Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 фев. 2014, 23:33 ч.

Точкова диета 11

• 99 130
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
Значи нямаш проблем с количествата на млечните. И ягодките са ок. Важното е да си спокойна, а нещата ще се случат Simple Smile Пълноценният сън също е много важен! И повечко вода.Nature Droplet

# 736
  • София
Надявам се след някой друг ден, да имам напредък. Дано ви се похваля. Wink

# 737
  • София
Слава Богу, тръгнах надолу. - 900 г от вчера. Обнадеждена съм и продължавам. Simple Smile

# 738
Привет, дами!
От утре и аз отново.... пак... редом с вас Simple Smile Амбицирала съм се за пореден път, но сега влагам и мнооого още от мен Simple Smile Започвам масажи, пия зелено кафе (гел), пия и растителен колаген и витамини за коса+кожа+нокти. Синчето завърши успешно първи клас, Изпитите приключиха и за мен, развода също мина чудесно, така че е време за душевната касичка “И аз съм човек”... Simple Smile
Иии пак стартирам някъде от около 96 кг. ... Целта ми е.... АМИ ДА!!! Целта ми е 60! Мама има нужда от своето щастие Wink
Диетата е СТРАХОТНА!!!
Идеята ми е да спазвам до 20 точки на ден, заради гуджолите, които пия в плюс Simple Smile Всекидневния ми отчет е задължителен. Това е моята мотивация Simple Smile
Лека вечер и до утре Simple Smile

# 739
  • София
NovoMamche, здрасти! Радвам се, че не съм сама! Пожелавам ти успех с диетата и страхотно ново начало в живота!
Аз продължавам и съм доволна от диетата, май е първата, с която наистина не чувствам истински глад. Макар, че съм + 600 г. по някаква причина след вчерашния ден, все пак имам успех от около -2 кг от началото, което бе на 29.05. Слабост са ми ягодите и може би от тях съм +, но свършиха, та заплахата е илиминирана! Laughing
Слънчев ден! Nature High Brightness

# 740
Привет Simple Smile
Нещо вчера се "омазах" с това домашно овче сирене... Аз лекичко го ям като "десерт"... Оказа се, че има повече точки от другото сирене... Даже ще по смятам по 6 точки... Вчера изядох около 500 грама... Та само със сиренето минах точките, които исках да са за деня Grinning Доматите няма изобщо да споменавам с точки Grinning На мен слабост са ми джанките Simple Smile За жалост са в градината ми, та скоро няма да се наситя (тук лекичко завиждам за казуса с ягодките Simple Smile ) Но пък се утешавам, че са "БИО" и са само с 4 точки... Ще видим днес докъде ще се докарам Simple Smile Хубав и успешен ден от мен Simple Smile

# 741
  • София
Добро утро! Аз продължавам да си задържам и кръжа само с някакви 100 г. Не знам защо така, а точките освен, че не съм превишавала вчера, са ми и около 30-тица. Скоро чакам МЦ, не знам дали е това причината...
Надявам се на рязък спад тия дни. Поне малко мотивация да ми дойде. Ама съм упорито магаре и засега няма да се отказвам. Хубав ден и от мен! Simple Smile

# 742
NovoMamche ,голям сладур си. Ама как го изяде това сирене 500 грама бе, душице. не изпили после една туба с вода. И аз обожавам овче сиренце, ама като си хапна 100  грама и не мога да спра да пия вода. Същата е и ситуацията със синьото сирене...

# 743
  • София
Вчера завърших с около 16-17 точки (за първи път така ми се случи да не направя 40) и пак съм с някви 100 г надолу Rolling Eyes Не знам как другите свалят толкова много за една седмица, пък аз на трета седмица тъпча на едно място...

# 744
Привет, дами Simple Smile
alinnna - ами аз си изпих 1,5 с зеленото кафе и отделно още към 1 литър... За мен не е много това количество сирене, а и то не е солено... Даже ми сладнее... В смисъл, то е неусолено... Сега остана малко от старото и стана едно такова мазно, като сметана и вече соленее...
Днес се омазах... ОТНОВО ... с едно суши... Ех, ужасно ми е докато вляза в ритъм, но после е лесно... Въпросът е един път да стане Simple Smile
Кукумицина - споко, слънчо! Отведнъж ще стане! Така беше при мен. Водиш ли си дневник? Аз така следя от кои храни качвам и после ги елиминирам или намалявам драстично количеството на тази храна... Как са дрехите? Аз примерно сега се чувствам адски зле, защото се премерих и бях със 20-300-400-500 отгоре, но пък дънките ми прани ми лекинко висят Simple Smile
Луда работа, ей

# 745
  • София
Аз меря само кг, мързи ме да меря обиколки, но май колана ми е с една дупка по-малко. Водя си дневник и странното е, че когато регистрирам по-съществен спад, е след като съм си хапнала едно диетично барче,  и е 25 точки някъде. Laughing Мисля, че от началото 2 пъти съм си взимала само.
п.п. Ама много обичам суши и аз...

Общи условия

Активация на акаунт