Коя електрическа помпа за кърма да избера

  • 8 204
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Имам въпрос, към ползващите електрически помпи - от кой модел са доволни. В момента съм се спряла на Нук и на Медела от малките им модели. Цените им са сравнително близки - на Нук варират около 150лв, на Медела около 180лв, затова се колебая ..  Има и доста по-скъпи модели, но паричките вече ми идват множко.
Надявам се да се включат мами, които са ползвали поне единия модел и да кажат мнението си за модела.
Не искам механична - имам 3 - на Авент, на Чико и на Камера - не ми вършат работа. Нарочно си купих освен на различна марка и на различен принцип - успявам да изцедя по малко /основно с на Авент/, но не и да се изцедя добре, а на мен ще ми трябва за постоянно, защото малката напоследък не иска да суче! Искам хубава помпа, за да мога да се изцеждам възможно по-бързо и по-добре, тъй като с този темп и с механичните, скоро кърмата ми ще спре.. а искам да я кърмя още.

# 1
  • Мнения: X
Медела, категорично.

# 2
  • До морето
  • Мнения: 7 065
И от мен Медела  Wink

# 3
  • Мнения: 256
И аз съм ползвала Медела и съм много доволна. Купих малкия вариант за сестра ми - нова от Продавалника - излезе ми 140 - но беше с адапторче за контакта, т.е. правена е за Щатите или Англия. И тя остана доволна.

# 4
  • Мнения: 1 427
Medela  с две ръце  Peace
А ако почне да дърпа по-малко не я подарявай (както направи една мама, помислила си, че се е развалила), ами помоли в магазина да ти обяснят в коя дупчица да капнеш малко чист спирт 90%, оставя се да поработи на празно и след 2 часа ползваш без проблем Peace

# 5
  • Мнения: 187
Медела, категорично

# 6
  • Мнения: X
Медела, аз си взех мини електрическа! Бях с твоя проблем!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
При мен електрическата на медела не ме изцеждаше хубаво. Трябваше да довършвам работата с механична. Пробвай ако имаш с някоя назаем, за да видиш дали ще имаш полза от нея и тогава си купи.

# 8
  • Мнения: 556
Бяха ми заели Медела-страхотна.

# 9
  • Мнения: 37
Аз съм ползвала електрическата на Чико и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 148
Не знам дали стои въпроса още, но си бях взела ел. помпа на Авент, не ми свърши работа изобщо, затова я върнах. (Използвах само ел. част, за да не цапам помпата с мойта си ръчна).

 Затова пък съм много доволна от механичната на авент, и досега я ползвам, вече 7 месец! Simple Smile

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 233
Медела. Потърси от Англия, излизат по-евтини!
Ако искаш по-бързо си вземи двойна!,

# 12
  • Мнения: 506
Медела,двойна!!
Благодарение на нея имах кърма за сина ми почти година,а с малката - 1.5г

# 13
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Медела.

# 14
  • Мнения: 31
Аз си купих Cangaroo от Хиполенд за няма и 60 лв, много съм доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт