?Въпроси всякакви?

  • 5 609 007
  • 96 496
  •   4
Отговори
# 75 600
# 75 601
  • Мнения: 567
Моята шефка ще бъде отпуска по времето, когато смятам да подам заявление за напускане. Ще има заместник, но той е неформален - с някакво уведомление, което не знам какви правомощия му дава. Въпросът ми е - ще може ли заместникът да ми резюлира молбата за напускане.

# 75 602
  • България <3
  • Мнения: 366
Здравейте, закупих бельо, което има една  част, която е тип дантела/мрежа. Изглежда, че алармата където е била закачена е разкъсала част от материята и има дупка... искам да ви попитам дали имате някакви предложения да се  оправи освен да се зашие? Мисля, че ще изглежда малко грубо на деликатен плат. Едно време се сещам, че имаше някакви фигурки, които се залепваха върху плат като минете в ютия отгоре.. не знам дали още има такива или как се казват дори.. приемам идеи как да поправя дупката Sad

# 75 603
  • Мнения: X
Защо просто не го върнеш в магазина?

# 75 604
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Моята шефка ще бъде отпуска по времето, когато смятам да подам заявление за напускане. Ще има заместник, но той е неформален - с някакво уведомление, което не знам какви правомощия му дава. Въпросът ми е - ще може ли заместникът да ми резюлира молбата за напускане.
В бюджетна институция - не!

# 75 605
  • Мнения: 1 462
И не само в бюджетна - тя сама си го е казала - ако са му дадени необхидимите правомощия.

# 75 606
  • България <3
  • Мнения: 366
Защо просто не го върнеш в магазина?

Защо да го връщам?

# 75 607
  • Мнения: 642
Някой би ли ми обяснил накратко какво представлява една процедура при поставяне на коронка на зъб? Изпилява ли се зъба предварително, взима ли се отливка, кога се плаща при първото посещение или когато се поставя самата коронка, т.е. когато вече е готова? Благодаря, предварително!

# 75 608
  • Мнения: 3 118
Защо просто не го върнеш в магазина?

Защо да го връщам?
Защото е с дефект и вероятно след пранетата ще се разкъса още повече.

# 75 609
  • Мнения: 642
Защо просто не го върнеш в магазина?

Защо да го връщам?

Също бих го върнала, проблемът е в тях, а не при мен. Т.е. доколкото разбирам дупчицата е станала, след като са махнали алармата. Не са ми го подарили, а съм си го платила и е редно да получа качествен и здрав продукт, най-малкото, което е биха могли да ти го заменят или да ти възстановят сумата. Колкото до лепенките има ги почти във всяка кинкалерия.

# 75 610
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Някой би ли ми обяснил накратко какво представлява една процедура при поставяне на коронка на зъб? Изпилява ли се зъба предварително, взима ли се отливка, кога се плаща при първото посещение или когато се поставя самата коронка, т.е. когато вече е готова? Благодаря, предварително!
Изпилява се, взима се отливка и след направа се поставя. Плащането е по договорка, може частично при отливка и после доплащане, стоматологът питай.

# 75 611
  • Мнения: X
Аз плащам обикновено след изпиляването и взимането на отпечатъка. При следващото посещение плащам само поставянето, което е около 15 лева при моя стоматолог.

# 75 612
  • Мнения: 567
Моята шефка ще бъде отпуска по времето, когато смятам да подам заявление за напускане. Ще има заместник, но той е неформален - с някакво уведомление, което не знам какви правомощия му дава. Въпросът ми е - ще може ли заместникът да ми резюлира молбата за напускане.
В бюджетна институция - не!
Точно за бюджетна става въпрос. На общинско подчинение. Трябва ли да искам някакъв входящ номер?все пак това е документ. Докато се върне титулярката, предизвестието ми да си тече.

# 75 613
  • Мнения: X
Задължително го входирай в деловодството. Права си, срокът ще тече така на предизвестието. Пък когато искат да го резулират.

# 75 614
  • София
  • Мнения: 1 047
Здравейте,
Купих си 4 чинии Луминарк. Имат на всяка залепен етикет, който не мога да махна. С какво ще е най-лесно?

Общи условия

Активация на акаунт