Çalıkuşu/Чучулигата с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен - тема 9

  • 55 706
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Враца
  • Мнения: 6 672

ще ви кажа според мен какво няма да достига, когато Кямран тръгне да целува Фериде и я нацелува хубаво (защото сега беше обратното - тя него), и то по начина, по който даде заявка, че може да го направи, а и ние съдим от всички напористи ухажвания, палта, огнени погледи,  мустаци по бузата за лека нощ и т.н. ... всъщност той започна веднъж да я целува както си трябва, преди тя да види червилото на яката - беше много чувствено, нежно ... а не хоп веднага в целта... може занапред да ни покажат и една завършена негова целувка, но да си дойда на мисълта - тогава няма да стигнат линейките  Grinning  Ние търсехме линейки и от по-малко  Peace

Когато дойде момента да ни покажат тази целувка и Фериде ще е достатъчно "узряла" за нея Naughty

# 61
  • Мнения: 623


е тамън де, всичко ще е на 6 - тя узряла, той - подготвен   Flutter
.... ние - на носилките  Crazy

# 62
  • Мнения: 3 477
след поне 13 епизода... Joy

# 63
  • Мнения: 623
след поне 13 епизода... Joy

 Joy

тя да е такава, каквато всички искат, пък ще чакаме, какво да се прави : )


тръгнах пак да я гледам целувката на сайта на Канал Д, да видя усмихва ли се Ф - има нещо, точно преди да каже, че вече ще  се ожени за нея, ама дали е от ролята....
иначе имам грешка, извинявам се и  отивам да се поправя - предпоследният епизод е с над 900 000 гледания, последния от снощи - с 330 000, задържала съм мишката на грешното квадратче...

# 64
  • Мнения: 2 157
И аз да споделя мнението си за целувката. Честно казано, не очаквам истинска целувка в този филм. Просто предчувствие. Не знам вие колко турски сериала сте гледали, аз лично съм гледала 4. И само в 2 от тях съм видяла истинска целувка на екрана. Към края на тези сериали целувките също станаха бутафорни. В "Пламъкът на сърцето" и в "Готова на всичко", целувките между влюбените бяха точно като тази - фалшиви. Режисьор на "Пламъкът на сърцето" е нашият Чаан .......

Диди  Hug, Фериде си ми е любимка още от книгата, тук сценаристите малко са я "поразкрасили", но всъщност тя пак си остава свободолюбиво момиче, влюбено в братовчед си. Защо го е млатила и тероризирала, не успяха убедително да кажат, та аз се правя на психолог  Wink и се опитвам да я оправдая. За разлика от Кямран, в който виждам и хубави неща/ не е подлец определено/, но не ми харесва отношението му към Фериде. Уж я обича, а толкова много я наранява.  Sad

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 21:41 от Snake777

# 65
  • Мнения: 1 872
Ето първия преведен отрязък
http://vk.com/video183328081_167316118?hd=3&t=11s

# 66
  • Мнения: 1 872
И аз да споделя мнението си за целувката. Честно казано, не очаквам истинска целувка в този филм. Просто предчувствие. Не знам вие колко турски сериала сте гледали, аз лично съм гледала 4. И само в 2 от тях съм видяла истинска целувка на екрана. Към края на тези сериали целувките също станаха бутафорни. В "Пламъкът на сърцето" и в "Готова на всичко", целувките между влюбените бяха точно като тази - фалшиви. Режисьор на "Пламъкът на сърцето" е нашият Чаан .......


Аз не съм съгласна...Сега гледам В очакване на слънцето-тийн сериал-ми целуват се децата...и то много добре...Другият е "Сезонът на лалето"-там също, в "Хулиганът" ли /Справедливостта на Кара/ там също се целуват много страстно...пък и той е от 80-те години....

# 67
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Щастлив, че я е предизвикал  Laughing Laughing Laughing





# 68
  • Мнения: 8 627
Моето мнение за целувката съвпада с това на ДидиHug Според мен, няма нищо, ама нищо общо, с целувката на Селим и Зейнеп от "Лъжовна пролет". Peace

# 69
  • Мнения: 623

Диди  Hug, Фериде си ми е любимка още от книгата, тук сценаристите малко са я "поразкрасили", но всъщност тя пак си остава свободолюбиво момиче, влюбено в братовчед си. Защо го е млатела и тероризирала, не успяха убедително да кажат, та аз се правя на психолог  Wink и се опитвам да я оправдая. За разлика от Кямран, в който виждам и хубави неща/ не е подлец определено/, но не ми харесва отношението му към Фериде. Уж я обича, а толкова много я наранява.  Sad


и аз я харесвам и нея, и книгата. Когато гледам филма свикнах да се абстрахирам от романа и възприемам героите такива, каквито ги показват, като паралелно ми харесва да наблюдавам и общите неща с книжните образи. Има моменти, в които се получават някакви разминавания, така е, не винаги са убедителни. Мен не ме убедиха достатъчно, че Фериде е диваче например.
А за нараняването - според мен  взаимно се нараняват, трудно ми се да преценя дали поравно.
 Hug


Турски сериали досега не съм гледала, но всички казвате, че не  дават много целувки. За снощния епизод нямах никакви очаквания за целувка, а тази я възприех нормално, даже не се загледах къде са устните на Фахрие. Няма нещо, което много да дразни според мен...  Понеже много я дискутираме, сега се върнах назад в темата да погледна пак едно клипче с целувка на Бурак от ВВ - еми там мацката си го целува видно и ясно, право в целта. Ако човек има очаквания за такава целувка, то сегашната наистина изглежда доста по-наивно....

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UwssBupVTZ8#t=124

И щом Б снима подобни целувки, да не би Ф да не иска да целува устните на партньорите си? Или пък всичко идва от режисьора, даже и ""местоположението" на събитието ... Confused


Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 21:55 от didibu

# 70
  • Мнения: 8 627
И щом Б снима подобни целувки, да не би Ф да не иска да целува устните на партньорите си? Или пък всичко идва от режисьора, даже и ""местоположението" на събитието ... Confused

В "Листопад" нямаше такива проблеми.  Wink Щом намеря снимков материал, ще онагледя. Wink

# 71
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Calikusu style))

П.си: от безделья и в томном ожидании новых серий))
 Joy Joy Joy Joy Joy




# 72
  • Мнения: 8 627
Ето. Hug

Скрит текст:
От 4,17 минута Wink

http://vbox7.com/play:4e42bb1e

# 73
  • Враца
  • Мнения: 6 672

В Турции есть традиция, если девушка согласна выйти замуж за парня, то в его кофе кладёт соль. Но Фериде кажется переборщила с солью)))


# 74

Общи условия

Активация на акаунт