Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLI

  • 50 710
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
Момичета само от вас мога да отговора на една моя чуденка.
Гледай трейлър на нов филм, но не запомних името. Може би е арабски или кюрдски??
Разказва се за две малки момчета-сирачета от Кюрдистан, които тръгват с едно магаре към Америка, с мисълта че това е градът отвъд хоризонта.
Някакви идеи?
foxysilver, този ли е - http://www.imdb.com/title/tt1733105/ Laughing

# 46
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета само от вас мога да отговора на една моя чуденка.
Гледай трейлър на нов филм, но не запомних името. Може би е арабски или кюрдски??
Разказва се за две малки момчета-сирачета от Кюрдистан, които тръгват с едно магаре към Америка, с мисълта че това е градът отвъд хоризонта.
Някакви идеи?
foxysilver, този ли е - http://www.imdb.com/title/tt1733105/ Laughing

Точно този е!!  bouquet  bouquet  bouquet

Бил шведски, молА ви се. Аз какво съм гледала?!

# 47
  • Мнения: 11 823
При вас! Hug
От последно гледаните, мога да препоръчам Сталинград - http://www.imdb.com/title/tt1966566/ Peace

# 48
  • Мнения: 1 159
Еее как не съм ви намерила до сега! Запис, моля  Laughing

# 49
  • Мнения: 945
Гея, благодаря за магнета!

# 50
  • София
  • Мнения: 4 272
Гея, благодаря за магнета!
И аз.   bouquet

# 51
  • Мнения: 2 229
Последно гледах American Hustle, на мен ми хареса.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря за темата!
Надявам се да я навестявам по-често Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 1 975
Здравейте момичета,
за първи път пиша във филмова тема тук в bg-mamma, но преди няколко дни търсих един филм и ми излезе резултат от този форум, зачетох се в мненията и...реших да се отбележа в новата ви тема  Simple Smile
Разгледах предишни теми и останах очарован от компетентността, ерудираните мнения и хубави анализи  newsm10
Записах си някои филми, които съм пропуснал, други даже вече гледах - като ливанския "The Attack" по препоръка на Cveti. - чудесен!

И за да не е празен поста ми, ще препоръчам и аз нещо, което гледах по-отдавна, но не видях да е споменавано - бразилския

Estomago: A Gastronomic Story

Скрит текст:

Има го по нашите торенти и се надявам да ви допадне.  Simple Smile

# 54
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 757
Ироник, Изма, надявам се да сте успели да свалите филма Hug Радвам се, че успях да помогна Simple Smile

# 55
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да знаете- ако търсите убийствено забавна европейска комедия, обърнете се към Гея   bouquet . По нейна препоръка тази вечер гледах Benvenuti al sud и се смях със сълзи от първата до последната минута. А италианският Юг ... ахх, каква красота, каква идилия, как ми се прииска и аз да поживея там поне две години като началника на пощата ... Heart Eyes

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Гледах този трилър - Reasonable Doubt .
Не е никак лош, предвид какво ни се предлага напоследък от жанра.  Simple Smile Доста напрегнат през цялото време, интересна завръзка, само краят нещо... Rolling Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 1 975
Да знаете- ако търсите убийствено забавна европейска комедия, обърнете се към Гея   bouquet . По нейна препоръка тази вечер гледах Benvenuti al sud и се смях със сълзи от първата до последната минута. А италианският Юг ... ахх, каква красота, каква идилия, как ми се прииска и аз да поживея там поне две години като началника на пощата ... Heart Eyes

Fru Inger til Østeraad - гледал съм френската версия -  Bienvenue chez les Ch'tis, която е чудесна и забавна, а я открих, след като останах очарован от Dany Boon в страхотната френско-белгийска комедия Rien à déclarer.  Та със сигурност ще гледам и  Benvenuti al sud.

# 58
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 757
Да знаете- ако търсите убийствено забавна европейска комедия, обърнете се към Гея   bouquet . По нейна препоръка тази вечер гледах Benvenuti al sud и се смях със сълзи от първата до последната минута. А италианският Юг ... ахх, каква красота, каква идилия, как ми се прииска и аз да поживея там поне две години като началника на пощата ... Heart Eyes

Fru Inger til Østeraad - гледал съм френската версия -  Bienvenue chez les Ch'tis, която е чудесна и забавна, а я открих, след като останах очарован от Dany Boon в страхотната френско-белгийска комедия Rien à déclarer.  Та със сигурност ще гледам и  Benvenuti al sud.

Има и втора част - Benvenuti al nord

# 59
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ще  потърся и френската версия, а Rien à déclarer вече тегля   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт