?Въпроси всякакви?

  • 5 271 520
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 74 910
  • Мнения: X
Нещо изпитано срещу хлебарки? Събота ще напръскаме и ако трябва ще се изнесем за уикенда на село,  тук да се проветрява. Писна ми вече, на всяко светкане на лампата притропва някой змей по ламината. Мисълта че ни лазят нощем ме побърква!

# 74 911
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Нещо изпитано срещу хлебарки? Събота ще напръскаме и ако трябва ще се изнесем за уикенда на село,  тук да се проветрява. Писна ми вече, на всяко светкане на лампата притропва някой змей по ламината. Мисълта че ни лазят нощем ме побърква!
Преди няколко дни попитах същото -Фронтлайн за куче 40-60 кг. Разтваря се въм вода и се пръска. Твърдят вс , че има ефект. Аз снощи напръсках, пък да видим

# 74 912
  • Мнения: X
Извинявам се,изобщо не ми е хрумнало да прочета малко назад темата. Безопасно ли е след като се напръска?

# 74 913
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Извинявам се,изобщо не ми е хрумнало да прочета малко назад темата. Безопасно ли е след като се напръска?
Да, имаме и дете и котка. Напръскай банята, каналите и по ъглите на стаята.
След това не мий 2 дни да остане. И аз изпитвам ужас от гадините. Преди бяха само в банята, но и по стаите са тръгнали и изпадам в дива истерия като ги видя/особено нощна време/ Flushed

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 00:58 от neji_s

# 74 914
  • София
  • Мнения: 3 050
Да попитам и тук, че темата е по-популярна - моля, препоръчайте ми гинеколог, за предпочитане жена, в София. Спешно ми е, затова предпочитам да може да приема пациенти и без предварителен час - колкото ми се налага да изчакам утре, няма проблем. Благодаря!
Д-р Констанца Тошева, МЦ Пентаграм. Ориентировъчно, намира се на затвора. Работи с часове, но не връщат никой, който е отишъл, платил и изчакал ред. Единствено, може да видиш номера в нета, и да попиташ от колко часа е на работа.

# 74 915
  • Мнения: 334
На ТД съм, намерих нещо което върша с любов, но работното време не ме устройва, тотално се разминаваме с мъжът ми в къщи и това ще ни се отрази зле. Какъв е варянтът да напусна без "главоболия", рредизвестия?

# 74 916
  • Мнения: 69 030
Преди години бях намерила сайт в който вкарваш име и излизат водените според името дела. Сега го търся, а не го намирам.
Сещате ли се кой е?



Не мога да дам линк от телефона. Да не е този?

# 74 917
  • Мнения: 1 090
Тета, от трите точки горе вдясно на браузера нямаш ли опция да споделиш адреса?

# 74 918
  • Мнения: 69 030
Не знам. Така ми е по-лесно. 😊

Как по-точно става това? Пробваля съм...не ми се получава...

# 74 919
  • Мнения: 3 968
Тета, от трите точки горе вдясно на браузера нямаш ли опция да споделиш адреса?

Не можеш ли да го препишеш?

# 74 920
  • Мнения: 69 030
Не може ли да си го видите....снимка има, очи имате....

# 74 921
  • Мнения: 334
На ТД съм, намерих нещо което върша с любов, но работното време не ме устройва, тотално се разминаваме с мъжът ми в къщи и това ще ни се отрази зле. Какъв е варянтът да напусна без "главоболия", рредизвестия?
И ще ме съдят ли, неустойки дължа ли?

# 74 922
  • Мнения: 5 435
Здравейте,
Някой знае ли колко струва гривна червено конче със златна буквичка? Продават ли се в златарските магазини?

# 74 923
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Здравейте,
Някой знае ли колко струва гривна червено конче със златна буквичка? Продават ли се в златарските магазини?

Виждала съм някъде по златарски магазини да се продава, върти ми се в главата сумата 70 лв., но не съм сигурна.

# 74 924
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Получих обаждане от +35924341545, били от фирма "Ивис", правели стратегическо проучване и искали да ми зададат няколко въпроса Angry Попитах госпожата, откъде разполага с номера ми , а тя ми каза, че било на случаен принцип. Ти да видиш! Казах й да го зачеркне и да не ми звънят повече.
Открих в интернет, че били досадници, предлагали различни услуги, идвайки в дома ти. Sweat Smile
https://whocallsme.com/Phone-Number.aspx/35924341545
Някой от вас получавал ли е същото обаждане?
Да, задаваха някакви въпроси свързани с екологията, след няколко дни се обадиха да предложат колега да ми покаже нам си какъв уред вкъщи...отказах, но бяха наистина леко досадни.

Общи условия

Активация на акаунт