?Въпроси всякакви?

  • 5 609 404
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 64 215
  • София
  • Мнения: 20 576
Бруто е с осигуровки нето чистото , което ще получавате.

# 64 216
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 378
Чистата заплата е НЕТО, т. е. с всякакви удръжки.  Peace

# 64 217
  • София
  • Мнения: 20 576
Да примерно бруто 1240 след удръжки 945 остават чисти.

# 64 218
  • Мнения: 78 661
Някой да е сменял само част от люка на пералня ? newsm78

След микровелето, и пералнята сдаде багажа. Като слагах прането, при опит да затворя люка, нещо изщрака и малка пластмасова частица се отчупи. После с триста зора мъжо отвори люка, че да извадим дрехите. Свързах се със сервиза на Бош, утре ще ми се обадят, но да си питам и тук - какво, що, някой със сходен проблем в миналото?

# 64 219
  • София
  • Мнения: 10 825
Някой да е сменял само част от люка на пералня ? newsm78

След микровелето, и пералнята сдаде багажа. Като слагах прането, при опит да затворя люка, нещо изщрака и малка пластмасова частица се отчупи. После с триста зора мъжо отвори люка, че да извадим дрехите. Свързах се със сервиза на Бош, утре ще ми се обадят, но да си питам и тук - какво, що, някой със сходен проблем в миналото?


Моят люк е с пукната дръжка. Доста години вече. Питах сервиза, когато се пукна още... искаха да се смени целия люк, нямаше опция само за тази част, съответно ми искаха подобавяща сума.... нещо от порядъка на половин пералня... не го смених и още си карам с пукнатата дръжчица.
За Индезит иде реч.

П.П. Аз съм фен на Бош и смятах следващата пералня да е от тях. За момента съм доволна от останалите им уреди, които имаме, ще чакам отзиви за пералнята

# 64 220
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Някой да е сменял само част от люка на пералня ? newsm78

След микровелето, и пералнята сдаде багажа. Като слагах прането, при опит да затворя люка, нещо изщрака и малка пластмасова частица се отчупи. После с триста зора мъжо отвори люка, че да извадим дрехите. Свързах се със сервиза на Бош, утре ще ми се обадят, но да си питам и тук - какво, що, някой със сходен проблем в миналото?


Преди доста години старата баба SANG ми направи подобен номер.Счупи се езичето на люка.На него време /считай преди 7,8 години/ремонта ми струваше 30лв.
А за твоят Бош си нагласи двойно сигурно.

# 64 221
  • Мнения: 78 661
Благодаря за отзива. bouquet
Лошото при моята е, че няма начин да се отваря люка. С блъскане се затваря, но после, за да се освободи езичето, мъжо бърка с една отвертка - да го освободи. Иначе гледам, че има болтове от вътрешната страна на люка, което значи, че може да се развие и смени само вътрешната част, а не целия люк  Thinking

Обаче ония лукови глави от сервиза какво ще кажат, не знам.

Освен като Датура да пиша и аз до производителите в Европа Thinking Rolling Eyes

Онна, колко пари ти искаха за люк Confused То така и за микровълновата ще плащам 45 лв. за магнитронче, и 10 лв. за труда, като съм развързала кесията....да бъркам и за люк  tooth

О, Девичке....с 60 лева не ме плашиш, то ако е толкоз...банкет ще вдигна  hahaha

# 64 222
  • София
  • Мнения: 10 825
Тета, доста време мина и не помня ваче, но беше стряскащо висока сума. Нещо от сорта на 300 лв. плюс чакане от 2 месеца например. Абе нещо абсурдно ненужно.... първо,защото вече 8 или дори повече години си я ползвам така (не е като твоя случай, защото моята се отваря без проблем... сигурно ще се досчупи някой ден, ама кога ли...) и второ, защото въпросната дръжка се държи с два болта и един щифт и смяната на целия люк е безумие.

# 64 223
  • Мнения: 78 661
Яснооо....ще видя утре какво ще ни кажат.

# 64 224
  • Мнения: 1 361
Някой да е сменял само част от люка на пералня ? newsm78

След микровелето, и пералнята сдаде багажа. Като слагах прането, при опит да затворя люка, нещо изщрака и малка пластмасова частица се отчупи. После с триста зора мъжо отвори люка, че да извадим дрехите. Свързах се със сервиза на Бош, утре ще ми се обадят, но да си питам и тук - какво, що, някой със сходен проблем в миналото?


Аз имах същия проблем и си купих резервната част от специализиран магазин за такива части, май на Пиротска беше. Виж на самата част трябва да има номер. Потърсих го в интернет и ми излязоха различни онлайн и физически магазини. Пералнята беше Самсунг.

Редактирам се - магазинът е на Цар Симеон:
http://www.delta-elis.com/index.php?prcS=1&prsS=0&man=5& … ;lan=bg&cat=3

Последна редакция: пн, 28 авг 2017, 21:39 от blackpearls

# 64 225
  • Мнения: X
Моля някой, който ползва сателитната телевизия на Виваком или услугата им за интернет Мобикс( или и двете), да ми даде отзиви. Пуснах тема в подфорума за технологии, но никой не ми отговаря, а трябва да реша днес...
Ние ги ползваме и двете на вилата, доволни сме.

# 64 226
  • Мнения: 78 661
Някой да е сменял само част от люка на пералня ? newsm78

След микровелето, и пералнята сдаде багажа. Като слагах прането, при опит да затворя люка, нещо изщрака и малка пластмасова частица се отчупи. После с триста зора мъжо отвори люка, че да извадим дрехите. Свързах се със сервиза на Бош, утре ще ми се обадят, но да си питам и тук - какво, що, някой със сходен проблем в миналото?


Аз имах същия проблем и си купих резервната част от специализиран магазин за такива части, май на Пиротска беше. Виж на самата част трябва да има номер. Потърсих го в интернет и ми излязоха различни онлайн и физически магазини. Пералнята беше Самсунг.

Редактирам се - магазинът е на Цар Симеон:
http://www.delta-elis.com/index.php?prcS=1&prsS=0&man=5& … ;lan=bg&cat=3

Супер си. Много ти благодаря .  bouquet bouquet bouquet
Рамка за люк май ми трябва, ще потърся по този начин. Благодарско още веднъж.

# 64 227
  • Мнения: 1 361
По-скоро виж само : Ключалки, закопчалки, дръжки

# 64 228
  • Мнения: 78 661
Да, да....палец на дръжката му казват някъде, лостовата система може да е...поориентирах се. Mr. Green
Благодаря... bouquet Пообнадеждих се  Praynig Ще докладвам утре..

# 64 229
  • София
  • Мнения: 26 401
Някой има ли идея лабораторията на Токуда сутрин в колко отваря? Уж гледах в сайта, но не успях да намеря информация. 

Общи условия

Активация на акаунт