болки по време на полов акт

  • 27 311
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 841
отиди на лекар. Болките при полов акт са при наличие на Ендометриоза. Повече информация виж на този сайт http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/80820010.htm

Е хайде сега   Joy...., ти направо и постави диагноза

Доби, мисля, че трябва да се притесняваш, ако всеки път или поне често изпитваш дискомфорт Hug

# 16
  • Мнения: 375
и аз искам да се включа тук.в момента сам в ову период(така мисля аз,за6тото имам типичното течение).снощи правихме секс и тази сутрин се субудих с адски болки ниско долу в дясно и леко розово течение.Интересува ме дали това течение е опасно защтото за 1ви път го виждам по време на ову

# 17
  • Мнения: 2 936
и аз искам да се включа тук.в момента сам в ову период(така мисля аз,за6тото имам типичното течение).снощи правихме секс и тази сутрин се субудих с адски болки ниско долу в дясно и леко розово течение.Интересува ме дали това течение е опасно защтото за 1ви път го виждам по време на ову
На мен са ми казвали че това розово течение може би е от спукан фоликул newsm78 аз лично съм го имала 1-2 пъти в живота си.незнам обаче доколко е вярно Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 375
благодаря ти за успокоението Ками! Heart EyesДа се надяваме да е така.Вече не ме боли нищо болките изчезнаха просто ей така и течението е съвсем оскъдно

# 19
  • Мнения: 2 120
Това е така нареченото овулаторно кървене. Появява се при някои жени по време на овулация  и няма нищо притеснително. Дано сте използвали момента. Успех.

# 20
  • Мнения: 43
И аз последния път бях така. Малко ме придърпваше от ляво и имаше слабо бледорозово течение, но това е нормално, не се притеснявай Joy

Общи условия

Активация на акаунт