?Въпроси всякакви?

  • 5 266 509
  • 96 496
  •   5
Отговори
# 82 950
  • София
  • Мнения: 11 709
Аз си изцапах фурната като пекох тиква с кората на решетката,отдолу стана мазало.Това как се чисти? Grinning
Сипваш малко топла вода и се изчаква и готово , с едно телче можеш да доизстържеш.

# 82 951
  • Мнения: X
Амоняка е гаднна работа. Така смърди и се просмуква навсякъде… Леля ми беше оставила едно шише, което след много години счупихме по невнимание. Разля се и попи в необлицовани стълби. Е няма такава гадост.

# 82 952
  • Мнения: 35 968
Аз си изцапах фурната като пекох тиква с кората на решетката,отдолу стана мазало.Това как се чисти? Grinning

следващия път върху решетката сложи хартия за печене
Скрит текст:
тоалетната хартия и хартията за печене са от гениалните открития на човечеството Grinning

# 82 953
  • Мнения: 5 998
Какво включва профилактичен преглед при кардиолог? И трябва ли да се носят някакви изследвания, кръвни примерно, да се ориентира лекаря в показателите на пациента? Човекът няма оплаквания, само за профилактика.

# 82 954
  • Мнения: X
Ако е нужно лекарят ще назначи изследвания. Обикновено се носи рецептурната книжка, за да се проследи на каква терапия е бил пациента. А ако не пие лекарства и това не е необходимо.

# 82 955
  • UK
  • Мнения: 2 838
Превода към Райфайзен, днес след 10ч. да го чакат.

# 82 956
  • Мнения: 920
Какво включва профилактичен преглед при кардиолог? И трябва ли да се носят някакви изследвания, кръвни примерно, да се ориентира лекаря в показателите на пациента? Човекът няма оплаквания, само за профилактика.
ЕКГ, измерване на кръвно налягане, може и ехограф.

# 82 957
  • Мнения: 5 998
Благодаря ви, момичета!

# 82 958
  • Мнения: 2 524
Дами,
Пак имам въпрос аз:
Можете ли да ми помогнете с предложения за бар, който да събира поне 200 души. Не ресторант, не сладкарница, а бар. Нещо като S*Bar, но нищо друго не ми идва на ум. Трябва да е просторно, голямо, не е необходимо да има много маси и места за сядане, няма да сядат всички 200 човека.
Ще съм много благодарна ако се сетите за нещо, защото съм напълно блокирала.

# 82 959
  • Мнения: 5 682
Купихме си с една колежка от този препарат за стъкла за автомобили. Ха днес, ха утре, аз още не съм го сложила, но колежката са си намазали стъклата на автомобила и каза, че нощно време като шофирали било голямо мазало - нищо не виждали, заради сместа. Чак си личали кръговите движения, с които си нанасяли препарата. Питах я по инструкциите ли са го нанесли - каза да, с изключение на това, че вместо с кухненска ролка, са забърсали накрая с носна кърпичка. Възможно ли е заради това, да не се е получил ефекта, който се очаква? Все си мисля, че структурата на кухненската ролка и носната кърпичка е различен...
Някой има ли преки впечатления от този препарат и ако има доволни - то как точно процедирате?

# 82 960
  • София
  • Мнения: 11 709
Скрит текст:
Купихме си с една колежка от този препарат за стъкла за автомобили. Ха днес, ха утре, аз още не съм го сложила, но колежката са си намазали стъклата на автомобила и каза, че нощно време като шофирали било голямо мазало - нищо не виждали, заради сместа. Чак си личали кръговите движения, с които си нанасяли препарата. Питах я по инструкциите ли са го нанесли - каза да, с изключение на това, че вместо с кухненска ролка, са забърсали накрая с носна кърпичка. Възможно ли е заради това, да не се е получил ефекта, който се очаква? Все си мисля, че структурата на кухненската ролка и носната кърпичка е различен...
Някой има ли преки впечатления от този препарат и ако има доволни - то как точно процедирате?
Скрит текст:
Не бих го купила, въпреки че го видях,  защото точно предполагах, че ще замазва. Купила съм течност за минус 30 градуса и съм много доволна, чисти безпроблемно и стъклата са ми  перфектни, защо и задното. Доволна съм .

# 82 961
  • София
  • Мнения: 11 491
На нов бойлер възвратния клапан капе когато бойлера нагрява. Не капе, ами направо тече. Какво може да се направи?

# 82 962
  • София
  • Мнения: 8 932
На нов бойлер възвратния клапан капе когато бойлера нагрява. Не капе, ами направо тече. Какво може да се направи?
На клапана това му е работата, да обира повишеното налягане в системата. Ако е монтиран правилно няма проблем.

# 82 963
  • София
  • Мнения: 11 491
На нов бойлер възвратния клапан капе когато бойлера нагрява. Не капе, ами направо тече. Какво може да се направи?
На клапана това му е работата, да обира повишеното налягане в системата. Ако е монтиран правилно няма проблем.

Мисля, че така си е купен, не е монтиран допълнително, нито пък е сменян. Старият бойлер не капеше.

# 82 964
  • София
  • Мнения: 10 825
Дами,
Пак имам въпрос аз:
Можете ли да ми помогнете с предложения за бар, който да събира поне 200 души. Не ресторант, не сладкарница, а бар. Нещо като S*Bar, но нищо друго не ми идва на ум. Трябва да е просторно, голямо, не е необходимо да има много маси и места за сядане, няма да сядат всички 200 човека.
Ще съм много благодарна ако се сетите за нещо, защото съм напълно блокирала.
Ракета ракия бар
https://www.facebook.com/RaketaRakiaBar/

Общи условия

Активация на акаунт