ЮЛСКИ бебета - тема 13

  • 21 826
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 747
При нас е над нулата и вали дъжд, както писа Кати, проливен дъжд. Обаче си имаме все още дебел лед, малко сняг и с дъжда става 20см киша, под която има лед - на печелившите честито! Аз имам гумени ботуши, високи гумени ботуши. Който няма - да му мисли.

# 61
  • Мнения: 377
Аз нямам гумени ботуши...  Confused

# 62
  • София
  • Мнения: 1 318
Терп, благодаря за отделеното време!  bouquet Вие как сте, мина ли скрибуцането и има ли нещо наболо?
Катенце, защо не пишеш? Мини да кажеш как са Маги и Марти.
Глупи, а твоето Марти как е?
Благодаря на всички, които обърнаха внимание на котешката история. По-добро от истината няма, ще и кажа, че има човек, който иска да купи трите котки /това си е и условието 3 или 0/и не искам да се лиша от тези пари, а когато мацка роди отново, още от сега и запазвам един подарък.
Днес реших, че щом Марина се друса в бънджито, мога да я слагам и в проходилка. Май й харесва.
http://july2013.snimka.bg/maternity/gina-l.740365.32501135.big
Пине, и аз имам гумени ботуши, но няма ли да ми е студено с тях? Днес ще тренирам, ходя направо по екип, спортните ми ботуши ще пропуснат, но с гуменяците дали няма да измръзна Thinking
Иве, това със "свършването" в такива моменти ми е много "любимо".
Луиза, другата седмица ще се виждам с една много добра приятелка. Всяка наша уговорка започва така: "Обаче, културно, максимум час и половина-два, защото утре ми е важен ден и трябва да съм в абсолютна кондиция". А, завършва подобно на това:
Скрит текст:
Снощи излязох с приятелки на "банкет". Казах на мъжа ми, че ще се прибера точно в 12.00. Но беше много забавно с питиета, танци, още питиета. Забравих за часа. Оказа се, че се прибрах в 3.00 сутринта напълно пияна. На влизане в къщи часовника с кукувицата изкука 3 пъти. Като си дадох сметка, че мъжа ми ще се събуди от кукането, изкуках с всички сили още девет пъти. Останах толкова доволна и горда от себе си от гениалната идея, за да избегна караниците с мъжа ми. Заспах спокойно, мислейки колко интелигентна и умна съм. На сутринта мъжът ми ме попита в колко съм се прибрала и аз му казах в 12.00, както му бях обещала. Помислих си "спасена съм"...след което той каза....
- Между другото трябва да сменим часовника с кукувицата. - Така ли - казах аз трепереща...- и защо, любов моя?...
- Ами снощи, не знам защо, изкука три пъти и извика "ебаси майката" и изкука още четири, повърна в коридора, изкука още три пъти, спука се от смях и пак изкука, излезе, тичайки, настъпи котката и счупи масата в салона, легна до мен изкука още един път, пръдна и заспа."

# 63
  • Мнения: 317
Дейзи, забравих да благодаря за АМАЗОН описанието как да пазаруваме! Сърдечно!
Аз вадя нещата за планина - обувките и панталона, точно ще ми е. ММ замина без 1 хляб да ми купи, не знам как ще стане тоя номер, в тупия квартал вс магазин е я със стълби или прегради вътре, дето бебешка количка не минава.

# 64
  • Мнения: 11 747
Бени аз преди 3-4 години си ги купих от Хуманик. Това е една от най- смислените ми покупки. По всяко време на годината ги ползвам. Като завали проливен дъжд и май месец да е, то са такива реки, че ти трябва лодка, а човек обичайно е с обикновени обувки и тъжно гледа от ръба на тротоара и се чуди как да пресече... Много завистливи погледи съм събирала с гумените ботуши като тръгна смело да цапам във водите. А кишата е кошмарно нещо, то е воден сняг днес, даже е вода, в която плува сняг  Confused  и нали никъде не е чистено, нито улици, нито тротоари, една крачка не може да се направи. Но изобщо не топлят! Аз купих по- голям номер, сложих вътре стелки и ги обувам с груби, бабешки вълнени чорапи, под тях памучни. Така е добре, не замръзват краката.

А, Джине, писах как ги обувам преди да те прочета, горния абзац Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 841
А за пързалянето по леда, горещо препоръчвам Ледоходки. Чиста проба реклама си правя. Продават ги в Практикер на цена 13лв. Изпитани, изпробвани.

