За великите личности и техните слабости.

  • 15 100
  • 240
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 374
Точно, благодаря.

Споменах за Сун защото по-назад се изтъкна как видите ли, щом той се бил залюбил с доведената си дъщеря, значи е способен на всичко.. баси и логиката, честно.

Затова дадох за пример и дъщерята на Уитни Хюстън, която пък се залюби с доведения си брат. Никой не я посочи с пръст, просто се случват и такива работи.

# 16
  • Мнения: X
Това е и моето мнение - че Миа Фароу дотолкова е била изтрещяла от злоба, че е изманипулирала дъщеря си.
Кофите с помия ги изхвърляш ти.
Лично за мен не е едно и също доведен брат да се зажени с доведената си сестра и доведен татко на 56 с доведената си дъщеря на 19. Ама това си е лично мое мнение. Изрично посочих, че АЗ не го харесвам поради ТАЗИ причина от време оно. Ти си го харесвай.

# 17
  • Мнения: 3 827
Миа Фароу и Уди Алън не са живели заедно , всеки е имал собствен дом , не са били и женени .
Уди и Сун-И са се оженили , когато тя е била на 27 , не на 19 ,
все пак и тя е знаела какво прави ...

# 18
  • София
  • Мнения: 12 374
Харесвам някои от филмите му. Не ми е гений.

За жена му, че е била истерясала по време на делото за попечителство, е писано много.
Ти май смяташ, че всяка жена, която реши да се развежда е абсолютно и задължително права. И няма шанс да се самозабрави до там, че да изманипулира детето си - с цел да вземе попечителство или да отмъсти на бившия? Що? Да не би да сме по-честния пол, по-добричкия  Whistling

Имам пример в семейството си, моя близка роднина изтрещя от злоба когато реши, че ще се развежда, и направи всичко, ама всичко възможно за да дискредитира човека.
От чиста женска злоба, беше готова да лиши детето си от присъствието на баща.
В крайна сметка прекали да ръси злобни и неверни неща по негов адрес, и трябваше и други хора да се намесват.

Жените не сме ангели, ше знаеш  Wink

# 19
  • Мнения: X
Миа Фароу и Уди Алън не са живели заедно , всеки е имал собствен дом , не са били и женени .
и са се оженили , когато Сун-И е била на 27 , не на 19 ,
все пак и тя е знаела какво прави ...
Последен пост пиша в темата, щото разговорът става много грозен, а пък аз морализатор не искам да бъда.
Не знам откъде черпиш сведения, аз прочетох, че Сун-И е родена през 1972 г. и за връзката им се разбира през 1991 г. Женят се през 1997 г. Тяхна си работа, мен не ме кефят.
Малко преди големия скандал вестник Ню Йорк Таймс пише за връзката на Уди и Миа:
"Few married couples seem more married. They are constantly in touch with each other, and not many fathers spend as much time with their children as Allen does."

# 20
  • Мнения: 15 960
Миа Фароу е имала връзка с Уди Алън между 1980 и 1992 год. През това време Сун-И е била горе-долу от 8 до 19 годишна. За мен не е нормално при такива близки семейни отношения да се зароди любов. Въобще един мъж да се залюби с дъщерята на жената, с която е във връзка, и за която се предполага, че се е грижил бащински,  ми е грозно. Затова имам и някакви съмнения относно "невинността" на Уди.

# 21
  • Мнения: 14 478
Не виждам какъв точно грях е извършил Уди Алън. Нали тази Сун не му е истинска дъщеря? Даже и престъпление реално няма. Само така скандалче да клатим въздуха. Миа Фароу нито е светица нито е по-добра от Уди. Те краставите магарета през девет баира си се надушват и са си спретнали чудесна семейна оргия... Laughing

ПП: Не понасям филмите на Уди Алан. Вижда ми се един надут празноглавец...но това си е мое мнение.
Нашата ромска перла Софи Маринова не се ли омъжи за доведения си син? Или не помня правилно... newsm78  Хубава работа, ама...

