Магията на изтока - 28

  • 35 091
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 562
2в1, разбира се, че Ji Chang-Wook е не само сладур, а и много добър актьор, в "Пет пръста" го бях намразила чак. Много добре изразява своите чувства. И мисля, че от сега нататък сериала ще бъде издържан по-добре исторически, все пак и двамата са реални личности.
Скрит текст:
за бебето - все пак има белег на крачето, а бъдещата империатрица ще е в двореца. А и да не забравяме, че има и свидетели на случващото се - двете придворни.Не се знае как ще се развият нещата.Може и някоя от тях да я предаде.Ей, тая младата империатрица е същинско чудовище.Милият искаше да я удуши, разбирайки за убийствата, ама така и не можа Sad.

Едно клипче на хубава песен с Ji Chang-Wook и Yoo Seung Ho.



Започнах и One Warm Word, първите три серии ми харесаха. Тая свекървичка уж все няма апетит, пък нонстоп набива каквото и попадне. Снахата бая и слугува. И при тях си има доста изневери.Двамата главни мъже - любими актьори Embarassed.

Последна редакция: сб, 25 яну 2014, 19:45 от freedoms

# 61
  • Мнения: 6 777
Някой бая си е играл да напасне сцени от Smile Again и Flames of Desire. Първият става за гледане, вторият не чак толкова.
А нашето императорче вече е приело нова роля, този път във филм и то пак исторически, но с комедийно-криминален привкус - Two Policemen. Снимките за него ще започнат през лятото и ще се излъчи чак догодина.

Императрица Ки
Скрит текст:
Ясно е, че трите бенки на крачето ще издадат работата, но ще е интересно как точно ще стане.
За историческа достоверност не се надявам изобщо. Като гледам това, което се случва до момента и като чета информация за периода, много малко съвпадения има. Само личности живяли по това време, както и някои събития, но нищо повече.

# 62
  • София
  • Мнения: 562
И аз четох за ролята му в новия филм и се радвам за това, но ще има бая да почакаме. 2в1, ами фенска му работа/ за клипчето/ newsm78. Но първото добре са го сглобили. thumbsup
В Empress Ki в по-предните серии имаше  си и забавни моменти.То  последните са си драма от всякъде Cry.Едно такова клипче Joy, наистина е голям образ:35:.А и  музиката в сериала е завладяваща, особено инструменталната smile3501.
                            
                              



И още едно Joy.

                            



Да не пиша втори пост - искам да честитя рождения ден на един невероятен чаровник, който днес навършва 28 години, да е жив и здрав и все така да ни радва!  bdbaloni
                                

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 11:53 от freedoms

# 63
  • Мнения: 6 777
 baloni
Да, едното слънце има рожден ден. Доста емоционален е бил на последните си концерти в Япония и Корея, дори си е поплакал на сцената. А му предстои и влизане в казармата, което явно го стресира още повече.


Скрит текст:



cr: as tagged

# 64
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Да си напиша сега, че мярнах инфо за нова визия от утре и ...."знай ли се"  Mr. Green
Let's Eat 8 прегледах. Е любимия звер моден стилист излезе  Laughing. Тук малко повече игра от Ду и една идея малко по - малко ядене.

# 65
  • Мнения: 9 197
 Cry
Сетих се нещо ужасно.ТОР не е бил в казарма ConfusedТо и Минчо не е бил Confused
Леле smile3544 трябва да проверя за кой още тихо да страдам Flutter

# 66
  • Мнения: 14 418
Tuon,аз за казармата отдавна съм се сетила,ама ме е срам да  попитам-по колко време ги държат там и на каква възраст ги прибират?
Нямам много опит ,но hairstyle-ът на мъжете е  умопомрачителен ooooh!Не знам защо пък ,спорд мен ,дамите въобще не посещават коафьор.Може само така да ми се струва,де. Flutter

# 67
  • Мнения: 6 777
Сосче, държат ги по две години. Влизат между 20 и 30 годишни. "Звездите" - актьори и певци, могат да отлагат за известно време, но в крайна сметка до 30 години трябва да влязат. Сега са наред 85-86 набор. За тях удря последния час.

# 68
  • Мнения: 9 197
Само да добавя златните медалисти от Олимпийски игри са освободени от казарма,минават само с 4 седмично обучение.

# 69
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Е не са качили до сега от вчера по-добър запис, така че Misha GE 4CC 2014 EX
 Mr. Green във фигурното пързаляне значи до сега освободени от военна служба нямат, да дерзаят мъжете им фигуристи.

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 17:19 от Шошулчо

# 70
  • Мнения: 9 197
Шош,нямат ли злато корейските фигуристи?Сега в Сочи да взимат.
Това го разбрах като четох интервю на Tae Hwan Park Flutter

Да го покажа в униформа
Скрит текст:

и без
Скрит текст:

# 71
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Мне, то фигурното пързаляне като медали въобще а и олимпийски в Корея е равно само на едно име - Ю На Ким. До олимпийски медал скоро не ги виждам, но пък знае ли се, все пак следващата   зимна  олимпиада е у тях а и покрай оставането на Ю На последните години в Корея- там на място да тренира , има доста млади попълнения в редиците на кор. фигуристи. Току що завърши шампионата на четирите континента, т.е. неевропейското и кор. фигуристки показаха напредък.  Thinking но господата не.

# 72
  • Мнения: 14 418
Мерси,явно няма отърване от службата,срещу заплащане т.е. откупуване.Не ,че е честно ,но е опция.Ми да им е лека значи.

# 73
  • Мнения: 6 777
За спортистите, доколкото съм чела е, че не се освобождават, но не са на активна (действаща) служба освен 4-те седмици в тренировъчния лагер. Продължават с редовните си тренировки като това се приема за военна служба. За сметка на това обаче тя продължава 3 години, а не 2. Точно покрай Пак Те Хуан излезе тази информация.

Сосче, за тях е дълг и въпрос на чест да служат на родината си. Изобщо не е приемливо да се измъкнеш още повече, ако си популярна личност. Един такъв скандал там може да съсипе карирерата ти. Практически двете Кореи все още са във война, защото не са подписвали мирен договор след Корейската война. За южнокорейците е необходимост да имат такава подготовка като имаш за съсед държава управлявана от някакъв луд комплексар, който не знаеш какво би могъл да предприеме.
Ето днес съобщиха, че е избил цялата фамилия на собствения си чичо, който е екзекутиран миналата година като "предател".

# 74
  • Мнения: 14 418
2в1,знам,знам,че е така и разбира се не ми се нрави.

Почти привършвам City Hunter-дано да има хубав край.

Общи условия

Активация на акаунт