Леонардо ДиКаприо - единственият и неповторимият

  • 3 848
  • 47
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тема за всички, които не могат да се надишат с Леовата прелест.

# 1
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Пак ли е имало битки по темите за тоя?
Добър е, признавам, избира си роли, които може да изиграе добре. А и все пак Скорсезе да те побутва не е малко.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не просто битки, а ЕПИЧНИ битки.
Просто е НЕПОЗВОЛИТЕЛНО да не припадаш по него. Пфууууу, какво разбират от кино тез', дето виждат и други актьори на екрана.

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Боги, примири се! С тоз Пен издишащия къде си тръгнала Mr. Green...

# 4
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Зависи от гледната точка. Понякога ми се струва, че е непозволително да се харесва и ако се стори това, задължително трябва да се отворят очите на слепеца и да се обстреля с един куп негативни критики насочени към обекта на харесване в подкрепа на тази забрана. Crazy

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Akаша, кой кога на кого е забранявал да харесва когото си иска?

# 6
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
А кой и кога, и на кого е забранявал да не харесва някой си? Grinning

# 7
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Аз с'я като нямам любим актьор, не припатквам по никой, но пък не харесвам а лот оф (малей, как модерно се изказвам) така популярните нови лица на холивудската сцена. Тоя, един ушат там, от Третата планета, не го харесвам.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 594
Тази тема има потенциала да настигне дори обожателската за Енгин Акюрек  Laughing
Харесвам Лео като актьор, като мъж не особено. Ще следя с интерес и тук какви битки ще се разразят  Mr. Green

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Аз го харесвам само като актьор, като мъж не. И не във всички роли ми допада. Peace

Тази тема има потенциала да настигне дори обожателската за Енгин Акюрек  Laughing

Мустакян, никой не мож го стигна!  Naughty Mr. Green

 

# 10
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Ако ще сравняваме творчеството на Сергюн с това на плоската питка, дето жъне по оскарово време, просто съм пас. Може ли да минем без така известното, но непознато за всички анадол-холивуд, и да говорим за приказния Лео, мамин питкин.
 И пак-добре играе момчето. Peace

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
От майтап не разбирате, начи.  Whistling


# 12
  • София
  • Мнения: 3 581
Не знам кой е Сергюн и какво е плоска пита, но за Мустакян да не чувам и дума. Naughty Откакто разбрах, че е по-добър актьор от Джеръми Айрънс и кои други бяха там, съм в транс и няма излизане.

А Лео тази година спечели анкетата. Пунто.

# 13
  • Мнения: 1 416
Наистина е един от най-добрите актьори в момента Леонардо Ди Каприо. Не се сещам за негова лоша роля, не се сещам да е изграл зле. За не особено интересни филми с него - да, има няколко такива, за които се сещам.
Другите, които според мен бяха най-добри, вече са прекалено възрастни и тяхното време е минало. Робърт Де Ниро и Ал Пачино имам предвид. Те имаха силните си години, блеснаха и направиха роли, които цял живот ще се помнят и ще бъдат като еталон. Ричард Гиър също е един от най-добрите, но той в последно време не е особено активен /след Хачико не ме е развълнувал и харесал така силно друг негов филм/, както и Шон Пен, който пък след 21 Grams не може да се каже, че е правил някоя много силна и запомняща се роля. Джеръми Айрънс и Даниел Дей Луис - други двама сред най-добрите, но и за тях важи същото /с малки изключения/ като за горните изброени.
В момента страшно добри актьори са Матю Макконъхи, Крисчън Бейл, Хоакин Финикс, Хю Джакмън, Ейдриън Броуди, Райън Гослинг, от чуждоезичните има много, но по-известните - Хавиер Бардем и Гаел Гарсия Бернал, страхотен, много добър актьор беше Хийт Леджър, но на фона на това, което Леонардо ди Каприо е изиграл като роли, а те са най-разнообразни и многопластови, не бих могла да кажа категорично, че някой от тях е по-добър и го е надминал. Не казвам и че той е най-добрия, просто почти всички от изброените са на много високо ниво и ги намирам за еднакво добри актьори.
Не случайно след като толкова пъти ползваше Робърт де Ниро и му даваше главни роли във филмите си, Скорсезе мина на Леонардо ди Каприо и определено не е сбъркал.
Иначе на външен вид въобще не ми харесва, но таланта му е огромен и неоспорим.

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 03:43 от AQUА

# 14
  • Мнения: 3 827
Богиня , и друг път съм казвала , че не ти се получава и този път е така ...

Общи условия

Активация на акаунт