# 22
  • Мнения: 6 359
аз прочетох, че Сун-И е родена през 1972 г.
А аз прочетох, че не се знае кога е родена Сун-И, понеже от сиропиталището, от което я взели, не могли да посочат нито дата на раждане, нито точна възраст.
Всичко това ме навежда на мисълта, че колкото и да четем, все нещо не сме прочели и не сме разбрали за личния живот на тези хора.
Сун-И пък била обвинявала Миа Фароу във физически и психически тормоз. А съдията по делото определил и двамата родители като "психически нестабилни" и "неадекватни".

Един филм, който не е някакъв шедьовър, но сигурно е създаден от зор да напомни, че във всички дела, дори и по най-чувствителните теми, до доказване на противното има две страни и никаква вина: http://www.imdb.com/title/tt2106476/

След като не е имало дело по въпроса (назад писахте, че обвиненията са били оттеглени), защо Дилан Фароу не заведе дело с обвинения срещу насилника си, ами публикува отворено писмо? newsm78

# 23
  • Мнения: 15 960
Не виждам какъв точно грях е извършил Уди Алън. Нали тази Сун не му е истинска дъщеря? Даже и престъпление реално няма. Само така скандалче да клатим въздуха. Миа Фароу нито е светица нито е по-добра от Уди. Те краставите магарета през девет баира си се надушват и са си спретнали чудесна семейна оргия... Laughing

ПП: Не понасям филмите на Уди Алан. Вижда ми се един надут празноглавец...но това си е мое мнение.
Нашата ромска перла Софи Маринова не се ли омъжи за доведения си син? Или не помня правилно... newsm78  Хубава работа, ама...

Ами точно, че тези работи по нашенско са присъщи на един определен етнос. Нали знаете - колкото пъти се оженя, роднините ми по женска линия са все едни  и същи.

# 24
  • Мнения: 4 892
Нешо подобно има и с Майкъл Джексън, но мисля, че не се доказаха обвиненията в педофилия.

Слушам го с наслада. Не знам дали бих ако съм убедена, че е педофил. Мисля, че не.

Талантът някак си няма способността да избира съвършените по душа и сърце хора. Разпръснат е като прах, хаотично и където попадне Simple Smile

# 25
  • Мнения: 8 944
Прекрасно правя разграничение между таланта/гения и чисто човешките слабости и несъвършенства. Това, че някой е алкохолик, наркоман, педофил не ми пречи да оценявам творчеството и постиженията му. Дори мисля, че по този начин образът му е много по-пълнокравен и реалистичен.

# 26
  • Мнения: 4 892
Виждам, че Ейми ти е на аватара. You Know I'm No Good  ми е любимата Wink

Аз също мога да пренебрегна разни недостатъци или бих казала особености на творците. Но ако знам за броени от тях, няма да ми е приятно. Малко са, но педофилията е едно от тях.

# 27
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Не всеки световно известен е велик.
И не всяка слабост е порок. Педофи-
лията не е слабост. Алкохолизмът са-
мо понякога е порок.
По никакъв начин не бих се доверила
на някой, не бих могла положително
да реагирам на творчеството му, ако
знам, че е педофил, че е убиец...

# 28
  • Мнения: 8 944
Ами за мен Майкъл Джексън е имал слабост към децата - хайде, така да го кажем.
В съда нищо не се доказа официално, но на мен ми се струва, че имаше нещо не съвсем в реда на нещата.

Обаче това няма как да го детронира от позицията Крал на поп музиката

# 29
  • Мнения: 311
Аз пък така безусловно съм убедена , че Майкъл Джексън е незаслужено опетнен ,че няма накъде.
Гледала съм док.филм на журналиста за имението и детето ,което спи в леглото на Майкъл
и въпреки това как да го обясня -вярвах на Майкъл Джексън , приемам го като странен , но чист по детски човек.
Повечето хора на изкуството имат слабости.Те са по-емоционални и чувствителни
иначе няма да достигат до сърцата на хората ако не бяха такива.
Но едно е алкохолизъм , друго п.......
не разделям творчеството от човека -напротив Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт