?Въпроси всякакви?

  • 5 271 834
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 79 515
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Имам няколко зелени доматчета, как мога да ги оползотворя, нека да не е на туршия. Мога ли да ги сготвя някак?
Аз ги пека, заедно с червени чушки и патладжан. Беля, слагам в купа със сол и чесън и пасирам, после добавям олио/зехтин и оцет и става чудно кьополо (така ли се пише  newsm78)

Тете, за терзанията ти със зарядното 1 А по - добре било. Както каза и Добри трябва да се слуша ММ и моя така рече Wink. С 2 А зареждаме таблет, но с батерия 9600 милиампера и по рядко телефони, че не било хубаво Mr. Green

# 79 516
  • Мнения: 69 053
mlv благодаря!
 Вики, и на теб....

# 79 517
  • София
  • Мнения: 11 732
Марчева,нали? Simple Smile
Обаче тъпия Букинг нещо заби...уж ми дава да потвърдя резервация,а пак ме връща в начално положение.
Ще те пусне, сега отворих и нямам проблем с заявката.

# 79 518
  • Мнения: 3 945
Имате ли идея от кой филм е сцената ?!

# 79 519
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
This_season...много ми е любим  Heart Eyes Обаче сега името ми се изплъзва.

п.п."Най-доброто в мен!"

# 79 520
# 79 521
  • Мнения: X
Здравейте!

Предстои ми сключване на брак с приятеля ми чужденец (Македонец).

Какви документи са нужни? Къде по принцип се намира службата по миграция в градовете? Предполагам в МВР.

Другият ми въпрос е дали за да си намери работа тук е нужно разрешение от Агенцията по заетостта както прочетох някъде в Интернет. Чета закона за чужденците, но всякакви съвети от вас биха ми били от полза.

Ще се радвам, ако получавам отговорите на ЛС.

# 79 522
  • Мнения: X
Здравейте!

Предстои ми сключване на брак с приятеля ми чужденец (Македонец).

Какви документи са нужни? Къде по принцип се намира службата по миграция в градовете? Предполагам в МВР.

Другият ми въпрос е дали за да си намери работа тук е нужно разрешение от Агенцията по заетостта както прочетох някъде в Интернет. Чета закона за чужденците, но всякакви съвети от вас биха ми били от полза.

Ще се радвам, ако получавам отговорите на ЛС.
Сектор Миграция обикновено се помещава в Областните дирекции на МВР в областните градове. Не знаем за къде конкретно питаш.

# 79 523
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 312
Зарядно на 2Ампера ще зареди батерията ти, но може и да я развали с времето
викаш при зарядно с 0.5 А батерията ще е вечна  Laughing

# 79 524
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Значи моят телефон трябва да го отписвам..., а вече е над година.

# 79 525
  • София
  • Мнения: 147
Здравейте, можете ли да ми кажете кои места са по-добри за Зала 1 на НДК: на първи балкон, 4ти ред, 11 сектор или на партера, блок 3, ред 21. Гледам схеми в нета и се мъча да си ги представя, но не мога...

# 79 526
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
В колко часа са смените на митническите служители на КПП-тата? Най-вече се интересувам от Капитан Андреево

# 79 527
  • Мнения: X
От кой сайт да си поръчам Нефритен ролер?
Този dihana-cosmetics не ми се вижда ОК ?
Някой от вас има ли?

# 79 528
  • Мнения: X
В колко часа са смените на митническите служители на КПП-тата? Най-вече се интересувам от Капитан Андреево
То ако не уцелиш смяната на нашите митничари, със сигурност ще уцелиш смяната при комшиите. Защо не попиташ в темата за пазаруване в Одрин, в раздел На пазар.

# 79 529
  • Португалия
  • Мнения: 4 198
Зарядно на 2Ампера ще зареди батерията ти, но може и да я развали с времето
викаш при зарядно с 0.5 А батерията ще е вечна  Laughing
то няма нищо вечно
/не разбрах смешката,честно!/
съвсем ясно съм го казала- няма да се зареди ,или ще е нужно доста дълго време,за да се зареди
моят телефон не реагира /видимо/ на такова зарядно, батерията му е на 2А
- нямам нерви да чакам да видя дали ще влезе някакъв ток

Общи условия

Активация на акаунт