# 66
  • Мнения: 317
Хахаха, Джине, така си е. Е, при повечето (аз нали нося, нося, нося на упойващи в-ва, та чак нали упойката за секциото не ме хвана, а после анестезиологът ми се извиняваше със санвичи и 2 банки лидокаин бонус  Mr. Green)

# 67
  • Мнения: 11 747
Хм, Агнес хубаво, че каза! Аз ще накарам мъжа ми да идем и да купим едни. Не за мен, за него. Аз не се пързалям, случила съм на подметки. Обаче той много се пързаля.

# 68
  • Мнения: 4 841
 smile3532 smile3532 smile3532  това си го дописвала, не те е срам  smile3532 smile3532 smile3532

Пине железни са и няма мърдане. Трета зима ги нося. Тук в Русе ги правят, моите са от извора  Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 50
(За 1 път, откакто Ду го има таИ вечер се прибрах от кръчма и си помислих (а той сладко нанкаше), че никое каране не може да замени това усещане.  Да го има и да го обичаме.

Гледам аз вчера, че на изток изгря Нова Звезда Shocked, а то какво било! Последният бастион падна, things will never be the same и т.н. Mr. Green  hahaha

Весе, Весеее.... свекърва ти е за чудо и приказ! Laughing Само Подаръче, само тя може да ти съперничи... Що не ги съберете някоя Бъдни вечер, едната ще донесе пържоли и руска салата, другата - тоалетна хартия и купона ще стане!

Ива Ангел, за градината до Фантастико  - ЧДГ Светлина, ходихме там тази есен като търсехме нова. Ето какви са ми впечатленията:
Скрит текст:
Базата е чудесна - много чисто, светло и просторно, с голям двор, с отделни кабинети за музика и пр. Такса - 350 евро, но включва всички допълнителни занимания - танци, йоги и пр. Директорката им е супер, ама супер амбициозна и... превзета Grinning КАто ме заклещи в нейния кабинет и ми говори един час (въпреки , че бързах, ама тя страда от логорея и непрекъсваемост) за това, как децата от малки трябвало да свикват на стрес и предизвикателства и затова ги водели на посещения при политици и телевизионни водещи (май спомена Бойко Борисов newsm78), колко самоубийства имало в скандинавските държави,  как разни майки и плачели, че татковците не помагат в отглеждането на децата (защото не били готови за стреса в тоя живот), как ако Галилео Галилей не бил открил, че земята се върти нямало да сме същите и пр., и пр., и пр. Това за Галилео Галилей не го измислям, цитирам я  Mr. Green. Общо взето, това определено е градина за много амбициозни родители, които искат децата им да станат "някой". Или поне на директорката и се иска да е така, дали се получава на практика, не знам. С две думи, ако не бях говорила с тая жена, а чисто и просто им бях прочела брошурата, щях да съм със супер мнение за градината, но тя нещо ме отблъсна. Е, все пак децата няма да общуват с нея докато са там (тъй като те имат и разни училища и филиали и тя си има друга работа), а с учителките, така че може би си струва да се види лично и да си прецениш.

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 13:04 от karlie

# 70
  • Мнения: 251
Ох реве ми се и си ревах. Всички да оздравяват бързо.
Болят ме ръцете, болят ме краката, нямам сили да мръдна. Искам почивка.сутринта теглих едно конско на мъжа ми че ми беше обещал почивка като завали сняг, а то вече ще се разтопи той ми се мота и отлага още и още. Исках да съм почивка да ходя да покарам, ама аз не мога на краката да си седя камо ли да карам. Нямма сили да се занимавам с децата, те умират от скука. Искам поне 1 ден да седя и нищо да не правя. Пак ми се дорева.
Джине, Марти е добре но му е толкова скучно. Маринка толкова е пораснала пупу
Звяра заспа и другият ме дърпа сега. Приятен снежен ден

# 71
  • Мнения: 2 237
Това бебенце заспа в 10 и още спи  Rolling Eyes Аз през това време си свърших каквото имам и сега блея. Дали не мисли за мама миличкото,а?  Wink

Така ми е зле, че съм на път да гаврътна една ракия и да сА свършва Crossing Arms Или ще се разболявам, или не...какви са тия разкекенчени истории ! Аман.

# 72
  • Мнения: 317
Глупи, горе главата, и твоето време ще дойде Simple Smile
Карли, ах, ти, подиграваш се, а с Луизхен кукуто , а Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 50
Луиза, Сандалка препоръча този филм http://www.imdb.com/title/tt1540133/, а аз, не знам дали видя, та ти пиша пак, се сетих и за http://www.imdb.com/title/tt0098837/?ref_=nv_sr_2, който не е нещо супер, ама става Wink

Луиза Laughing, всъщност, радвам се, че вече имаш още една хубост в живота, а не само грижа!

# 74
  • Мнения: 317
Мерси, Карли Simple Smile

Ще ги видя и двата филма, днес вечерта. (Почва да става хубаво иначе, да видим, дано да е така наистина Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт