Домакини-28

  • 29 179
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 11 701
Забравих да препоръчам за болки в мускули, стави, възпаление на нерви - PERSKINDOL. Препоръча ми го доФтор. Върши чудесна работа!!
Коконче, сега прочетох.  Имай търпение и кураж. Стискам палци!!

# 721
  • Мнения: 3 839
Коконче - успех, мила! Имаш всичките ми стиснати палци.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Валенце - хич и не съм проверявала дали някой ме е изтрил от фейса. Там нали няма нова визия?! За болката, можеш ли да се уредиш на един масаж? Ама при рехабилитатор, не обикновен масажист? Мажи се с нещо - Диклак, Фастум и т.н. Така както описваш, че се спуска болката, някой нерв ще да е.

# 722
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Вале, споко:-) Аз също съм изтрита:-)

# 723
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Вале, защо не ме подсети, че те боли като се видяхме. Ама и аз изключих  smile3538 голяма съм шматка. Диклак за пиене не мога да дозирам, обаче, ако не спира тлябва да отидеш на лекар. Имай предвид, че като пиеш болкоуспокояващо проблема не се лекува, само не го усещаш временно. Вчера разбрах, че от плешката ръката започва да те боли, а сега разрах за гърба. Това ме навежда на мисълта, че не нерви а мускули са засегнати, защото нерви, които минават по дължината на гърба няма. Болката като усещане е еднаква при нерв и мускул, обаче се лекуват с противоположни предписания, така, че е много важно да разбереш точно какво е.
Ферман написах докато ти кажа- марш на лекар
Коконче  Praynig
Въф фейса не съм влизала откак се прибрах

# 724
  • София
  • Мнения: 11 701
Вале, споко:-) Аз също съм изтрита:-)
Joy Joy

# 725
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
И на мен ми е смешно:-) Валето е по-чувствителна и го приема навътре:-) Ти излиза ли?

# 726
  • София
  • Мнения: 11 701
И на мен ми е смешно:-) Валето е по-чувствителна и го приема навътре:-) Ти излиза ли?
Още не. От вас не мога да излезна.  Heart Eyes Ти  получили на ЛС там един телефон??

# 727
  • София
  • Мнения: 9 857
Смърфи, не съм проверявала и аз, случайно видях. И не от всяко изтриване се засягам, изтривали са ме и други приятели, аз също съм го правила. Просто причината ми се струва детинска. Толкоз по темата.
За рехабилитатор- не знам, ще чакам да ми мине май...и този път. След няколко месеца пак ще ме сецне за ден два и така, докато някой път така ме сецне, че да не мога да мръдна.
Ма ко, ми ние като се видяхме тамън бях пила Диклак и ми беше добре. Оф, не, не ми се ходи на доктор, ще ми мине. Вчера плешката и към ръката, днес от плешката надолу към дупето..очаквам болката да излезе през петата и айдеее.
Креми, така си е, чувствителна съм, а явно и нямам усет към хората никакъв, изглеждат ми едни, то се оказва, че са други, и накрая ....То и в реалния живот съм така, приемам всичко за чиста монета и често си патя.

# 728
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Да, записан е..Ай сега ние виновни Mr. Green

# 729
  • Мнения: 3 839
Ама вие си говорите с таен код?  Laughing  Wink

Вале - само така, през петата и хайде дим да я няма болката.  Peace Може би студеното време също да ти влияе.

# 730
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Заповадяйте в новата тема, че тази изписахме, а трябва да излизам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=763159.new#new

Общи условия

Активация на акаунт