Домакини-28

  • 29 197
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 810
Леле, темата отива към края си, аз докато се наканя да напиша нещо..... Embarassed

# 706
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета.

Петьо е по-добре.
Тази нощ не е дигал температура. Поне не е била висока.
Засега станал и се разхожда, малко е капризен... иска да зяпа ТВ, ама пак почна да върти очите - направо като тик, имахме по едно време такъв проблем, сега пак... Според мен прекалено много идва ТВ-таблет.... Продължавам да ну давам тайлол- ефералган-инфлуцид... Днес ще дойде и педито да го види и да го чуе...

Ма ко, готина случка с коланчето, посмях се. Обаче ако един ден ще карам, спокойно ще минавам за бременна Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Вио, как минава готвенето? Весело да изкарате с племеничката. Хубаво да е пълна къща Peace

Тити, мина ли ти главата? Защото моята след снощното винце намаля... Днес на обяд ще повторя и ще потретя това лекарство... Laughing

Смърфи, не съм доктор, ама ММ и свекър време от време правят камъни в бъбреците... Знаеш ли с какво се лекуват? В църквата купуваме тамян. Раздробявам го на малки парчета - на около 3мм  примерно - няма как да са равни. Увивам това парче в хляб (заради емайла на зъбите) и се гълта. Със сигурност не вреди, защото е природна смола... + пиене на неоренал СР (на основа на бреза е лекарството) - 3 пъти дневно по 1 хапче поне 1 месец...

Хортензия, каква супа готвиш? И аз трябва да сложа някаква... Месцето е извадено...

Мастерче, ще се разкрасяваш ли днес?

Поли, благодаря за кафенцето и успех на изпита!  fingerscrossed

Креми, гадно е това с камината... Дано да го оправите по-бързо

Лейдибърд, приятно пазаруване.

Бонболинка, дано кмета разреши проблеми с пътища... Много трудно положението при вас.

Нощни, благодаря за чайчето. Аз пия чай по цял ден... Сутрин и следобедната закуска кафе, а после само чай... Водата почти не пия.

Фортунче,  Hug

Стади, и на теб боли главата? Ей, тез глави.... какво ще правиш с месото?

Морена, неприятно е това с обърканата пратка.... После ще разкажеш какво Музата ти подсказа Wink

Марчева, обяд е вече, къде си, момиче Hug

Коконка, за мама Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Контеска, как сте днес? Липсват ми твоите разкази.

Славче,  Hug Hug Hug

Кака Дака, обеща да се върнеш и изчезна.

Джейми, какво ви каза събудената госпожа-такси?

За националната среща - съмнявам се... Засега няма как да кажа. ММ обикновено има много работа в топлото време и аз сама със децата... Юли-август - много почиваме... Много неща набелязахме точно за това лято - дано всичко да е на ред и да няма пречки... И съм без кола. Дори и да изкарам пролетта курсовете - няма да посмея на далечен път. Много съм дезорентирана - няма да намеря пътя... Няма такава като мен...в гората с 3 дърва ще се изгубя...

Приятен ден на всички, отивам да готвя супичката... не знам каква, ще мисля в процеса...

Ън, какво ново е при вас?

# 707
  • Мнения: 919
Лус, обикновена пилешка супа, с домашен бройлер.

# 708
  • София
  • Мнения: 2 265
Лус, обикновена пилешка супа, с домашен бройлер.

Супер...

И аз съм готова... Не знам каква - вкусна стана: запържих лук, моркови, чушка, месце, подправих. После залях с вода, пуснах едно кубче бульон, дафинов лист, сложих ориз и 3 кисели нарязани на дребно краставички. Стана трепач...

Утре ще правя пилешка, ако не остане от тази...

