Идва вече Февруари, вадим две чертички кой където свари - 153

  • 26 876
  • 695
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 878
Що, ти в Монреал да не ги познаваш всичките  hahaha Joy
пардон, то момичето отговорило  Embarassed

хихихи Перу, Сигмето пита, щото до скоро аз бях в бг и се мъчих с тамошните лекари по Стара Загора.

# 586
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Изтървах прИмоцията. Зузе: честита месечинка на пръцкавото Всичко. Кога се изтъркули месец. Да я нагушкаш.
Маре: звучи ми много добре всичко това в тази клиника. Успех!
Азирче: щом не действате от дълго, недей да се отчайваш, дай си малко повече време. Аз вече мисля да се включвам към динозаврите в темата. Макар, че повечето от тях си гледат по едно дрисленце в къщи.  За твое успокоение да ти кажа, че ние се трудим вече две години и два месеца. Горе главата.  Hug

# 587
  • Мнения: 39 668
Ко се смееш мари  newsm78
Много знаеш кой познавам  Mr. Green

# 588
  • София
  • Мнения: 5 193
 Ма Глухарчето ми напомни. Чакайте да ви почерпя за 2рата ни годишнина бебеправене.  #Silly Последна да ни е!  Crossing Arms
Скрит текст:

# 589
  • Мнения: 960
Зузанче, честита месечинка на твоята принцеска Hug. Да ви е жива и з Hugрава и много щастлива Heart Eyes
Не знам....ама ми се ще и аз да експлоадирам вече Mr. Green
Да питам....сега няма проблем да си го пия Дуфастона, нали? В смисъл , ако се е случило.... няма да попречи newsm78

# 590
  • Мнения: 1 721

Както и изследване на ултрасаунд между 7 и 12 ден от цикъла, като ти слагат разтвор със сол в матката. Това наистина си нямам идея за какво е.

Маре, много е хубаво да си обнадеждена след среща с док. Пожелавам ти това да е твоят доктор и скоро срещата ви да даде хубав резултат  Praynig

На мен ми правиха точно такова изследване за проходимост на тръбите. Само имай предвид, че ако течността не премине през тръбите, не се знае каква е причината - може тръбитв да са непроходими, но може и да се дължи на спазми на матката. На мен доста разтвор ми пуснаха, но той така и не премина. Аз лично голям рев му ударих, въпреки че знаех, че резултатът не може да се разтълкува (ама сигурно защото търчах между ин витро центъра и мамолога, който ми каза в този момент, че трябва да си оперирам киста, която не изглежда добре)

# 591
  • Мнения: 1 787

Моето инсе мина. Първо ми направиха вливка, изчаках още и ми биха нош па. Докторът малко се затрудни при инсето, защото шийката на матката била малко особена. Фоликулът ми се спука още сутринта, така че инсето беше  на спукан фоликул. Доста ме заболя при самата процедура. Получила съм хиперплазия, но не било проблем. Накрая ми биха и Хириомона. След два дена почвам утрогестана вагинални и на 25.02 кръвен тест. Досега нямах болки, но почнаха да се появяват, но ми казаха, че е нормално.

# 592
  • Мнения: 2 022
Смайли, дано 25.02 е един много хубав ден и ти донесе  EFP . Стискам ти палци!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 593
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Кашмирче:
Ма Глухарчето ми напомни. Чакайте да ви почерпя за 2рата ни годишнина бебеправене.  #Silly Последна да ни е!
не ти се отваря картинката. Аз съм ти кака в бебеправенето с цели два месеца  hahaha
Смайлче: Пий но шпа, ако имаш болки. Аз нямах апсолютно никакви неразположения, Дори не ме боля при инсето, съвсем леко придърпа и това беше. Стискам ти силно палчета.
Маре:
Както и изследване на ултрасаунд между 7 и 12 ден от цикъла, като ти слагат разтвор със сол в матката. Това наистина си нямам идея за какво е.
това е с цел да се види дали има някакви нередности в матката и после ти гледат и проходимостта на тръбите.
Ани Бани: утре вечерта имам да си бия втория овитрел, не мисля да се тормозя с кръвен тест. Не чакам около 22/23.02
Евка: ох, дано пък не ти дойде.
Рокси: съжалявам, не съм компетентна по Дуфастона.
Сигме: как е малечка палечка.

# 594
  • Мнения: 2 843
Рокс, не би навредил Дуфастона, напротив, ако има по-нисък прогестерон би помогнал  Hug Дано е станало  Praynig
Усмивке, дано вече да си бременна  Praynig Мисли за това, че в теб расте бебчо  Hug
Глухарче и ти тъй  Praynig  Hug
Естелка, как си, ходиш ли на работа  Hug
Маре, дано имате вече яснота и да успеете много скоро  Praynig  Hug
Кашмир, догодина да ни черпиш за бебчо и неговата поредна месечка  Hug
Промоцията и аз изпуснах  Mr. Green
Атадарче, честита мома  Heart Eyes
Никой да не губи надежда, когато най-малко очакваш всичко се нарежда  Hug
Две кокоски ви прегръщат и мислят постоянно  Hug

# 595
  • Варна
  • Мнения: 10 724
Ходя,Деска,не мога да стоя мирно Mr. Green
Рокси,стискам палци за бомбата Hug
Смайлче, Praynig Praynig

# 596
  • София
  • Мнения: 5 193
Смайлче, какво е хиперплазия? Съжалявам за дискомфорта по време на процедурата. Стискам палци да е успешна!  Praynig Hug
Каке (Глухачре) Mr. Green аз я виждам.  newsm78
Принцес, к'ви ги вършиш ти?  Hug
Естелка, кога беше тестът?  Flutter Praynig
Кокоске, мерси!  Hug Да цункаш малката кокоска от мен!  Heart Eyes

# 597
  • Мнения: 2 843
Одеве забравих, Ева, дано стане като при Зуза  Mr. Green  Praynig

# 598
  • София
  • Мнения: 5 193
Ау да и аз стискам палци, Еве!  Praynig

# 599
  • Мнения: 1 787
Благодаря ви момичета, много сте мили! Heart Eyes

Кашмирче, хиперплазия е прекалено разрастване на лигавицата.
Евче,  Praynig!
Чъки, дано си намериш добър лекар, който да успее да ви помогне.

Общи условия

Активация на акаунт