Сдружение Чарлз Дикенс в 145то Младост

  • 88 354
  • 499
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 186
За пръв път чувам за това ново Сдружение и много се радвам, че най-после се правиопит за нещо подобно на Шилер. Дано е и поне толкова добро. Имам дете в предучилищната на Шилер и съм силно впечатлена от постиженията му (всичко плод на методика и качествени учители)! Надминават очакванията ми и дано така продължават. Но ако имаше подобно училище с Англ.ез, никога нямаше да се поколебая и щях да го запиша именно там. Ще следя темата за по-малкото дете.
А Послушковци и Луис Карол в 55 СОУ едно и също ли е? Извинявам се, но не съм се интересувала досега.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 491
Да, доколкото разбрах, Послушковци вече се наричат Луис Карол.

# 32
  • София
  • Мнения: 90

А Послушковци и Луис Карол в 55 СОУ едно и също ли е?


Да, едно и също е. Вече Послушковци е с новo име, а именно Луис Карол.
Има го и в 55 СОУ и в 10 СОУ в Младост 1.

# 33
  • Мнения: 688
И мен ме заинтригува темата - ще я следя.  Първи клас със сигурност ли ще се приемат деца в Дикенз - доколкото прочетох спора е дали ще има предучилищна група, но 1-ви клас?

# 34
  • София
  • Мнения: 3 495
От няколко дни се опитвам и не мога да се свържа със сдружението на телефона, който са дали на страницата. Sad

# 35
  • Мнения: 138
Преди малко излезна информация за приема в сдружението на страницата му във фейсбук.

# 36
  • Мнения: 86
Аз като гледам никнат сдружения едно след друго.А дали наистина са законни и с признати свидетелства? newsm78

# 37
  • Мнения: 138
Свидетлества за какво? За завършен първи, втори и тн клас си се издават от държавното училище 145 ОУ.
Едно сдружение е такова, след като бъде регистрирано в съда, така че за законност няма какво да се говори повече.

Последна редакция: пт, 28 фев 2014, 21:34 от Liuna

# 38
  • Мнения: 25
Аз нещо не схващам. Първо трябва да кандидатстваш по общия ред за 145то и после пак за Дикенс ли ?

# 39
  • Мнения: 124
Не разбирам.... преди съм сигурна, че в сайта им имаше телефони в графа "Контакти", за връзка със сдружението. А сега са ги махнали, има само мейл, защо?!?! Не може ли да се обадиш, да попиташ нещо..... странна работа....

# 40
  • Мнения: 18 557
Не разбирам.... преди съм сигурна, че в сайта им имаше телефони в графа "Контакти", за връзка със сдружението. А сега са ги махнали, има само мейл, защо?!?! Не може ли да се обадиш, да попиташ нещо..... странна работа....

Това е от ФБ страницата им:
бул. Драган Цанков №36, блок Б, офис 101
Sofia, Bulgaria
Телефон 02 969 3040
Електронна поща office@charlesdickens.bg
Уеб сайт http://www.charlesdickens.bg

# 41
  • Мнения: 99
Здравейте, нашият изпит мина. Децата излязоха много усмихнати. Изпяли са малко песнички, решавали са логически задачки и накрая ги почерпиха. Общо взето тестът на мъниците продължи около 35-40 мин. и всички излязоха доволни.
Стискам палци на дечицата. В края на месеца ще има резултати на табло в училището и в сайта на сдружението. Прием на децата 50/50 - съответно момичета и момчета. Heart Eyes

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 491
Никой друг ли не е ходил на изпит за Дикенс newsm78
Нещо знае ли се колко горе долу са били кандидатите?

# 43
  • София
  • Мнения: 595
Никой друг ли не е ходил на изпит за Дикенс newsm78
Нещо знае ли се колко горе долу са били кандидатите?

Ние ще ходим утре, в последната група от 14ч.
Аз подадох заявление за участие в теста в последния възможен ден. Групите за изпит (в графика видях общо 8, по 4 за днес и утре) бяха почти запълнени (мисля, че по 10-15 деца вписваха във всяка изпитна група) т.е. предполагам са ок. 100-120 деца. Паралелката казаха, че ще бъде само една с 22 деца, когато подавах заявлението за изпит.

Последна редакция: сб, 05 апр 2014, 16:00 от desitka*

# 44
  • София
  • Мнения: 334
Децата по списъците бяха до 92 номер (някои изпитни групи са по-малки). Паралелката ще е само една, 10 момчета и 10 момичета. Единствено втори близнак при класиран първи се приема над тази бройка (т.е. с приета една двойка близнаци в групата стават 21 деца). И моята дъщеря много се забавлява с "каките," много ѝ харесало на училище и иска още  hahaha Пели песнички, рисували, накрая ги и почерпиха, както bubolinnkata писа по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт