емаи то без да изтърве бебето, ей този момент нещо ми се загуби.
Май това с легена с чиста вода на Ани, е идейно, топвам я там и колкото се е изплакнала толкова  Crossing Arms
"Пюретата бяха намалени на 2.20 големите и на 1.69 малките" Къде??? Че нали в Кауфланд бяха 1,45.
Еве как бисквити закуска, нали в тях има глутен  newsm78
Весе слава богу нищо й няма, да взема да си дрънна и аз тъпата тиква белким и дойде акъла. Хем си знаех, че се върти #Cussing out

# 70
  • София
  • Мнения: 377
Бейби, честито!
Безпроблемна бременност ти желая, леко раждане (ти го можеш) и здраво бебенце!

Е днес ще е ад, не се спира да врещи.

Мисти и аз му давах вече глутен, от около две седмици му давам.

# 71
  • Мнения: 2 237
И аз давам глутен също. Купувам такива кашички и нямаме проблеми. Решила съм да не го пазя от алергени. Но обикновена бисквитка не бих дала. Пълни са с какви ли не консерванти. Купувам му бебешки - Плазмон.

# 72
  • varna
  • Мнения: 871
Агнес, честит имен ден на патеричка, щото съм блейка  Embarassed
Мисти, в Била е намалението, последно е днес, от утре не ги знам колко ще са.
Дребната ме е размамосвала от сутринта, ама не мога да разбера ам-ам или мама се мъчи да казва, май и двете  Laughing

# 73
  • Мнения: 318
Добро утро сладурки  Hug
След малко отиваме на доктор за ехото. Ако има много хора няма да чакам, ами ще търся друго място . Например клиника 'Детско здраве " на ул. Ами Буе . Ние там водихме Дари на кардиолог .

Хубав ден на всички !

# 74
  • Мнения: 92
Такава давам защото е твърда и може са я смуче известно време  докато се размекне.Иначе каква да й давам?

Общи условия

Активация на акаунт