Епилепсия - ТЕМА 19

  • 62 798
  • 726
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4
dochity, Steli Mam,

Аз съм без претенции за време и място. Предложете вие, защото за 15 години не научих този град. Blush
Аз мога по всяко време, но предпочитам да съм без детето, за да може все пак да си поговорим. В понеделник, сряда и петък от 14:00 до 16 часа го водя на занималня и съм свободна. Само този петък ще сме в София на очен и няма да мога. Изберете дата, място и час и съм на среща  Hug.

Тогава съгласни ли сте в сряда 14,30 на историческия музей???

# 511
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
Здравейте!Искам да споделя нещо за ваксините,моето детенце сега е на 5год.Когато беше на 1г. и 11м. след слагане на ваксина отлючи епилепсия,до тогава си беше напълно здраво дете.Сега вече 3год. се чудим как и къде  да го лекуваме.Незнаем дали е точно от ваксината,но така се случи и смятам да приключвам с ваксините.Две години и половина бяхме овладяли пристъпите и след вадене на сливици отново започнаха,и вече 5м само лежим по болниците и сменяме лекарства.А всички ЕЕГ-та и ЯМР са в норма.Вече незнам какво да правим така и не се разбра дали е епи или не.

Какво представляват вашите пристъпи?
И на малката ЕЕГ-тата са й чисти, но продължава да прави пристъпи.

# 512
  • Мнения: 506
Аз съм съгласна и часа и мястото ме устройват.

# 513
  • Мнения: 15 427

Тогава съгласни ли сте в сряда 14,30 на историческия музей???

Съгласна!

# 514
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Аз също съм съгласна за сряда. Ще бъда с количката и бебка Simple Smile. Лилава е на цвят, има шарен зеленикав сенник Simple Smile.
Благодаря на всички за топлото посрещане!

# 515
  • Мнения: 506
Супер, ще се видим в сряда. Предлагам да се чакаме пред централния вход. Нямам търпение да се видим.

# 516
  • Мнения: 43
Здравейте!Искам да споделя нещо за ваксините,моето детенце сега е на 5год.Когато беше на 1г. и 11м. след слагане на ваксина отлючи епилепсия,до тогава си беше напълно здраво дете.Сега вече 3год. се чудим как и къде  да го лекуваме.Незнаем дали е точно от ваксината,но така се случи и смятам да приключвам с ваксините.Две години и половина бяхме овладяли пристъпите и след вадене на сливици отново започнаха,и вече 5м само лежим по болниците и сменяме лекарства.А всички ЕЕГ-та и ЯМР са в норма.Вече незнам какво да правим така и не се разбра дали е епи или не.

Какво представляват вашите пристъпи?
И на малката ЕЕГ-тата са й чисти, но продължава да прави пристъпи.
Здравей Romanol гледала съм ваш клип нещо подобно.Винаги е в съзнание и дори осъзнава какво му се случва и казва,че му се завива свят.По време на сън и в будно състояние започва да вика и потреперва леко но минава за секунди

# 517
  • Мнения: 239
Ние бяхме при Попова и после при Литвиненко с малката бебешона, ЕЕг-то ни чисто и двамата казаха всичко ни е нормално. Професора каза, че може да си слагаме ваксините, но аз май клоня да ги откажем, едно дете с епилепсия ми стига. 
Романол, ние с бебето по време на сън си отваряхме очите, на записа който аз направих, Литвиненко каза че не е пристъп, но то записа не беше точно това което прави, разбрахме се ако нещо ме притеснява да направя клипче и някой да му го занесе.

# 518
  • Мнения: 4
Супер, ще се видим в сряда. Предлагам да се чакаме пред централния вход. Нямам търпение да се видим.
Аз също съм съгласна за сряда. Ще бъда с количката и бебка Simple Smile. Лилава е на цвят, има шарен зеленикав сенник Simple Smile.
Благодаря на всички за топлото посрещане!

Ехааа  Grinning много се радвам ще ви чакам с нетърпение   bouquet

# 519
  • Мнения: 3
Здравейте, мами героини!!! Имам малък въпрос към майчетата от Варна. Дайте име на нормален невролог, който е готов да изписва лекарства с протокол. Питам защото Щилянов не влиза в тази сметка, а Ралчева за малко не отнесе боя. Благодаря ви! newsm51

# 520
  • Мнения: 2 860
Е, то за Варна аз други детски не знам.

# 521
  • Мнения: 43
Здравейте!Знаете ли в Пловдив или някъде другаде друг детски невролог с който да направим още една консултация,че вече много съм притеснена защото само сменяме лекарства а няма никакво подобрение.Ако някой има какво да сподели ще бъда благодарна.

# 522
  • Мнения: 3 540
Здравейте!
Тези дни научих, че д-р Делиганева, детски невролог от Варна, вече работи в МБАЛ ,,Детско здраве" гр. София. Работи и по ЗК.
Много добра, като лекар и човек.

# 523
  • Мнения: 3
Ние не сме от съвсем малките, на 14 е детенце и можем да изберем нещо по- различно от тези двамата. Затова и попитах. Иначе вече минахме през Божинова. За Делиганева знам от Ралчева, позволи си да я оплюе в мое присъствие, което още повече ме отказа от нея. Освен това разпореди на сестрата да изфабрикува ЕЕГ на детенце и му запази дозата на лекарствата. Така, че тази е кауза пердута.

# 524
  • Мнения: 3 540
Може да се обърнете към д-р Радушева, тя работи в МБАЛ  ,,Света Марина", в тяхното ДКЦ.

Общи условия

Активация на акаунт