Re:Güneşi Beklerken - В очакване на слънцето Тема 39 Много те обичам.....

  • 22 368
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 33 435
Може тоя зад него да е Гюнеш и той да я спаси  newsm78 newsm78 И за това да я носи на ръце . Тоя дето я удря е много дебел да е Гюнеш, нали го видяхме в гръб най-малкото беше по-хърбав newsm78

# 736
  • Мнения: 6 105
Зиз   bouquet Според мен не е той и поне в началото той ще го играе добър пред нея и ще й помогне.Ще видим дали ще изляза права.

# 737
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз   bouquet Според мен не е той и поне в началото той ще го играе добър пред нея и ще й помогне.Ще видим дали ще изляза права.
Може и да не е той....ама помнете едно Гюнеш не идва кат "месия"...той ще е кошмарът с който ще ни занимават и 2-ри сезон. Peace

# 738
# 739
  • Плевен
  • Мнения: 359
Ясноооо, тоя тъпанар Гюнеш ли е Корай ли е не го знам за да накара Керем да страда ще отвлече Зейнеп и това ще е причината за не заминаването на Керем. Сега само дано не я търсят 2-3 серии защото не знам #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Само се надявам да я спаси Керем, а не някой от другите

# 740
  • Мнения: 69
Може тоя зад него да е Гюнеш и той да я спаси  newsm78 newsm78 И за това да я носи на ръце . Тоя дето я удря е много дебел да е Гюнеш, нали го видяхме в гръб най-малкото беше по-хърбав newsm78
Teри и аз съм на твоето мнение,а пък и мъжа зад  него е с качулка  Praynig поне така ми се вижда  newsm10

# 741
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
НАЛИ ВИНАГИ КЕРЕМ Я СПАСЯВА , ДРУГИТЕ НЯМАТ ТОЛКОВА АКЪЛ ДА Я НАМЕРЯТ  Praynig Praynig

# 742
  • Мнения: 15 884
 Stop Из4акайте новата тема

# 743
  • Мнения: 12 719
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=763204.new#new

Ето я новата темичка  Hug
Местете се  Hug

# 744
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Яле па пазителката... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт