Звездни компромати-199 част

  • 62 525
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 435
Тя беше красива ,а сега на какво е заприличала, майка и защо не се опита да я посъветва, че е прекалила с козметичните корекции
Жaлко зa момичето! Нaистинa я съжaлявaм, aбе може ли от хубaво момиче, нa силa дa се нaпрaви нa чучело? Вижте нейни снимки преди три четири години и сегa, нaпрaво си мисля, че нямaт огледaлa тези хорa?!  newsm78

# 691
  • Мнения: 660
Тя беше красива ,а сега на какво е заприличала, майка и защо не се опита да я посъветва, че е прекалила с козметичните корекции
Жaлко зa момичето! Нaистинa я съжaлявaм, aбе може ли от хубaво момиче, нa силa дa се нaпрaви нa чучело? Вижте нейни снимки преди три четири години и сегa, нaпрaво си мисля, че нямaт огледaлa тези хорa?!  newsm78

Това момиче не водеше ли нещо в "На кафе" при Гала ...  newsm78 ..позната ми изглежда.

# 692
# 693
  • Мнения: 5 435
Водеше някaквa игрa зaедно с Никол. Още тогaвa си беше нaклепaнa и екстрaвaгaнтнa, aмa сегa бие всички рекорди! Чудно ми е не рaзбирa ли, че се зaгрозявa?

# 694
  • Мнения: 3 677
 Това си е  вид зависимост, като дрога им действтат корекциите и пластичните операции, искат още и още.

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 26 612
...и твърдят,че нищо не са пипали по себе си,естествени били... Stop

# 696
  • Мнения: 311
Това е патология вече .
Не е за смях , а е тъжно .

# 697
  • Мнения: 17
Тя беше красива ,а сега на какво е заприличала, майка и защо не се опита да я посъветва, че е прекалила с козметичните корекции



Как точно майка й да я посъветва като е същото безвкусно чучело.

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Това си е  вид зависимост, като дрога им действтат корекциите и пластичните операции, искат още и още.

Как може да се пристрастиш към нещо, което те загрозява  Thinking
Разбирам да има добър ефект от всички тези корекции, а то какво - с всяка следваща заприличваш все повече на булката на Франкенщайн.

# 699
  • Мнения: X
Николета Лозанова, цитат:
Happy Birthday, на най-прекрасния татко и съпруг! Благодарим ти от сърце, че си до нас и ни правиш безкрайно щастливи всеки ден, час и секунда! Ние, твоите принцеси безгранично много те обичаме и вярваме, че ще ни посветиш красиви моменти и спиращи дъха голове! Докажи им, че само играеш с номер 10, но "0"-та е излишна, защото си номер 1.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t31/18011 … _1049826912_o.jpg

# 700
  • Мнения: 2 926
Николета кърти с тия тениски.
За Св.Валентин и сега за РД  ooooh!
Направо е толкова оригинална....
Това момиче не ме дразнеше до скоро, не и обръщах внимание.
От скоро обаче я намирам за рядко проста и ограничена.

# 701
  • София
  • Мнения: 3 808
Относно бижутата на дамата съм ок - които ги харесва да ги купува и носи, които не - не!
Смешно ми е името на "производството й" - Вилерже! Егати комплексарството!  hahaha Никаква авторска мисъл!
От утре почвам да правя бижута от хартия и ще им лепна луксозно звучащото - Хартие!  Sunglasses

Тъжното е, че е кръстила детенцето си Вилерже  Tired Joy
Би ми било по - тъжно да ме кръстят Харпър Севън или Норт Уест

# 702
  • Мнения: 14 507
Николета отдавна залезе, но не го разбра. Иронията в нейния случай е, че сега когато тя смята, че е постигнала голям връх в кариерата си с предаването, което уж води всъщност вече всички са я забравили и голяма част от хората даже не знаят за нейното предаване.
Истинският пик на известността й беше покрай скандалите като отмъкна Валери от Алисия. Колкото и да драпа вече никога няма да има тази известност, защото на нея потенциала й е таъв. Каквото и да прави няма как да го надскочи.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 10 632
Това си е  вид зависимост, като дрога им действтат корекциите и пластичните операции, искат още и още.

  + 1 Peace

# 704
  • Мнения: 1 726
Валентинката на Лени https://www.facebook.com/photo.php?v=10152209877958390&set=v … ype=2&theater

Николета да не би пак да е сгазила лука, много активна е станала в последните дни?

Общи условия

Активация на акаунт