Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLI

  • 50 720
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 607
Тине     bouquet

Нищичко не съм гледала, но пък ви чета и си набелязвам филми. Flutter Надявам се в новата тема да се преустановят дразгите. Peace

# 61
  • Мнения: 4 370
Записвам се в новата тема  с един много хубав филм Hunger, но не откривам линк. Няколко души затворени в подземие от един човек, който в детството си е преживял инцидент и решава да направи подобен експеримент с група хора.

# 62
  • Мнения: 261
Можете ли да ми препоръчате някоя качествена комедия, нещо интелигентно направено и различно от масовите в последно време? Вече свалих тези от миналата страница.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 704
Kick Ass 2 - имаше забавни моменти, определено първата част беше по- добра, но и тук се посмях. Много добро впечатление ми направи момичето, мисля че в бъдеще може да стане една чудесна актриса. Нямам търпение да видя и в Кери как се справя.

# 64
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 495
Kick Ass 2 - имаше забавни моменти, определено първата част беше по- добра, но и тук се посмях.

Аз пък с прискърбие ще номинирам филма за малинка тази година.  Confused
Първата част наистина ми беше забавна, но тази не ми хареса. Въпреки че заради хормоналните подбуди, които са причина да го гледам въобще, втората е по-подходяща.  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 161
Kick Ass 2 е тъп. Виж първа част е добре. И в Кери играе добре момичето но филма не е хубав.

Може ли линк за Hunger

# 66
  • София
  • Мнения: 747
Опитах се вчера да гледам "Двама мъже в града",и,не ми се получи.Беше ми скучен.

# 67
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Filth - вчера направо ми се отвя главата, толкова добър филм не бях гледала отдавна. Джеймс е брутално добър, историята - жестока, а края направо ме съсипа. Абе, чудовищно добър филм  Peace Хваща за гърлото и не пуска  Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 2 704
Filth - вчера направо ми се отвя главата, толкова добър филм не бях гледала отдавна. Джеймс е брутално добър, историята - жестока, а края направо ме съсипа. Абе, чудовищно добър филм  Peace Хваща за гърлото и не пуска  Peace
Къде го гледа, има ли го вече по торентите?

# 69
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Filth - вчера направо ми се отвя главата, толкова добър филм не бях гледала отдавна. Джеймс е брутално добър, историята - жестока, а края направо ме съсипа. Абе, чудовищно добър филм  Peace Хваща за гърлото и не пуска  Peace
Къде го гледа, има ли го вече по торентите?

в замунда.нет е с идеално качество  Peace

# 70
  • Мнения: 2 040
Filth - вчера направо ми се отвя главата, толкова добър филм не бях гледала отдавна. Джеймс е брутално добър, историята - жестока, а края направо ме съсипа. Абе, чудовищно добър филм  Peace Хваща за гърлото и не пуска  Peace
Джеймс направи най-добрата си роля досега.

# 71
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да, порасна ни момчето. Страхотен филм, три пъти го гледах.  Blush

# 72
  • Мнения: 261
Свалям веднага  Peace

# 73
  • Мнения: 677
Ще цитирам Тина от предната тема, че постът и се загуби в словоблудствата за Лео:
"La grande bellezza, ето това вече е оскар материал. Заснет чудесно, актьори от класа, диалози подтикващи към размисъл, доволна доза снобария, философстване и арт изцепки. Типичният претенциозен филм. Препоръчвам."

Няма какво да добавя - страхотен филм! Прекрасен Рим! Не видях дата за премиера в Бг, жалко че няма да може да се гледа на кино!
 

И аз да кажа - прекрасен филм! Празник за сетивата и храна за размисъл - умирам за такива филми, но това не е филм за масовия зрител, така че кината най-вероятно ще са на загуба Simple Smile
Гледах го още когато Джой писа за него, но сега имам спор с едни другари за края на филма, та да ви питам вие какво мислите:

Скрит текст:
Според мен Джеп накрая мислеше за смъртта. Преситен от греховния си и празен живот, и воден от мизантропския си дух реши да сложи край на живота си.
Според моите приятели, той се бил помирил със себе си и решил най-после наистина да види красотата около себе си, и най-вероятно щял да се заеме с писането на нова книга.
Вие?



Снощи гледах To the Wonder
http://www.imdb.com/title/tt1595656/?ref_=nv_sr_1

На мен ми хареса, но не вярвам да се хареса на много други. ...
......
Колко е прекрасна тъничката Олга Куриленко...
......
Беше ми нежно и поетично, носех се на мелахоличен облак докато гледах...
......
Хареса ми.

+1
Толкова красива Олга - действаше ми като опиат, можех само нея да гледам, щеше да ми бъде достатъчно.

# 74
  • Мнения: 2 843
Запис   bouquet
Изоставам яко, довечера почвам Вълка и ще ви кажа аз ще вземе ли Лео статуетка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт