Идва вече Февруари, вадим две чертички кой където свари - 153

  • 26 857
  • 695
  •   1
Отговори
# 600
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Меци, по "календар" утре трябва да ми дойде
имаш ли си стабилна ЛФ с относително еднаква продължителност?!

Маре деня на О. можеш да го засечеш в домашни условия с тестове за О., мерене на БТ, следене на ЦС, а иначе дните се броят денят на О. + 7 и на седмия ден отиваш, демек ако на 20.02 ти е О., на 27.02. отиваш да ти вземат кръв /говоря с примерни дати, просто за онагледяване/ .. изследване за листериоза има ли в тоя пакет от кръвни дето са ти ги дали?? много ми е важно да знам ..

Смайлче стискам палчета Hug Hug
Рокси пий дуфастона по схема или до кървене или докато те прегледат и установят бременност /надяваме се на второто/ Hug Hug Hug

# 601
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Каке (Глухачре) Mr. Green аз я виждам.  newsm78
Кашмирче: може да е било от сайта, сега я видях.  Joy Joy Joy много смешно ми стана. "Каке" на немски означава лайнце.  hahaha Специално  Hug
Лека нощ мили мой  Hug

# 602
  • Мнения: 878
Кашмирче еех пожелавам ти догодина по това време да ни черпиш по други по-хубави поводи  Hug

Ели, Глухарче благодаря ви за разяснението, сега поне ще знам за кво иде реч. Сигурно ми го е дала това, щото и казах че имам раничка на шийката на матката (дано да ме  разбрала правилно) да не е разбрала на самата матка  Thinking че си бях правила бележки с термини ама кат си гледам бележките гледам че на английски съм го написала правилно - раничка на шийката на матката, но пак на френски съм го написала раничка на матката. Абе каквото такова , едно изследване повече няма да ми навреди. За ПАП теста каза че ще го повторим.

Смайл,Глухарче    fingerscrossed fingerscrossed

Меци Аз я питах за листериоза, нищо не ми каза, но я няма в изследванията, въобще я няма даже на този техен лист за изследвания.
Но другия път като ходя, пак ще питам и ще настоявам за листериозата.
А за овулацията аз я усещам по слузта, но как точно да знам от кой ден да броя 7 дена за да отида.
От утре ще правя тестове за овулация, и ще меря температура (въпреки, че не съм го правила предишните дни), ще следя и за слузта. Но нали след положителен тест за О, тя настъпва след 24 до 48 часа. Така че, тука ми е питанка от кой момент точно да броя 7 дена?

Ииии също нещо мн важно, в момента съм болна, разни вируси, и ще ми се наложи от утре да пия антибиотик. Антибиотика може ли да повлияе на хормоните или на овулацията по някакъв начин.
Пак и въобще в последните две седмици влизам от вирус във вирус, и не знам колко би били достоверни резултатите.
Аз писах и в темата за хормонални, но викам и тук да питам вас  Hug

Лека нощ от мен, отивам да се паркирам хоризонтално, че от утре започвам на училище  Party (уроци по френски - целодневно)

# 603
  • Мнения: 888
Добро утро от мен  Hug

Зузи, честита месечинка на малката принцеса  Heart Eyes Да е много здрава и щастлива!

Кашмирче, дано да ви е последна година на очакване и скоро да ни зарадваш с прекрасни новини  Hug

Глухарче, пожелавам го и на теб!

Смайл, стиснала съм палци!

Естелка,  fingerscrossed

Маре, успех!

Евка, дано да ни зарадваш, нищо, че тестът е отрицателен засега  Heart Eyes

Скрит текст:
Имам един въпрос относно изследванията на хормони, които трябва да направя като ми дойде МЦ - освен стандартните LH, FSH, Estradiol, Prolactin, TSH,  ми е записан и още един хормон СУЕ - можете ли да ми кажете това за какво се изследва  Thinking Досега не ми се е случвало да ми пускат точно този хормон.

На всички прегръдки и палчета за хубави новини  bouquet

# 604
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Добро утро!!!
Хайде днес кафето от мен



Днес температурата ми спадна, така че утре си чакам лельока... Иначе на въпроса на Меци - Да, цикъла ми е много редовен. Рядко излизам от 28-дневната схема.
Хайде, милички, стискам палчета за всички, които имат нужда от тях.
Хубав ден и много Усмивки за всички!