# 709
  • Мнения: 1 826
Радвам се,че сте си изкарали страхотно на срещата-все едно съм била там,така го е разказала Марчева.  bouquet
Луси-да оздравява бързо вече синчето !!! Браво,много си бърза-кога написа,че ще готвиш,кога е направи супата. Laughing
Креми-дано камината да не пуши и да се оправи със смяната на розетката. newsm10
Поли успех на изпита.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
bonbolina  ами нали трябва да се оправдават,че са си свършили работата-как ще покажат какво е състоянието на улиците.За мен това не е почистено изобщо! #2gunfire  Като гледам прогнозите-не го дават затопляне скоро. Crossing Arms
Благодаря ви,за похвалите за мартеничките. Mr. Green  bouquet
Снощи на извадих доста неща от фризера,та тия дни ще пада готвене.Днес ще има пица и да видим какво друго ще правя. newsm78
Днес доста си е студено и при нас,има сняг,но вчера поне се разтопи по асфалта,та се вижда по нашата улица.Не съм излизала,пращам по задачи  мм. Laughing
Лек ден ви желая и повече болни да няма!!! Heart Eyes

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 6 593
Луси,ще се задавя с лиги Laughing

Мацки,днес е по-добре.
Ма-ко,Хортензийка,аз нищо не и правя на ръката,защото ме мързи.Рядко се обгрижвам,все чакам само да мине.Това за топлото не го знаех,аз все загрявам,но вече ще слушам ма-ко.

Радвам се за вашата среща.Марчето е голям писател. Grinning
За националната с това дребното не знам как ще стане.Ако Смърфи идва ще се престраша поне с нея да се видя,че още ме е срам,че не се видяхме с тази интересна,мила и интелигентна дама. Embarassed Embarassed Embarassed
Когато бях бременна си пишехме тук една група жени с рискова бременност и стана нещо като отчетна тема,после станахме приятелки във ФБ и направихме затворена група.Единствената бургазлийка в групата,след като се запознахме и излизахме с децата,взе че ме изтри от приятелите си във ФБ.Та така,мили дами,явно съм голЕм Дзвер на живо или неприятна персона. Sad

За пътешествията си говорите.Това е болната ми тема.ММ нали много му се ходи,ама и деца иска да му раждам и сега не мога да му правя компания и се прави на ущипана мома.След 20 дни заминава на карнавала в Рио и в Буенос Айрес сам... newsm78
Аз с Буба не тръгвам вече,а на свеки не искам да я оставям.Крис не е оставала една нощ при нея дори,не се познават,ще плаче много за мен.Искам да бъда с ММ,но сега повече мисля за детето,едвам го закрепих.Обявена съм за луда от всички приятели и не такива.Страх ме е сериозно,че ще изскочи някоя заместничка,ама не да ражда и гледа деца,а да ходи с мъжа ми.Щом моите приятелки съвсем искрено възкликнаха към ММ "вземи мен!",какво остава за жени,които нямат морални ангажименти към семейството ми.Реве ми се чак,но страхът да оставя детето е по-голям.
Стискайте ми палци да не се обаджанача Praynig

Дамен,моля ви да ми обясните какво е ставало тук докато аз чистех въшки и гниди на компа.Защо е това разцепление?Заради новата визия или заради рекламите?Кой кого обиди?Нищо не разбирам!Мари,Якчето,Дака ги няма.Те са аватарки и знам,че не бяха съгласни с новите размери на аватари като пощенски марки.В 24ч.чета други простотии,че модераторите триели постове,които са в разрез с рекламираните лекарства.За три години тук такова нещо не съм видяла.Кажете ми какво е станало наистина.

Така...Свърши ми почивката.Чистя на паузи,че още обръщането на глевата ми е проблем и ръката ме боли.

едвам сварвам да ви чета.Извинете,че не отбелязвам  всички.Трябва ми време да вляза в час.

