Къде са ѝ на София бургерите?

  • 2 943
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
Някой може ли да предложи място със страхотни бургери и добра атмосфера?
Освен самата храна, важното е заведението да е приятно за прекаване на неделния следобед.
Всякакъв тип павилончета, позорчета и т.н. дюнерджийници автоматично отпадат.

Поздрави

# 1
  • Мнения: 2 249
Ти на път през София ли минаваш  newsm78

А на въпроса ти - звучи ми малко безсмислено - бургери и добра атмосфера  Joy са взаимоизключващи се неща ... Wink

# 2
  • Мнения: 359
Ти на път през София ли минаваш  newsm78

А на въпроса ти - звучи ми малко безсмислено - бургери и добра атмосфера  Joy са взаимоизключващи се неща ... Wink

Има, разбира се че има хубави бургери.  В ирландските пъбове например, само че не мога да препоръчам конкретен в момента, отдавна не съм ходила по тези места.

# 3
  • Мнения: 0
Ти на път през София ли минаваш  newsm78

А на въпроса ти - звучи ми малко безсмислено - бургери и добра атмосфера  Joy са взаимоизключващи се неща ... Wink

Виждам как се стига до "Общо мнения: 1 736" - пишеш на всеки пост без да имаш нещо да кажеш.
Иначе:
* пиша в секцията за туризъм, защото не видях по-подходяща. Ако имаш конструктивна идея, слушам те;
* това, че ти не си попадала на такива места, може да се дължи на безброй причини. Несъществуването на такива места е само една от тях. Но мерси все пак...

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 8 639
София не е град известен със своите бургери...
Аз не ям такова нещо, но често в Happy моят мъж си поръчва и казва, че са хубави. Там атмосферата е уютна.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 763
http://www.chillgrill.bg/

аз тези ги харесвам Simple Smile ама само съм поръчвала от тях Simple Smile

# 7
  • Мнения: 187
Boom Burgers на Кърниградска и Витошка. Освен наистина хубавите бургери, предлагат и вкусни стекове.

# 8
  • София
  • Мнения: 679
Pumuckl., по-горе съм дала линк към същите  Peace

# 9
  • Мнения: 0

Boom Burgers на Кърниградска и Витошка. Освен наистина хубавите бургери, предлагат и вкусни стекове.

Boom Burgers е супер.

Мерси и за другите предложения, сокоро ще опитам и тях. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт