?Въпроси всякакви?

  • 5 275 110
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 81 810
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
Само дето детето трябва да знае, че отговорът е 17 век...за картофа и Европа.

# 81 811
  • София
  • Мнения: 10 825
Само дето детето трябва да знае, че отговорът е 17 век...за картофа и Европа.
16-ти Hands V
1570-та година в Испания

Ох, сега ще си проверя и аз сметките, че набързо и на ум смятах, може и да съм излъгала че са 702 годините

# 81 812
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 356
децата трябва да се научат да мислят като тези от МОН.  те това е. Laughing

# 81 813
  • Мнения: 4 943
Не е по този начин, има си стрелки накъде се решава задачата. Явно пак грешка в помагалото, и не е първата. 

# 81 814
  • София
  • Мнения: 2 937
Мога ли да изпера народна носия в пералнята или ще я съсипя? Моля само за сигурни коментари, че не е наша, под наем е  и ме е страх много.

# 81 815
  • Мнения: 4 943
Мога ли да изпера народна носия в пералнята или ще я съсипя? Моля само за сигурни коментари, че не е наша, под наем е  и ме е страх много.
Помня как майка переше носията, с която участвахме по състезания на ръка точно, за да не я съсипе. Не я пускай според мен.

# 81 816
  • Русе
  • Мнения: 11 926
Мога ли да изпера народна носия в пералнята или ще я съсипя? Моля само за сигурни коментари, че не е наша, под наем е  и ме е страх много.
  Ще я съсипеш. То зависи и от носията де. Материя, орнаменти -бродирани, багрила, плохи...

Не е по този начин, има си стрелки накъде се решава задачата. Явно пак грешка в помагалото, и не е първата. 
Нормална си е задачата. Решават се такива задачи. Случва се да се използва обратното пресмятане ,използвано при решаването и в реални ситуации.

# 81 817
  • Мнения: X
Мога ли да изпера народна носия в пералнята или ще я съсипя? Моля само за сигурни коментари, че не е наша, под наем е  и ме е страх много.
На ръка, ако има по-чувствителни елементи се махат и след като изсъхне се пришиват пак. За най-сигурно звънни да питаш как да я почистиш там, откъдето си я наела.

# 81 818
  • София
  • Мнения: 2 937
Благодаря ви!

# 81 819
  • Мнения: 2 650
Със студена вода ризата задължително!

# 81 820
  • Мнения: 4 943
Мога ли да изпера народна носия в пералнята или ще я съсипя? Моля само за сигурни коментари, че не е наша, под наем е  и ме е страх много.
  Ще я съсипеш. То зависи и от носията де. Материя, орнаменти -бродирани, багрила, плохи...

Не е по този начин, има си стрелки накъде се решава задачата. Явно пак грешка в помагалото, и не е първата. 
Нормална си е задачата. Решават се такива задачи. Случва се да се използва обратното пресмятане ,използвано при решаването и в реални ситуации.

Не е. С обратно пресмятане също не се получава.

# 81 821
  • София
  • Мнения: 4 549
Колко е срокът, в който мога да върна обувки в Дайхман? От изкуствена кожа са и на двете обувки горният слой се е обелил на места. Нещо ми се върти в главата, че е променен на три месеца, ама знам че преди е бил 2. Ако са 2 съм изтървала с 10 дни гаранцията, ако е три, да ходя да ги връщам.

# 81 822
  • Мнения: 69 203
Какви са тия обратни задачи.да не сме в Китай и да смятаме обратно...от дасно на ляво Rolling Eyes
Първолака ми вика колко е 7-8....викам минус едно е. Не така мамо..обратно ни карат да смятаме Scream
И какво сега...показаната горе задача има ли решение??

# 81 823
  • Русе
  • Мнения: 11 926
То е като да сметнеш - година на раждане ,като знаеш възрастта на човек.

# 81 824
  • Мнения: 48 072
Казва се рачешка задача
Подготовка за намиране на неизвестно след време. Смята се отзад напред.
Вид верижка. Типична задача, много такива се решават

Общи условия

Активация на акаунт