# 711
  • София
  • Мнения: 11 713
Ехо...кой е тук, щото аз вече съм дошла да ви видя.. Hug
Нали знаете, че сутрин изобщо не съм в кондиция и се мразя , та само ви прочитам изпивам кафето и хуквам да тичам.
След малко излизам. Кремче, отивам да видя шапките от снощи не съм спала, душа. Влезнаха ми в акъла и все там си седят пустите му шапки...
Славунке, ами какво да ти кажа да  заместничка  newsm78 Сложно е , вярно! Ама пък детето...ама пък в Рио да бъдеш е прекрасно. Там не е страшно, чисто е, е народ ще има много, ама пък е по- хубаво от предишното място, като условия, или аз съм в грешка. Тези дестинации за мен са далечни, не мога да ги поема откъм път. Виж , ММ е бил и ми разказва прекрасни неща и най-вече за Сингапур, Тайланд...уникални държави били. Не съм за такива преходи, страх ме е.
.........
Дамен,моля ви да ми обясните какво е ставало тук докато аз чистех въшки и гниди на компа.Защо е това разцепление?........Кой кого обиди?Нищо не разбирам!.......
.........
Не искам повече да влизам в разговори на тази тема. Кой каквото си направи, цяло село не може....забравих вече. Минало-заминало.
Людачка, да мина да хапна една супичка  newsm78 Много обичам пилешка, но ММ не хапва пиле и това ми е забранено да се внася вкъщи, гнус го е, а е толкова вкусно...ммм
Сготвих една леща-гореща. Преуморих се чак  Simple Smile
Излизам, ама ще се върна по-късно.

# 712
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Славе, за мъжа ти кво да ти ккажа.Има една приказка-Ако е стока ходи къде ходи ще се прибере.Ти си го знаеш най-добре дали е склонен към залитания.Явно пътуванията са му голяма страст, което пък не значи автоматично , че трябва да те замести.Явно това си му е хоби.То не пречи и в Бг да си е и пак да му залепне релето и да я свърши тая работа.
Добре де освен свекърва ти няма ли на кой друг да я оставиш?
Сега по въпроса за разделението.Така са го почувствали и така им е дошло.Там им е по-спокойно, по-добре и по-ненатоварващо и по-уютно..Разбирай го както искаш.

И силно ме съмнява да си дзвер.Не е нужно да се харесваме на всички.

# 713
  • София
  • Мнения: 2 265
Марчева, да се похвалиш с новата шапка...

Славче и аз не разбрах защо и какво стана. Писахме, възмущавахме се за новата визия, някои не са били доволни от аватарите... Дойде Мари и каза, тук не е Убаво, всеки, който иска айде в алтернативния форум... Това е. После в другия форум се пренесли доста момичета, някои пишат и в двата форума... Някои почнали да пишат в алтернативния, колко им е неприятно да влизат тук, колко им е било неуютно... След тези думи няма да съм в новия форум... Съжалявам... Махнах се и от домакинския форум в ФБ... Обичам всяка една от тук, някои ми липсват, но не искам да нося неприятни моменти ... Тук ще съм... Та това е.  Първите 2-3 дена четох новия форум, сега ми мина крастата....

Момичета, на които им е било добре тук, смятам че време от време ще пишат тук... Имахме един живот, живея с проблемите и успехи на другите...

# 714
  • Мнения: 3 841
Добро утро, мадами! Днес вече ще готвя мусаката с тиквички, ама се оказа, че кайма нямам, а тиквичките малко. Е, не съм ли тотална шматка, а? hahaha

Люси - неговият камък е в жлъчката, не знам дали ще има полза, а и тамян тук няма. Чак като се приберем в БГ. Peace

Славче - ще се видим, душко. Аз лесно не се плаша.  Hug За пътуванията, ами не знам какво да ти кажа, аз бих пътувала, дори и с дете, но при теб е по-различно, защото Криста все още не яде твърда храна. Имай предвид, че Буенос Айрес е много цивилизована работа, красота голяма. И храната, и водата, не е като Тайланд. Заместничка, ами не мисля. Защо първо не започнеш да пътувате заедно на близки дистанции с малката - Гърция, Турция, Австрия. За другата работа, дето питаш... Ами новата визия беше само предтекста, ако прочетеш малко от темата на другото място, ще разбереш, че тук отдавна не е било уютно на хората, които отидоха там. Защо, ами не знам? Това все още ме гложди.

