Автоимунен тиреоидит на Хашимото (32)

  • 67 868
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 860
запис и от мен

# 17
  • Варна
  • Мнения: 149
Запис   bouquet

# 18
  • Мнения: 724
 i az sam tuk

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
запис  Simple Smile

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 10 703
 wavey
а аз се мотам и не съм изследвала още ТСХ.....дано се застуди да позаечзнат вирусите,че не ми се иска да довлека нещо на бебето..

# 22
  • Мнения: 1 687
мацки, хрумна ми да ви питам дали има значение дали л-тироксинът се пие по едно и също време сутрин? аз сега го пия да кажем между 6 и 7,30 ч., но от другата седмица като тръгна на работа може и да има по-големи разлики. дали е от голямо значение?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 26 485
няма значение,само да е на гладно....и аз съм го пила понякога към обед,когато съм си отспивала до по-късно Wink

# 24
  • Мнения: 20 182
Да следя темата.

# 25
  • София
  • Мнения: 208
Момичета,да ви споделя.....още преди да ми открият хашимотото започнаха доста да ми подпухват очите,не само сутрин ,но и следобяд......понеже имам и проблеми с корема си мислех,че е от тях т.е в началото лекарите виждаха уж камъни в жлъчката и ми казаха,че е от тях подпухването......но в последствие се установи със сигурност,че нямам камъни в жл. ,а ми откриха и хашимотото та се чудех пък това с очите да не е от жлезата,сега вече съм сигурна ,че е от нея.Ето тази статия подкрепи съмненията ми:
http://thyroid.ovo.bg/news/tipichni_ochni_uslozhnenija_pri_khash … oto/2011-11-04-11

# 26
  • Мнения: 4 696
да не изпусна темата и аз! Благодаря!  bouquet

# 27
  • Мнения: 175
Здравейте момичета,

на колко време си пускате изледвания на ТСХ и на ТАТ и МАТ,ако се цели забременяване?Последно ги правих на 1.11.2013....но последните две седмици не се чувствам добре,изпитвам ужасна умора и отпадналост,нямам сърцебиене,вече спя нормално,в момента нямам и стрес на работа,но се чувствам като бита с тояга по цялото тяло.А няма причина да съм изморена,скоро бях в отпуска две седмици и си починах.Дали да искам направление от ендокриноложката ми да ги видим как се движат стойностите.Не мога да стоя на едно място от притеснение,трябва да знам какво се случва в тялото ми.Все още нищо не се получава с бебето...  Cry

# 28
  • Мнения: 615
На 30 дни изследвам ТСХ ,даже и няколко дни по рано сега като съм бременна!

# 29
  • Мнения: 175
На 30 дни изследвам ТСХ ,даже и няколко дни по рано сега като съм бременна!


Това само ако съм бременна,а ако не съм?Защото не съм,ОТНОВО  Rolling Eyes  ендокриноложката последно ми каза да отида при нея вече когато имам положителен тест за бременност,това означава ли че не трябва да си правя переодично изследване.Имам чувството,че си пазят направленията и за това така  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт