Скокове и биатлон, в Сочи ще е новият купон!

  • 29 462
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 12 554
Клечоров, Анев, Илиев и Златев ще стартират днес за България. Дано да е успешен стартът и за българските момчета Simple Smile

Дано.
Анев и Илиев имат сили и способност за класиране в Топ 15.
За повече дори не мечтая.

# 76
  • Мнения: 1 797
Браво на  Марит newsm68 newsm44, първо злато за викингите Heart Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 12 554
Ихууууууууууу, браво Марииииииит!!!!

Страхотна победа на норвежката! В прекрасна форма е Марит. Само не разбрах Тереза що рева толкоз.  Grinning Вярно, гадничко е да си четвърта, ма чак такава драма. Има още много стартове.

# 78
  • Мнения: 1 797
Много е гадно да си четвърти, особено, когато си имал амбиция за злато, напълно я разбирам Терезе и ѝ съчувствам.

Спомням си и Павлина в Нагано, която така и не можа да се зарадва на четвъртото място.

# 79
  • Мнения: 3 499
Спомням си и Павлина в Нагано, която така и не можа да се зарадва на четвъртото място.
Как ще се радва, разликата между нея и третата беше отвратително малка - май една стотна.

# 80
  • София
  • Мнения: 12 554
Това е спортът.
За Йохауг има още много стартове.
Аз обаче откривам нови спортове като слоупстайл и бабуни. Никога не съм ги гледала съсредоточено, сега го правя и взе че ми е интересно.
Обачееееееееееее само поглеждам часовника.
Искам вече да е 16.30 Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 232
Аз пък току що се прибирам. Вчера видях много малко от откриването, сутринта малко от слоупстайла, но пък доставчикът на ТВ ми позволява да превъртам каналите назад и смятам да не пропускам нищо (стига БНТ-то да го излъчи!)
Отивам да напълня едни чушки и пускам телевизора, който искрено се надявам да не счупя  Twisted Evil

# 82
  • Мнения: 14 840
Айде малко остана момичета
Готови ли сте за първия старт
Стискам палци на нашите момчета и на Норвегия естествено

# 83
  • Мнения: X
Готови ли сте за първия старт
Готови сме, ама още почти 40 минути до него.  Mr. Green
Мъжката част на семейството гледа Ливърпул - Арсенал, но ще им дръпна щепсела в 16 и 30 часа.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 606
Готови ли сте за първия старт
Готови сме, ама още почти 40 минути до него.  Mr. Green
Мъжката част на семейството гледа Ливърпул - Арсенал, но ще им дръпна щепсела в 16 и 30 часа.

И в нас така, пратиха ме на малкия, ама аз цяла тирада изнесох и в 16.30 ги изритвам от хола, а и то мача ясен, при 5:0.

# 85
  • София
  • Мнения: 12 554
При мен никой не смее да влезе даже в хола.  Twisted Evil

Отворила съм лайф резултатите, пуснала съм овцата Антония да мека тук и се надявам само да видя норвежка победааааааааааааааааа  smile3521

# 86
  • Мнения: 1 797
Норвежците откъде ги измислиха тия нетипични екипи. Одеве четох, че Тора и Тирил мрънкали, ама то има защо...

Пфф, тъкмо се зарадвах на грешката на Веждю и Краля и той сгреши Cry

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 16:59 от Графиня фон Вайсвурст

# 87
  • София
  • Мнения: 12 554
Не мога да дишаааааааааааааааааам, не могаааааааа

# 88
  • Мнения: 1 797
Свендсен се бъгна Shocked
Ужас Shocked
Само да не е Фуркад, моляяяяяяяяяяяяя

# 89
  • София
  • Мнения: 12 554
Абе Графиньо какъв Фуркад, КРАЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ, КРАЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ Е ПЪРВИИИИИИИИИИИИИИИ

Не мога, удар ще получа. Шипулин трябва да се гътне по трасето. ТРЯБВАААААААААААААААААААААА

Общи условия

Активация на акаунт