Другите няма да изброявам поименно, не се сърдете. Отивам да пазарувам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 715
  • София
  • Мнения: 2 265
Смърфи, за жлъчката не знам, аз нещо се обърках, ти си писала за жлъчката, извинявай.
Приятно пазаруване...

Аз тези дни спя в хола с детето да не заразим другата здрава половина... И ММ легна да спи на моето легло... Не му е бил удобен матрака - отиде да ми купува нов... Mr. Green Mr. Green Mr. Green И на връщане ще купят билетите за Аеросмит най-накрая, че ще се свършат... Peace

# 716
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Все пак излязох на пазар.
И се видяхме с Валето, случайно.
Славе, твоя мъж, ако сгази лука му кажи, че тук има едни, дето много се ядосват и много лошо бият. Като те чета се радвам, че моя никъде не иска да ходи без детето. На нашата среща ако дойдеш, никой няма да те трие  Hug
За ръката. Пак казвам, ако си сигурна, че е възпален нерв, а не нещо друго, почивка и мазане с Фастум гел редовно. Диклака също върши работа, за пиене обаче не мога да дам дозировка. Без значение къде точно те боли, мажи от гръбначния стълб през лопатката до рамото и мястото където те боли, ако е по надолу.
Иначе май никой не е наясно какво точно става. Не от тук, а целия форум тръгна заради визията и отношението към мнението на потребителите, според това което чета.
Тук никой не е канен поименно, аз видях линка във ФБ и се регистрирах, защото тук го филтрираха и не можеше да се влезе.

Мотах се, нищо не сготвих и за довечера остават спагети.
Имам да прибера едно пране и ще ходя за шефа.Днес не ми се стои навън, дано и той не иска.
Мой ред е да ме зацепи главата, Морена без предреждане  Naughty

b]Луси[/b], радвам се за Петьо
Нощни, не ми говори за багажи. Аз бързо се справям, но задължително нещо забравям.
Мъжа ми веднъж мен забрави, сложи един голям сак на предната седалка вместо отзад и тръгна, аз докато се мотаех в магазина за цигари  ooooh! На теб с багаж за две деца, направо не ти звиждам

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора
Публикувам и пак ще чета

# 717
  • София
  • Мнения: 9 862
Здравейте, красиви и още по-красиви дами!
Люси, много се радвам, че Петьо е по-добре. Докторът ще идва у вас, това е хубаво, да не го влачиш по болници детето.
Марче, ще те черпя за тез хубави думи, дет си ги написала за мен- спокойна съм била, млей, това ще го покажа на ММ. Laughing
Славче, моето мнение се припокрива с това на Люси и Смърфи. Има и друг форум, аз съм влизала и там. В това няма нищо лошо, разбира се. Но прочетох и аз коментари там, че в нашата тема не е било уютно за някои. Затова се били преместили. Аз това не го разбирам, но щом са усетили така нещата- всеки е в правото си. Новата визия не  е причината, мисля. Именно поради тази причина вече не влизам, не чета, нито ще се регистрирам в другия форум, дори  новата визия да си остане такава, каквато я гласят. Не съм тук заради визията, а заради хората.
  Хора, много ме боли. Започна снощи с плешката, сега болката се измести надолу, дупето ми е схванато, а то е доста голямо, демек един огромен процент от тялото ми е болезнен, ама яко болезнен. Пих един Диклак преди обяд и ме отпусна, успяхме и на пазар да идем с ММ, сега пак ме схвана. Само в една поза не ме боли- с краката нагоре Mr. Green Sunglasses Ох, даже като се смея ме боли.

# 718
  • UK
  • Мнения: 5 999
момичета благодаря ви  bouquet  bouquet  bouquet

започна се  Praynig

# 719
  • София
  • Мнения: 9 862
Коконче, стискам палци! Hug
Славче, да ти кажа за изтриването от ФБ- ми аз сега видях, че някого, от който въобще не съм очаквал, ме е махнал от приятелите си във ФБ. Много ми е тъжно, не го очаквах. Предполагам е точно защото изразих мнение за алтернативния форум...жалко, наистина не го очаквах. Мъчно ми е.

Общи условия

Активация на акаунт