Автоимунен тиреоидит на Хашимото (32)

  • 67 957
  • 718
  •   1
Отговори
# 645
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Галчудо - в студено време ТСХ се повишава, а в горещо - понижава  Peace В преходните сезони ТСХ може да бъде колебливо, аз поне така съм запомнила.

# 646
  • Мнения: 3 063
Здравейте! Някой има ли информация кога д-р Начев ще преглежда в Майчин дом близките дни, че от Панацея ме забиха с дата 16.04  Crossing Arms

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 6 524
Благодаря,
моето обратно декември се показа понижено, ще видим лятото как ще е, но аз виждам как се чувствам -много по-добре и по-спокойна от миналата година  и предполагам, че няма да е във високи стойности.

# 648
  • Мнения: 2 358
Здравейте! Някой има ли информация кога д-р Начев ще преглежда в Майчин дом близките дни, че от Панацея ме забиха с дата 16.04  Crossing Arms

На мен ми каза да ходя в Панацея последния път като се видяхме в МД, явно ще го сменям.
Някой ползвал ли е услугите на ендокринолозите в Щерев, имате ли отзиви ?

# 649
  • Мнения: 1 687
и аз вчера едва си запазих час за начев в панацея за 7.4. досега никога не ми се е случвало за толкова време напред да ме записват....

# 650
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Няма ли да приема вече в МД  newsm78 25лв само за евентуална корекция на дозата ми се виждат много  Rolling Eyes

# 651
  • Мнения: 726
Галчудо, какво е хомеопатично л-во?

# 652
  • София
  • Мнения: 6 292
Здравейте! Някой има ли информация кога д-р Начев ще преглежда в Майчин дом близките дни, че от Панацея ме забиха с дата 16.04  Crossing Arms

На мен ми каза да ходя в Панацея последния път като се видяхме в МД, явно ще го сменям.
Някой ползвал ли е услугите на ендокринолозите в Щерев, имате ли отзиви ?

Начев нали приема и в НАдежда, дане му идва много? newsm78
И на мен ми е множко 25-30 лв. смао за смяна на дозата Sad АКо някой разбере за приема в МД, моля да сподели. Аз вече 3 месеца отлагам изследванията, не мога да се организирам нещо  ooooh!

Днес си купих Еутирокс, вече в опаковка от 30 хапчета, вместо 100. Цената е 1,90 лв.

# 653
  • София
  • Мнения: 10 704
В Надежда е 20лв таксата за смяна на доза и т.н без ехограф.,,ъъъ при Начев де.
Сигурно му идва в  повече...защото ако е в МД парите си отиват директно в неговия джоб-чисти,докато в Панацея и Надежда....т.е има интерес един вид, та явно натоварването,знам ли...

# 654
  • София
  • Мнения: 6 292
А, че има интерес не се оспорва  Mr. Green Ама то понякога и да искаш, не можеш се разчекнеш.

# 655
  • Мнения: 911
Чета ВИ  и все повече се притеснявам, че не мога да стигна до ендокринолог вече 10м., но по-важно  е малкото ми човече да е добре. Април месец ще си пусна едни хормони пак. Решила съм да отида при д-р Вучкова /Стара Загора/ - има ли съфорумка, която да ходи при нея на прегледи?

Пожелавам Ви добри резултати от излседвания и ехографии. Simple Smile 

# 656
  • Мнения: 2 358
а как става записването в Надежда при Начев ?

# 657
  • София
  • Мнения: 10 704
По телефона Simple Smile

# 658
  • Мнения: 2 358
 Joy
Хаха ще им звънна пък да видим там как са с часовете

П.С. С тях няма свързване

Последна редакция: пт, 28 мар 2014, 08:47 от rendence

# 659
  • Бургас
  • Мнения: 6 524
Галчудо, какво е хомеопатично л-во?

То е индивидуално за мен.Пише Choс./съкращение/ и потенцията.

Общи условия

Активация на акаунт