?Въпроси всякакви?

  • 5 276 058
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 79 485
  • София
  • Мнения: 6 002
Трябва ми нещо като mp3- ка, която да може да се пуска музика , но да не се слуша със слушалки, а да се чува на високоговорител. Не знам дали го обясних.
Искам да пускам песни, приказки на малкото, но да не вижда телефона ми...
Някой да има идеи?

мп3 с колонка към нея

# 79 486
  • Мнения: 35 188
Той ще откачи колонката, за това не е вариант

# 79 487
  • Русе
  • Мнения: 11 926
Тон колона с bluetooth

# 79 488
  • Мнения: 2 185
Той ще откачи колонката, за това не е вариант

прилича на малка топчица и е компактна (конкретно този модел не е bluetooth)

# 79 489
  • Мнения: 69 239
Абе вземи му едно портативно радио ...веф му викахме едно време...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 79 490
  • Мнения: 5 435
Може и тъп въпрос, но в медицинските лаборатории, където се правя изследвания, дали работят с течен азот?
Имам нещо като брадавица, преди години ми я махаха с течен азот, сега пак излезе, имам час за другата седмица, но ще полудея дотогава.  ooooh!

# 79 491
  • Португалия
  • Мнения: 4 397
Благодаря Добри. А от ментетата пак ли такова с 1А ?
Вкъщи имаме някакво 2.5 А??
не е препоръчително да се дава силен ток на слаба батерия
Има си зарядни за едноамперни батерии
Едно време прословутите нокии, дето не харчеха батериите,бяха със зарядни от по 0.3- 0.5 Ампера- пробвай да заредиш сега двуамперна батерия с такова- не дава даже сигнал,че влиза ток!
Зарядно на 2Ампера ще зареди батерията ти, но може и да я развали с времето

# 79 492
  • София-Младост
  • Мнения: 23 386
Може и тъп въпрос, но в медицинските лаборатории, където се правя изследвания, дали работят с течен азот?
Имам нещо като брадавица, преди години ми я махаха с течен азот, сега пак излезе, имам час за другата седмица, но ще полудея дотогава.  ooooh!
В козметичен или дерматологичен кабинет само. В лабораториите мисля не.

# 79 493
  • Мнения: 226
Интересувам се от услугата на Виваком , конкретно доволни ли сте от качеството на телевизията и бързината на интернет? Сега съм абонат на Булсатком, но при всяка буря и гръмотевици сигнала изчезва. Обмислям смяна, но не съм запозната с качеството на услугата на Виваком. Бързо ли реагират при сигнал, има ли прекъсвания при лошо време и изобщо дали си заслужава смяната? благодаря.

За голям град са супер! Особено ако има оптика до вас. Интернета им е супер, IPTv -то също е екстра.
За малък град не стават - майка ми стоя три седмици без интернет, докато дойдат техници.

# 79 494
  • Мнения: 5 435
Може и тъп въпрос, но в медицинските лаборатории, където се правя изследвания, дали работят с течен азот?
Имам нещо като брадавица, преди години ми я махаха с течен азот, сега пак излезе, имам час за другата седмица, но ще полудея дотогава.  ooooh!
В козметичен или дерматологичен кабинет само. В лабораториите мисля не.

И аз така предполагам, но да питам. Ще чакам до другата седмица, защо ли ми трябваше да чета в интернет, само се филмирах.  ooooh!

# 79 495
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Може и тъп въпрос, но в медицинските лаборатории, където се правя изследвания, дали работят с течен азот?
Имам нещо като брадавица, преди години ми я махаха с течен азот, сега пак излезе, имам час за другата седмица, но ще полудея дотогава.  ooooh!
Аз си махнах моите с Верутол:
https://www.olx.bg/ad/verutol-verrutol-premahva-kokoshi-tran-bra … N.html#d837459274
Вече втора година няма и следа.

# 79 496
  • Мнения: 69 239
Благодаря Добри. А от ментетата пак ли такова с 1А ?
Вкъщи имаме някакво 2.5 А??
не е препоръчително да се дава силен ток на слаба батерия
Има си зарядни за едноамперни батерии
Едно време прословутите нокии, дето не харчеха батериите,бяха със зарядни от по 0.3- 0.5 Ампера- пробвай да заредиш сега двуамперна батерия с такова- не дава даже сигнал,че влиза ток!
Зарядно на 2Ампера ще зареди батерията ти, но може и да я развали с времето

Батерията ми е 3450 mAh. (L13D1P31  3  8V 3450mAh  13.1 Wh)

А за зарядното оригиналното мъжо каза, че е 5 ампера... - 5A19D464M5

# 79 497
  • Мнения: 5 435
Може и тъп въпрос, но в медицинските лаборатории, където се правя изследвания, дали работят с течен азот?
Имам нещо като брадавица, преди години ми я махаха с течен азот, сега пак излезе, имам час за другата седмица, но ще полудея дотогава.  ooooh!
Аз си махнах моите с Верутол:
https://www.olx.bg/ad/verutol-verrutol-premahva-kokoshi-tran-bra … N.html#d837459274
Вече втора година няма и следа.

Моля те сподели повече, може и на лични, да не разводняваме темата. Какви бяха твоите?

# 79 498
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
Какво зарядно да търся за таблет Леново tab3 essentials.....това имам от кутията
Скрит текст:

Пише адаптер 5А19А464М5
5 ампера ли му е мощността?

Lenovo A316i/A328 Charger 5V 1A, 5A19A464M5
Скрит текст:
Благодаря Добри. А от ментетата пак ли такова с 1А ?
Вкъщи имаме някакво 2.5 А??
не е препоръчително да се дава силен ток на слаба батерия
Има си зарядни за едноамперни батерии
Едно време прословутите нокии, дето не харчеха батериите,бяха със зарядни от по 0.3- 0.5 Ампера- пробвай да заредиш сега двуамперна батерия с такова- не дава даже сигнал,че влиза ток!
Зарядно на 2Ампера ще зареди батерията ти, но може и да я развали с времето
Батерията ми е 3450 mAh. (L13D1P31  3  8V 3450mAh  13.1 Wh)

А за зарядното оригиналното мъжо каза, че е 5 ампера... - 5A19D464M5

TrollfaceTrollfaceTrollface на мъжО требе да се вЕрва, но ако производителят е казал 5V, 1A аз бих заложила на написаното от производителя Wink

# 79 499
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Интересувам се от услугата на Виваком , конкретно доволни ли сте от качеството на телевизията и бързината на интернет? Сега съм абонат на Булсатком, но при всяка буря и гръмотевици сигнала изчезва. Обмислям смяна, но не съм запозната с качеството на услугата на Виваком. Бързо ли реагират при сигнал, има ли прекъсвания при лошо време и изобщо дали си заслужава смяната? благодаря.
Доволни сме. Имаме и интернет, и телевизия на Виваком. Родителите ми също, но интернетът е оптичен, а телевизията не е сателитна. Имам приятелка, която е със сателитна телевизия (в Пловдив), на промоция е сключен договорът, но не е доволна. Когато вали сняг, трябва да почиства чинията, че иначе няма телевизия. При гръмотевици положението е като при Булсатком. Ако не е наложително, сателитната телевизия като цяло не е за  предпочитане.

Общи условия

Активация на акаунт