?Въпроси всякакви?

  • 5 275 977
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 79 470
  • Мнения: 5 696
Питах в Плевенската тема, но тъй като не получавам там отговор си прехвърлям питанката и тук:
Здравейте! Влизам при вас, тъй като мисля да посетя градът ви в някой от почивните дни. Тъй като ще пътувам с влак ме интересува как да стигна от гарата до Панорамата и съответно от там до парк Кайлъка? Интересувам се на първо време от обществения транспорт, но пък ако ми кажете и как е с таксита /като разстояния и цени/ няма да е зле. Съответно номер на "редовно" такси Wink.

# 79 471
  • Мнения: 626
Имам няколко зелени доматчета, как мога да ги оползотворя, нека да не е на туршия. Мога ли да ги сготвя някак?

# 79 472
  • Мнения: X
Аз пък търся от пшеничните пълнозърнести пръчици Слабин.
Виждали ли сте ги някъде,в хипермаркети и тн.?
Ако поръчам онлайн,за 7 броя доставката ми е колкото стойността на поръчката...еми няма да им ги дам тея пари.Засега Grinning

# 79 473
  • софия
  • Мнения: 25 828
Аз пък търся от пшеничните пълнозърнести пръчици Слабин.
Виждали ли сте ги някъде,в хипермаркети и тн.?
Ако поръчам онлайн,за 7 броя доставката ми е колкото стойността на поръчката...еми няма да им ги дам тея пари.Засега Grinning
В магазина за здравословни храни на "Екзарх Йосиф" срещу Халите.

# 79 474
  • Мнения: 69 237
Какво зарядно да търся за таблет Леново tab3 essentials.....това имам от кутията



Пише адаптер 5А19А464М5
5 ампера ли му е мощността?

# 79 475
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 292
Какво зарядно да търся за таблет Леново tab3 essentials.....това имам от кутията



Пише адаптер 5А19А464М5
5 ампера ли му е мощността?

Lenovo A316i/A328 Charger 5V 1A, 5A19A464M5

# 79 476
  • Мнения: 69 237
Благодаря Добри. А от ментетата пак ли такова с 1А ?
Вкъщи имаме някакво 2.5 А??

# 79 477
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 292
не знам. това излезе от нета.
не мога да те посъветвам - у дома има стотина зарядни за телефони, а моя се зарежда само с неговото.

# 79 478
  • София-Младост
  • Мнения: 23 386
Благодаря Добри. А от ментетата пак ли такова с 1А ?
Вкъщи имаме някакво 2.5 А??
В общи линии всички стават, онзи ден купих точно за lenovo tab A8 кабел, дадоха ми такъв за LG...зарежда много бързо. Не си в София, иначе бих ти ги препоръчала https://www.citytel.bg/

# 79 479
  • Мнения: 69 237
Благодарско....има едно магазинче при нас на пазара-момчето е доста съвестно, ще го поразпитам...

# 79 480
  • Мнения: 2 185
От citytel може да се поръчва, ако помня правилно..моя съвет е да поръчаш точно това, което е предназначено за модела.

# 79 481
  • Мнения: 13 651
Интересувам се от услугата на Виваком , конкретно доволни ли сте от качеството на телевизията и бързината на интернет? Сега съм абонат на Булсатком, но при всяка буря и гръмотевици сигнала изчезва. Обмислям смяна, но не съм запозната с качеството на услугата на Виваком. Бързо ли реагират при сигнал, има ли прекъсвания при лошо време и изобщо дали си заслужава смяната? благодаря.

# 79 482
  • Мнения: 69 237
Бързо-не. Не реагират бързо. последно майка ми чака три дена да дойдат техниците от съседния град да отстранят проблема.

# 79 483
  • София
  • Мнения: 6 002
Интересувам се от услугата на Виваком , конкретно доволни ли сте от качеството на телевизията и бързината на интернет? Сега съм абонат на Булсатком, но при всяка буря и гръмотевици сигнала изчезва. Обмислям смяна, но не съм запозната с качеството на услугата на Виваком. Бързо ли реагират при сигнал, има ли прекъсвания при лошо време и изобщо дали си заслужава смяната? благодаря.

Ако питаш за София - много съм доволна. Когато е спирал интернетът е било за кратко и обикновено е някакъв голям проблем, който засяга хиляди абонати, така че бързат да го оправят. Това през последните три години и половина се е случвало ок. 3-4 пъти максимум за по няколко часа.

# 79 484
  • Мнения: 35 188
Трябва ми нещо като mp3- ка, която да може да се пуска музика , но да не се слуша със слушалки, а да се чува на високоговорител. Не знам дали го обясних.
Искам да пускам песни, приказки на малкото, но да не вижда телефона ми...
Някой да има идеи?

Общи условия

Активация на акаунт