Звездни компромати-199 част

  • 62 513
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 167
От къде да знаем, ти кажи  Rolling Eyes Нали си по-запозната с битието и житието на въпросната?

# 706
  • Мнения: 18 639
Джия, мисля, че бъркаш съфорумките. Тази, за която си мислиш, след темата с изпита по математика, не се вясва във форума. Тя беше запозната в подробности със житието и битието на Николета.

# 707
  • Мнения: 1 167
 Embarassed Много се извинявам тогава, за объркването.  Hug

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Николета да не би пак да е сгазила лука, много активна е станала в последните дни?

По-скоро е набрала смелост - така и не стана ясно как точно го омачка този лук предния път, всички просветени си мълчат  Mr. Green Размина й се общественото порицание, Валери пак ще слушка,  може да продължат демонстрациите  Laughing

Любовницата на Дянков е бременна

Последна редакция: сб, 15 фев 2014, 12:22 от NBM

# 709
  • Мнения: 1
Предварително се извинявам, ако невежеството ми подразни някого,но винаги съм се чудила тези устни, изкуствено придобитите, ако не ти хареса резултата можеш ли да ги оправиш Blush Да премахнеш имплантите или нещо от сорта..

# 710
# 711
  • Мнения: 5 892
Предварително се извинявам, ако невежеството ми подразни някого,но винаги съм се чудила тези устни, изкуствено придобитите, ако не ти хареса резултата можеш ли да ги оправиш Blush Да премахнеш имплантите или нещо от сорта..
Зависи какво е- хиалуронът се разгражда за няколко месеца. Тези, които си сложиха силикон като Мара Отварачката преди 10г си стоят с него, въпреки че  май може да се "изсмуче"/ колко е ефективно нямам идея- едно момиче не познавам да се е пробвало, всички си носят последствията от някогашните решения/ Ако са инжектирани собствени мазнини първите 1-2 пъти се разграждат частично, после спират...

# 712
  • Мнения: 1
Предварително се извинявам, ако невежеството ми подразни някого,но винаги съм се чудила тези устни, изкуствено придобитите, ако не ти хареса резултата можеш ли да ги оправиш Blush Да премахнеш имплантите или нещо от сорта..
Зависи какво е- хиалуронът се разгражда за няколко месеца. Тези, които си сложиха силикон като Мара Отварачката преди 10г си стоят с него, въпреки че  май може да се "изсмуче"/ колко е ефективно нямам идея- едно момиче не познавам да се е пробвало, всички си носят последствията от някогашните решения/ Ако са инжектирани собствени мазнини първите 1-2 пъти се разграждат частично, после спират...
А кой е най-качественият метод Laughing Изключвам силикона, той нали беше забранен.

Кара Делевайн
Кандис Суанпоул e цялата само крака

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Забранено е директното инжектиране на силикон, а не поставянето на силиконови импланти. Ако са импланти могат да се махнат. Ако е инжектиран силикон е трудно, защото се инфилтрира в околоните тъкани.

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 26 580
в момента дават Искра Радева по тв7,облечена като чалгаджийка от 90-те

# 715
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Голям кич е Искра Радева.

# 716
  • Мнения: 4 864
В случая Венета и Искра са си чист пример, че ярко червеното червило не е за всеки...

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 26 580
но все пак има разлика в годинките 20+

# 718
  • Мнения: 5 014
За мен са им много гримирани очите за червено червило.
А Искра Радева е ужас голям.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 26 580
има комплекси момичето,затова се окепазило http://hotarena.net/elena-stanulova-grozna-sym-kato-smyrtta

Общи условия

Активация на акаунт