Идва вече Февруари, вадим две чертички кой където свари - 153

  • 26 875
  • 695
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Пънче, ако утре не падне температурата ще препишкам едно тестче... Ама не вярвам да има нещо, че не бяхме много редовни този месец... Аз в този календар не бележа дните на гушкането, но като си гледам телефонния WomanLog в "евентуалните дни" сме се гушкали в 8-ми, 13-ти и 17-ти ден... а аз мисля, че О. ми е на 15-ти ден... Писах на Денис, но още не ми е отговорила...

# 571
  • Мнения: 11 575
Зузи, леле, кога мина месец  Crazy Много сладък вързоп, да расте и да ви радва все повече  Heart Eyes
Меци, само мустакът ме дели от Фюрера  Joy
Еви, липсва ни бомба в темата, хайде!!!

# 572
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ева имаш много хубав спад на 14ти ден от цикъла, така че вероятната О. е или тогава или на следващия ден, но като цяло не е невъзможно да стане Peace

# 573
  • Варна
  • Мнения: 10 723
Цитат
Еви, липсва ни бомба в темата, хайде!!!

 Praynig Praynig Praynig

# 574
  • Варна
  • Мнения: 1 879
А дано, ама надали... Simple Smile

# 575
  • Мнения: 2 022
Изобщо не се знае, знае ли се?!?  #Crazy
Ами търся те, щото ми липсваш, а пък и както казва Пънчита: това е една много хубава графика!  Praynig
Та чакаме бомба де  newsm81

# 576
  • Мнения: 533
Зузи,честита месечинка на малктаа Радина.Много да я нагушкаш и нацелуваш.
Евка,а дано да ни зарадваш с хубава новина ,стискам палци.
Моме,аз съм напълно на твоето мнение,и аз от това се опасявам,защото освен със забременяването,явно имам и проблем с имплантацията.И това е много вероятна причина.Ама как не им идва на акъла на моите доктори,там да се поровят. Thinking
Азира,щом не бебеправите от  дълго време,изобщо не се шашкай.Явно ти трябва още малко време и търпение,да се случат нещата. Hug

# 577
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Момичета, влизам набързо от телефона за да ви кажа, че няма да съм аз с НОВИНАТА. Не изтърпях и препишках един тест. Цък! Отрицателен Simple Smile чакам лелка

# 578
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Не изтърпях и препишках един тест. Цък!
обожавам категоричността базирана на тестове правини 2-3 дена преди МЦ .. Crossing Arms

# 579
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Меци, по "календар" утре трябва да ми дойде

# 580
  • Мнения: 7 118
хм, Евче, и моя отрицателен тест ей тука спихтуни в шезлонга  Mr. Green Правих го на 26-ти април, беше "-", а след 3 дни вече беше + Mr. Green Дай Боже да повториш моята работа Mr. Green

# 581
  • Мнения: 878
Зузи честита ви първа месечинка  Hug

Евче  fingerscrossed недей избързвай с заключенията, аа меци вече го е казала  Wink

Туци или Туки добре дошла и да не се задържаш дълго тук, скоро да се похвалиш с хубави новини  Hug

Принцеске хихихих, мн добра снимчица, отивай при съседите да пълзиш  hahaha

Аз съм супер доволна от посещението в специализираната клиника за неуспешни бременности. За първи път седях срещу човек който си разбира от работата и знае за какво му говоря и знае какво да направи без аз да се налага да се правя на доктор.
два часа и половина ме разпитваха за здравословното състояние от раждане до сега, за трите аборта в най-големите детайли и за здравословното състояние на родата,  дет се вика назад до девето коляно.
Дадоха ми направления за много изследвания:
за прогестерон на 21-вия ден след цикъла (пита ме дали по секрета разбирам кога ми е овуалцията) казах и че та, и каза ако съм сигурна че я имам този месец да си използвам направлението ако ли не другия месец. Сега трябва да се заема сериозно да следя точно и да не пропусна точно кога ще е, пак и 7 дена се брои точно от кога?

за всички хормони от2 до 5 ти ден на следващия цикъл.
за тромбофилии на ново тука ще ми ги направят, пълен пакет.
имунологични, всички хепатити, токсикоплазмоза, рубеола и още други неща дето се пускат на бременни в началото, не ги разбирам точно, не съм ги търсила какво означават.
Ииии също кариотип на мен и мъжа ми.
Както и изследване на ултрасаунд между 7 и 12 ден от цикъла, като ти слагат разтвор със сол в матката. Това наистина си нямам идея за какво е.
След като получат всички резултати ще ми назначат час с лекаря, и тогава той според резултатите ще каже какво още трябва да се прави, както и той тогава ще ми взема проба от влагалището за други изследвания.

а за щитовидната жлеза също имам направление за кръвни изследвания в началото на март, и тъй като са в същата болница ще използват тези резултати.
За първи път се чувствам обнадеждена и че ще се случи и нашето чудо. жената ми каза, не се притеснявай, ще направим и невъзможното за да се получи.
Та така това е от мен  Flutter

# 582
  • Мнения: 39 668
Маре, това при кой доктор е?

# 583
  • Мнения: 878
Сигме това е в Канада, Монтреал в специализирана клиника за репродуктивни проблеми и поточно аз съм на етажа където са с неуспешни предишни бременности. Доктора се казва Вилиям Букет. Тъй като последния ми аборт ми беше тука преди месец  и малко, беше голямо ровене и търсене на информация, но поне успях да се вреда в тази клиника.

# 584
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Що, ти в Монреал да не ги познаваш всичките  hahaha Joy
пардон, то момичето отговорило  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт