?Въпроси всякакви?

  • 5 266 592
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 74 970
  • София
  • Мнения: 3 992
Здравейте Simple Smile
Кажете нещо ефикасно против хлебарки. Проблем е и това, че има малко дете и котка да не се натровят.
Купи си от зоомагазин 1 ампула Фронтлайн за голямо куче. Около 25 лв струва. Разтвори я в една пръскалка от поне 700 мл (ако намериш и литър пак ще е добре) от препарат за прозорци (примерно) и щедро напръскай подовете на дома ви + местата, от който излизат гадините. Ако ти остане течност, на другия ден я доизпръскай. Не мий пода после поне 3-4 дни. За котката, детето и вас е безвредно, а хлебарки няма да имаш поне 5 години напред.

Фронтлайн за кучета е СМЪРТОНОСЕН ЗА КОТКИ!

# 74 971
  • Мнения: 5 132
Откъде да намеря черна боя, за да си боядисам една пола, която е черна, но от гладене посивя? /да бях я гладила от опаковата страна, ама ... /

# 74 972
  • Мнения: X
Фронтлайн за кучета е СМЪРТОНОСЕН ЗА КОТКИ!
Е хайде сега, активното вещество на Фронтлайн е едно и също и за кучета и за котки. Фипронил е и за кучета и за котки.

# 74 973
  • Мнения: 920
От тук от там сглобих 50 страници,но последната част ми е конкретно за участието на България, а просто не знам къде да ровя вече..
Ако искаш погледни все пак doc файла, темата е „България в единния пазар – констатациите на гражданското общество“.
И копирай целия линк, защото иначе не се отваря.

Rima, котката ми е напълно жива, уверявам те!

# 74 974
  • Мнения: 135
Продават ли се чехли от медицинските, но черен цвят или поне много тъмно сини? Ориентировъчно на каква цена?

# 74 975
  • Мнения: 920
Продават ли се чехли от медицинските, но черен цвят или поне много тъмно сини? Ориентировъчно на каква цена?
Ох, не знам как да оправя линковете, ето разгледай си и си търси. Има и черни, има и сини
https://www.anatomico.bg/damski-chehli-anatomichni

# 74 976
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
Продават ли се чехли от медицинските, но черен цвят или поне много тъмно сини? Ориентировъчно на каква цена?
гугъл - медицински дрехи.ком  (medicinski-drehi.com)
и цвят, и цена има

# 74 977
  • Мнения: 39 380
Обикновено в железарии(това в нашия град) продават и боя за боядисване на дрехи. Има много и различни цветове. Кутийката струва около лев- два..

# 74 978
  • София
  • Мнения: 39 771
На мен във фейса ми попаднаха някакви турски. Мисля че има и медицински

https://www.moodamedikal.com/aksesuarlar/sabo?limit=100

# 74 979
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Извинявам се,изобщо не ми е хрумнало да прочета малко назад темата. Безопасно ли е след като се напръска?
Бях писала и аз. С Хлебомор е много лесно. Слагаш къщичките и хлебарките изчезват.

# 74 980
  • Мнения: 10 064
Извинявам се,изобщо не ми е хрумнало да прочета малко назад темата. Безопасно ли е след като се напръска?
Бях писала и аз. С Хлебомор е много лесно. Слагаш къщичките и хлебарките изчезват.
Ефектът настъпва до две седмици и наистина е най-безопасният начин. Peace
Който е решил мигновено изтребване, да си вземе предохранителни мерки.

# 74 981
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Тази пудра мирише ли на нещо?
Мирише на хубаво, нещо като душ гел, кремаво такова.

Имам лют пипер. Но понеже нямам нищо друго за пръскане на буболечки, да ви кажа, че от препарат за прозорци мравките не ги е страх. Тази бебешка пудра и лак за коса ги привличат още повече. Само едно за печки Forte SANO ги изтрепа, като и от дупчицата, от която излизат спряха да излизат. За сега. Оцет също не им действа. Четох за олио, ще пробвам и с него, ако пак тръгнат. Излязоха от една малка дупчица между плочките и прага на терасата.

Това също действа: http://pesteliv.com/product/2487/kill-mat-sprey-muhozol.html

# 74 982
  • Мнения: 3 732
Ако си взема седмична винетка в събота кой е последния ден в който важи?

За болки в кръста какво помага и какви може да са възможните причини?
Болката е като черта точно на самия кръст. Боли и сякаш е нагрято мястото. Отслабна след масаж с палци натискащи гръбначния стълб и дупчиците между него. Извинявайте за глупавото обяснение.

За такава болка на какъв лекар се ходи?

# 74 983
  • Мнения: 920
Кажете, моля, фирма изработваща качествени външни ролетни щори с дистанционно управление. Но моля, да е някой, поръчал и доволен, а не "чух, че тези правели щорите добре".

# 74 984
  • sf
  • Мнения: 10 156
Ако си взема седмична винетка в събота кой е последния ден в който важи?


Би трябвало да е петък.

Общи условия

Активация на акаунт