# 605
  • Варна
  • Мнения: 10 663
Добро утро,Еви,мерси за кафето Hug
Остават още 5 дни,ама писна да чакам вече,ееее,що не е за по-кратко време Mr. Green
Никви признаци,никви знаци,само не мога да спа до късно,събуждам се в 4,5,6.00 сутринта,като лудите,а утре като трябва да стана за работа ще ми се спи hahaha

# 606
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Добро утро,
Маре, Меци ти е обяснила. Засечеш ли О с тест или БТ, от там +7 дни.
Евче: ех, ма..ка му.
Естелче: ей го се изтъркулили 5 те дни.
Лек ден

# 607
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Добро утро.  Mr. Green

Агарче, СУЕ-то е скорост на утаяване на еритроцитите.  Peace

# 608
  • Мнения: 2 022
Добро утро!
Ида привлечена от ароматното кафе на Евка!  Coffee ТенкЮ!.... Мамка и на леля ти!  #2gunfire Това да и е за последно!  Naughty
Естелка, търпение мила....ама да знаеш, че и то се възнаграждава!  fingerscrossed
Агарче, СУЕ не е хормон и означава Скорост на утаяване на еритроцитите. Прави се, за да се види дали има възпалителан процес или инфекциозно заболяване.
Маре, не мога да отговоря категорично на въпросите ти, но предполагам че до дебаланс се стига по-лесно, отколкото до баланс а хормоните...  Mr. Green Дано Меца да те прочете и се включи!  Peace
Принцес, к'ви ги вършиш ти?  Hug
Никакви!  Crossing Arms Ми обичаме се, пък какво ще стане... Божа работа! Иска ми се да се случи чудото, за да не ходя на ЦС, ама.... отдавна не се случва, това което АЗ искам  Mr. Green

Таааа....хубав ден де!!!   Nature Partly Sunny Слънчев, позитивен и много успешен!!!  Hug Heart Eyes

# 609
  • Мнения: 11 496
Здрасти-пасти!
Маре, звучи много добре тази клиника, а и ти също успокоена и обнадеждена, така и трябва. Първата крачка към успеха е изясняване на причините  Peace Ако ову е на 20.02 да речем, 21-ви ти е първи ден след ову, 22- втори и т.н., т.е. трябва да пуснеш прогестерон на 27.02. Съветвам те все пак да използваш и друг(и) методи за установяване на ову, освен по цервикалната слуз - било то с БТ или ову тестове, с тях ще можеш да установиш точния ден на ову, ние ще помагаме. И да, за съжаление антибиотикът може да обърка организма ти. Току-що прочетох, че Меци е написала абсолютно същия пример  Joy Joy Joy Joy Joy Е, гениите мислят еднакво  Mr. Green
Рокси, абсолютно никакъв проблем нямаш с Дуфастона, напротив - той подпомага евентуална бременност.
Ели, за да не се стигне до подобни спазми на тръбите, в Бг се слага пълна упойка, но при нея ще е различна процедурата, доколкото разбирам.
Смайли, пак  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Ние пък отбелязваме 3 години бебеправене, точно в началото на 2011 г. започнахме  bowuu

# 610
  • Мнения: 888
Благодаря ви, момичета!  Hug Загубена съм без вас   bouquet

# 611
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Добро утро  smile3507
Още не мога да вляза в ритъм, въпреки, че съм будна от 7:30. От вчера нещо се опитвам да кашлям и съм малко отпаднала, дано не се разболявам  Praynig  Praynig  Praynig Пих един разтворим мултивитамин, дайте някаква идея какво друго мога да взема, че да пресека в зародиш евентуални бацили. Ако се наливам с чай с лимон дали ще помогне?

# 612
  • Варна
  • Мнения: 10 663
Пънче,аз пия цитросепт и клеева тинктура,успоредно с това настъргвам корите на два лимона,изстисквам сока и слагам джинджифил и мед,това го ям цял ден по 1 лъжичка,ако те боли гърлого,мажи със сода,прави гаргара пак със сода или клеева тинктура,подчертавам дебело,че последната трябва да е от пчелар-производител,не от аптеката и постоянство,аз така се оттървах по време на бума на грипа,около мен всички кашляха,пр....каха,кихаха и това точно около пункцията,ама се справих Hug

# 613
  • Мнения: 11 496
Да прибавя и оксилококцинума  Peace

# 614
  • София
  • Мнения: 3 572
Днес си посрещнах лелята. По този повод взех направление от личната и другата седмица съм на преглед за цито, микробиология и преглед с колпоскоп.

Тези дни ви наглеждах, но не съм писала от много работа, а и децата се изредиха - първо големия с някакъв пулпит на млечен, който на пръв поглед изглежда напълно здрав, после малкия дигна 40 градуса, но вече всичко е ток и жица.

Стискам палци за добри новини за естелка и за някоя изненадваща бомба Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт