?Въпроси всякакви?

  • 5 276 063
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 79 500
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 263
....Аз си махнах моите с Верутол:
https://www.olx.bg/ad/verutol-verrutol-premahva-kokoshi-tran-bra … N.html#d837459274
Вече втора година няма и следа.
Моля те сподели повече, може и на лични, да не разводняваме темата. Какви бяха твоите?
Аналогично е и VERRUCA HERMAL. Може да се купи от първата срещната аптека в Гърция. Пиша го, ако на някой му е полезно.
Оправи брадавици на ръката на големия ми син ми преди 5-6 години. После и кокошите тръни на малкия ми син.
Брадавиците ги бяхме третирали с азот няколко пъти в кожната клиника на Александровска болница.

# 79 501
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Да питам...според вас струва ли си уикенд в Рим,ако се открият евтини билети  Thinking

# 79 502
  • Мнения: 69 239
Добри, а къде пише колко ампера и волта е зарядното? Аз точно това питам...колко ампера е?
Аз виждам 8 волта че е написано, а ти говориш за 5?

# 79 503
  • София
  • Мнения: 6 002
За Виваком да добавя, че и ние сме на оптичен кабел също.

# 79 504
  • Португалия
  • Мнения: 4 397


Батерията ми е 3450 mAh. (L13D1P31  3  8V 3450mAh  13.1 Wh)

А за зарядното оригиналното мъжо каза, че е 5 ампера... - 5A19D464M5
значи производителят е преценил,че така е добре
Аз казвам само,че при оригинално зарядно на 1А, не бих ползвала 2А, с презумпцията,че може да ми повреди батерията

# 79 505
  • Мнения: 69 239
А аз питам само колко ампера е моето зарядно. Но отговор не получавам. ☺
Общи приказки как е принципно не ми помагат.

# 79 506
  • Мнения: 11 730
Да питам...според вас струва ли си уикенд в Рим,ако се открият евтини билети  Thinking

Аз отивам и за час, ако може 😊

4 дена не ми стигнаха, но успяхме да пообиколим Hands V

# 79 507
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Зарядното на моя телефон е 5 V/2A, а батерията е 3600 mAh. Твоята батерия е малко по - малка, но спокойно може да ползваш зарядно с подобни характеристики.
Старият ми телефон е с батерия 1900mAh и зарядно 5 V/1A.

# 79 508
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
Добри, а къде пише колко ампера и волта е зарядното? Аз точно това питам...колко ампера е?
Аз виждам 8 волта че е написано, а ти говориш за 5?

гугнах го

https://eu.eetgroup.com/i/5A19A464M5-Lenovo-A316i-A328-Charger-5V-1A-Black

https://www.ebay.co.uk/itm/5A19A464M5-Lenovo-A316i-A328-Charger- … rts-/312052263739

и тук и навсякъде

# 79 509
  • Мнения: 69 239
А..на гугъл не вярвам. И ти си спец колкото мен...Stuck Out Tongue Winking Eye

Така...младежът гледа гледа и казА и че той не знае какво е това 5А1......Joy
Важното било рече да зарежда....и ми даде един 2А.
После в теленор плащах сметка и погледнах кабелите с адаптери...мацката попита какво търся-обясних. Опули зъркели все едно я питам с коя поста си мие зъбите....за пръв път чувала..Joy

Толкоз за спецовете около нас Satisfied
Викам и аз да не се пъна повече да се информирам....😆

Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 13:21 от teta75

# 79 510
  • София-Младост
  • Мнения: 23 386
Виж на  оригиналния адаптор какво пише и си готова, на кабела обикновено не пише нищо.

# 79 511
  • Мнения: 69 239
Оригиналният адаптер е отдавна в небитието. На него е пишело същото, което и на кутията с таблета, предполагам Simple Smile

От цялата работа се поориентирах - значи 5 V e около 1-1.45 А.
А 9V е около 2 А.
Стига ми толкоз инфо за днес....

# 79 512
  • София
  • Мнения: 11 749
Интересувам се от услугата на Виваком , конкретно доволни ли сте от качеството на телевизията и бързината на интернет? Сега съм абонат на Булсатком, но при всяка буря и гръмотевици сигнала изчезва. Обмислям смяна, но не съм запозната с качеството на услугата на Виваком. Бързо ли реагират при сигнал, има ли прекъсвания при лошо време и изобщо дали си заслужава смяната? благодаря.
От интерната съм много доволна, вече няколко години изобщо не съм имала проблеми, това е за София. ТВ съм на друг доставчик, там не знам.

Да питам...според вас струва ли си уикенд в Рим,ако се открият евтини билети  Thinking
.........................
Иска ли питане, няма да искаш да се върнеш.

# 79 513
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Марчева,нали? Simple Smile
Обаче тъпия Букинг нещо заби...уж ми дава да потвърдя резервация,а пак ме връща в начално положение.

# 79 514
  • София
  • Мнения: 4 549
Оригиналният адаптер е отдавна в небитието. На него е пишело същото, което и на кутията с таблета, предполагам Simple Smile

От цялата работа се поориентирах - значи 5 V e около 1-1.45 А.
А 9V е около 2 А.
Стига ми толкоз инфо за днес....
Ако оригиналното ти зарядно е 1 А, няма проблем да зареждаш с друго зарядно със същия волтаж и с до около 2,5 А ток. Това няма да скапе батерията. Над 2,5 пъти по-голям ток вече не се препоръчва. Аз ползвам за телефона 2 А и съответно ми зарежда два пъти по-бързо от оригиналното, което е 1 А.

Общи условия

Активация на акаунт