Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLI

  • 50 702
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
как идеално са се сетили за Бен Афлек, като праволъгълния американски темерут. Все едно любовна история между бизон и колибри.

Ужасен еее!  hahaha

Не мога да го възприема,през цялото време чаках да започне да танцува.

Така е, така е. Аз си го харесвам обаче, не е напълно бездарен, като много други.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 149
Снощи гледах Her, интересен замисъл, хареса ми, но очаквах повече Peace
Както и Las Vegas, посмях се със старите муцуни Heart Eyes
Кейт страшно ми хареса в Син Жасмин, препоръчвам Peace
А за Мерил нямам думи, невероятна е, много добре предаде емоцията, рядко попадам на драми, които да ми задържат интереса Laughing
Останалите нови филми гледам сте ги коментирали достатъчно Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз може ли да си припадам по друг - Бен Къмбърбач  smile3544
Събота и неделя си направих маратон - новия сезон на Шерлок и за капак The Fifth Estate.
"Аз доволен" от Шерлок, заслужаваше си двете години чакане  Peace
The Fifth Estate също ми хареса, не съм запозната в детайли с живота на Джулиан Асандж и създаването на Уикилийкс, и не знам доколко филма е достоверен, но ми беше интересен.
А Къмбърбач ... мога само да го слушам, без да гледам  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 412
Аз може ли да си припадам по друг - Бен Къмбърбач  smile3544
Събота и неделя си направих маратон - новия сезон на Шерлок и за капак The Fifth Estate.
"Аз доволен" от Шерлок, заслужаваше си двете години чакане  Peace
А Къмбърбач ... мога само да го слушам, без да гледам  Heart Eyes
Подкрепям с две ръце.

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бенджи е много сладък в "Осейдж каунти", можете с него да продължите маратона Simple Smile.

# 35
  • Мнения: 2 254
Да ви кажа за Бенджи (използвам това "галено" име, защото другото фамилия за изписване ли е, а кажете ми?). Много странно, ужасен грозник ми е, обаче в Осейдж като го гледах, чак приятен. Върви го разбери. Ей, какво нещо е харизмата, имаш или нямаш.

# 36
  • Мнения: 1 992
Той и в Шерлок е много хубав, ама по снимки - рядко.

# 37
  • Мнения: 9 144
Изгледах и робския,
Добри думи за музиката, Фаса и особено Сара и Лупита,
от там нататък нищо чак толкова разтърсващо ме из основи не видях.
Жалко за цялото иху-аху.

Не-толкова-новото хоби на Пит да говори с различни акценти ми беше супер смешно.

# 38
  • Мнения: 2 040
Да ви кажа за Бенджи (използвам това "галено" име, защото другото фамилия за изписване ли е, а кажете ми?). Много странно, ужасен грозник ми е, обаче в Осейдж като го гледах, чак приятен. Върви го разбери. Ей, какво нещо е харизмата, имаш или нямаш.
Тоооолкова беше сладък като свиреше на пианото.

# 39
  • Мнения: 2 254
Да. И онази свиня, майка му (НЕ е спойлер Simple Smile ): "Ей, Либерачи, айде ставай"  Laughing Laughing

# 40
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен ми беше някак симпатична лелята Rolling Eyes. Но мъжа и- много повече Heart Eyes. Най-готиния герой сякаш.

# 41
  • Мнения: 2 254
Тя си имаше нейната драма, както всички останали във филма, но много мачкаше момчето. Прекаляваше.

# 42
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Тя си имаше нейната драма, както всички останали във филма, но много мачкаше момчето. Прекаляваше.

изгледах и аз, много ме дразнеше тя . Като цяло целия филм ми остави горчиво чувство, нямаше една положителна развръзка, така за разкош  Laughing Иначе брилянтно изпълнение на всички актьори, особено Джулия, отдавна не я бях виждала толкова добра  Peace

# 43
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Всеки герой имаше по нещо гадничко в себе си. И по нещо симпатично.

# 44
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета само от вас мога да отговора на една моя чуденка.
Гледай трейлър на нов филм, но не запомних името. Може би е арабски или кюрдски??
Разказва се за две малки момчета-сирачета от Кюрдистан, които тръгват с едно магаре към Америка, с мисълта че това е градът отвъд хоризонта.
Някакви идеи?

Общи условия

Активация на акаунт