Перилни препарати и омекотители - 19

  • 66 943
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 120
Благодаря ви, момичета за съветите!  Hug Ще взема за цветни дрехи, щом за бяло са с избелители   bouquet
kremenu6a - линковете ти не се отварят.

# 661
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте.
Някой може ли да ми обясни разликата в тези два омекотителя:освен, че се различават по литраж;аромат и цена има ли нещо друго различно;т.е концентарция?
Скрит текст:

Първото беше с цена 2.99лв ;750мл;за 30 пранета.Второто с цена 3.99лв;1л.;за 28 пранета.
Каква е причината по малкия литраж да е по евтин от големия?
В Карфур им се чудих днес и в крайна сметка вземах от първия вид... newsm78

Последна редакция: пн, 03 мар 2014, 11:19 от devi4ca

# 662
  • София
  • Мнения: 1 460
Обикновено е логично по-малката опаковка да е по-евтина в абсолютна стойност, но би трябвало да излиза по-неизгодно от по-голямата. В случая обаче тя излиза и по-изгодно от голямата. Друга разлика в омекотителите освен тези, които ти си посочила е концентрацията - първият е по-концентриран.
Факта обаче, че е за повече пранета, в сравнение с втория би трябвало да означава и по-висока цена. Тук обаче това не е така, а причини: най-различни(най-вероятно грешно ценообразуване). Simple Smile

# 663
  • Мнения: 2 286
Малката опаковка е концентрат. Слагат се 25 мл. за 4-5 кг. пране. Аз си взех концентрат на орхидея и ванилия. Страхотно мирише Heart Eyes
Защо е разликата в цената - не знам.

# 664
  • Мнения: 5 207
Концентрираният Коколино е италиански и е паралелен внос. В случая е по-евтин, но например аз съм го купувала в Бургас за 4.50 лв. Интересното е, че италиански неконцентриран Коколино беше на 6+ лева, а беше за по-малко пранета. Зависи явно кой и как го внася. Но цена 2.99 лв. определено е много изгодна.
Коколино орхидея и ванилия на мен не ми допада и го намирам за твърде слаб.

# 665
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодаря за информацията на всички  Hug

# 666
  • Мнения: 21 268
И аз взимам от концентрираните  Crazy

# 667
  • Мнения: 2 672
момичета, в Кауфланд има промоция на Персил 80 пранета за 23 лв, заслужава ли си като цена и качество най-вече? Praynig

# 668
  • Мнения: 6 999
Днес в Лидл видях ОМО - течен и на прах. На течният видях, че производител е Юниливър, прахът не погледах какъв е. Някой с повече информация и най-вече - заслужава ли си да се купи?

# 669
  • Мнения: 935
Днес в Лидл видях ОМО - течен и на прах. На течният видях, че производител е Юниливър, прахът не погледах какъв е. Някой с повече информация и най-вече - заслужава ли си да се купи?
В темата на Лидл е коментирано,както и тук,че не е хубав.Не могат да се очакват добри резултати при замърсени дрехи.Няма нищо общо с другото (от Кауфланд) ОМО.Наскоро даже имаше предложение този въпрос да се сложи в началото на темата,т.к.доста често се задава напоследък и отговора е Не.

# 670
  • Мнения: 787
момичета, в Кауфланд има промоция на Персил 80 пранета за 23 лв, заслужава ли си като цена и качество най-вече? Praynig

Аз не съм доволна от този прах.В по-малки разфасовки  взех скоро от Карфур.Като ,че ли е за нашия пазар.Изобщо не останах впечатлена.Гола вода.

# 671
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 059
Много полезна тема.  bouquet
Аз идвам направо с въпрос,понеже не ми се четат всички теми,а съм сигурна,че ще ми помогнете със съвет.Препоръчайте ми моля омекотител с по-силна и трайна миризма. Не харесвам Коколино,за мен миризмата му е нетрайна и не е достатъчно силна.Ползвах зелената Малиция,но и тя не е особено трайна,макар миризмата да се доближава много до това,което търся.Искам прането да ухае силно на свежо,не на нещо специфично. Peace

# 672
  • Мнения: 5 207
Израелския Сано Максима е с изключително трайна миризма - буквално седмици. Аз го открих съвсем наскоро, въпреки че го има на пазара от години. Но кой точно аромат ще ти хареса, трябва сама да установиш чрез подушване. Wink

# 673
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 059
Благодаря! Определено ще го потърся. За мен вече ароматът е без значение,важното е да е силен и траен.  Peace

# 674
  • Мнения: 2 672
момичета, в Кауфланд има промоция на Персил 80 пранета за 23 лв, заслужава ли си като цена и качество най-вече? Praynig

Аз не съм доволна от този прах.В по-малки разфасовки  взех скоро от Карфур.Като ,че ли е за нашия пазар.Изобщо не останах впечатлена.Гола вода.

от Персил като цяло или от тази разфасовка конкретно?

Общи условия

Активация на акаунт