Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №30

  • 58 366
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 196
Лидл-ските неща странно, но много ги хвалят. Имам мискер с купа, евтин, много много съм доволна, но кафемашините не съм ги виждала. И аз имам желание за машина, но и за хлебопекарна май, и за миещ робот, и за разни други неща, та се чудя кое да си избера по-напред Simple Smile Simple Smile.
Стана ми интересно - какъв е този миещ робот?

# 736
  • FR
  • Мнения: 214
link=topic=764384.msg27576300#msg27576300 date=1393536266]
Грешката била на сайта, как не ги е срам да лъжат, проблема е изцяло в банката! Ей така като ми кажат, че всеки сайт може да си влезе в моята сметка и да си блокира и тегли колкото си пари иска и направо ми идва да ги  #2gunfire Ами значи излиза, че не съм си оставила парите на сигурно място в банката, ами съм ги изложила на сергия и всеки минава и си взима
колкото прецени. Те самите не се ли чуват какви глупости говорят.
Това с блокираните пари е май само в България. Мойта карта не е българска и никога не съм имала блокирани пари. Тъй че явно си е от банката  newsm78 Иначе не се ядосвай, Амазон са коректни   bouquet

# 737
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 738
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
ЛЪВИЦA, много благодаря за отговора. Нито акаунта ми е нов, нито картата. Пазарувам често от Амазон сравнително. Миналата седмица получих пратка от тях. Но за първи път ми се случва три поредни пъти да видя тези 1.95. Добре, че не ги теглят, а само блокират, но е странно да ме проверяват непрекъснато и то след години поръчки при тях.

# 739
  • Мнения: 1 142
Джемма, триеш ли си данните на картата след като платиш с нея?

# 740
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Момичета, спешен въпрос:
Нещо съмнително в този продавач?
http://www.amazon.co.uk/Hi-Tec-Moritz-Womens-Brown-Cream/dp/B001 … ords=hi+tec+boots
Ботушите са ужасно намалени и има точно моя номер и само 3 бройки. Помагайте спешно.

# 741
  • Мнения: 5 597
Кой продавач-различни са на различните цветове и модели.И какво те притеснява-нали амазон гарантират сделката .

# 742
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Черни 7,5 номер.
 Sold by Trekwear

Да, но все пак, да питам, че не съм пазарувала от друг търговец, освен от амазон. Виждам, че не е безплатна доставката, но това не е проблем. Просто питам за всеки случай  Embarassed.

# 743
  • Мнения: 5 597
Feedback Rating:*****
4.8 stars over the past 12 months
4.8 stars over the past 12 months (2,720 ratings)

Според мен са свестни,четейки рейтинга. Пък и цената не е чак толкова ниска ,за да те съмняват. Peace


http://www.amazon.co.uk/Hi-Tec-St-Moritz-F000328-044-01/dp/B006O … 98855&sr=1-10
ето още едни на същата цена

# 744
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Мерси много. Ниска е цената, от 80 на 30 Р е повече от супер. Иначе нормалната им цена е колкото в БГ. Следя ги от доста време. Така че благодаря ти още веднъж, ще поръчвам. Simple Smile

# 745
  • Мнения: 5 597
Успех и да се преместим все пак в новата тема  Laughing

# 746
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз съм там, но в бързината не се усетих къде пиша, голяма съм ...  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт