Стъпва смело ФЕВРУАРското човече , на една годинка то е вече !!

  • 75 931
  • 454
  •   1
Отговори
# 120
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Хе,аз дори не съм почерпила още!
Благодаря ти от сърце,Марияплам! Hug Hug
Как прекарахте вие?.. Simple Smile

# 121
  • Мнения: 46
Добро утро,момичета и бебоци!Тези дни само по задачи тичам и нямах много време да се задържа пред компютъра.Честити рожденни дни на бебчетата,на които съм пропуснала!Желая най-вече да са здравички!
Деми,Честит рожден ден на малката!Да е здрава,усмихната и много да ви радва!  bouquet
Лили също не ходи още,прави по 3-4 крачки,но само ако я викам към мен.Сама не е тръгнала още .

# 122
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Момичета,почерпете се,че няма да остане Joy
На този ден преди 12 месеца,в 10.26 сутринта,животът ми придоби смисъл.....

Последна редакция: ср, 26 фев 2014, 11:05 от demmy26

# 123
  • Мнения: 47
Хе,аз дори не съм почерпила още!
Благодаря ти от сърце,Марияплам! Hug Hug
Как прекарахте вие?.. Simple Smile

Деми аз видях линийката и се развълнувах  Hugдано не съм объркала.
Нашият рожден ден беше луд купон само с старци горката Simple Smileбрат и голям,племенниците и те,но бая се позабавлявахме.Полудя с всичките играчки  newsm68
Бяхме на консултация вече цели 8 кг и 75см.Отложихме ваксината за другата седмица.
Нали ходим на плуване и там голям купон.Много се радва.

# 124
  • Мнения: 388
Честит рожден ден на малката кукличка Демми  Hug Heart Eyes!
Да е най-вече здрава, много щастлива и да има най-прекрасното, приказно и вълшебно детство  newsm59!



Миличка, честит празник и на теб! Да нацелуваш много рожденичката от мен и Коко   bouquet Hug!

# 125
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Марияплам,Вили,Светле,благодаря ви за пожеланията! Hug
Марияплам, старци,старци,ама около бебка всички сякаш се превръщат в дечковци,нали? hahaha Joy

# 126
  • Мнения: 388
Няма по-хубаво от това да се веселиш с мъниците. Годините изчезват и сякаш не усещаме как всички сме накацали около децата и играем заедно с тях  Heart Eyes. Дано да имаме колкото се може повече такива моменти. На нашият РД уж бях сложила шведска маса и всеки да си вземе каквото иска и да си седне където си хареса. В един момент се оказа, че всички сме накацали на земята около бебетата  Laughing.
Много мило ми стана като видях и часа, в който съм ти пуснала моето съобщение и пожелание - в 10,26ч - точно когато Демми се е появила на бял свят  Tada.

# 127
  • Мнения: X
честит рожден ден на порасналото дето. Разкошен празник пожелавам! Здраве и детство изпълнен с много игри


 newsm59 newsm59 newsm59  bigdance2 newsm59 newsm59

# 128
  • Мнения: 455
Честит рожден ден на Демми!Да е здрава и щастлива,да бъде най голямата радост на мама и тати!
Весел празник!
  newsm59  bigdance2

Да ви се похваля имаме си 9-то зъбче-кътник.Днес на обяд го видях,не знам кога е пробил. Simple Smile

# 129
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Малиш,Керина,благодаря ви,милички! Hug Hug  bouquet

# 130
  • Мнения: 2
Честит рожден ден на всички мъници!
И аз усещам, че играта с детето е интересна и увлекателна, приятно ми е, а не очаквах да е така.

# 131
  • Мнения: 78
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКАТА ДЕМИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА РАДВА МНОГО МАМА И ТАТИ, ДА РАСТЕ УМНА, КРАСИВА И ЩАСТЛИВА!



За тези, които сте във ФБ, знаете, ама и тук да се оплача. Ние няма да празнуваме на датата, не защото Бибилота кашля - това са оказа най-малкия проблем (дано остане така), а защото всички се изпоразболяха - вуйчо й, племенницата ми, за капак и аз съм с ужасна хрема вече, а и тъй като и тя не е много оздравяла, решихме да отложим. Направо ми се дорева, но сега съм решила да послушам Вили, която заяви, че ние просто се правим на болни, за да си удължим празника  hahaha Така чеееее, може би е време и да почерпя за това, че моето прекрасно момиченце днес става на 1 ГОДИНКА!



Да ми е най-вече жива и здрава, умна и красива и мноооооооооооооооого щастлива да расте!

От мен само толкоз, че явно настинката и на мен ми е размътила мозъка и чета само тука за вероятни диагнози и съвсем се стресирах... Лекарката каза онзи ден, че от херпангината няма и следа, но пък кашлицата е слязла надолу, но има шанс да ни се размине бронхиолита... и сега като седнах да чета какво е това бронхиолит, и направо лошо ми стана - един казва, че е много сериозно, друг казва, че се лекува в домашни условия, и направо... стрес! Затова изчезвам от интернет, че имам къща да чистя, балони да надувам и да изненадам Биляна от сутринта, за да разбере, че днес е специален ден за нея.

Целувки от нас!

# 132
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Биби, да си жива и здрава, да слушкаш мама  и тати! Да нямат граници мечтите ти, а детството ти да е изпълнено с лудории и усмивки!
П.П. Тренирайте утре с мама и тати за големия купон и хич не му мислете!
 newsm68



Леде, благодаря ти за пожеланията и не се тревожи - все ще го направите партито Hug

# 133
  • Мнения: 338
Много хубави и цветни страници,момичета!  Hug  bouquet Е,няма и как да е друго като сме почти на финала на нашите рд-та-да си ги приключим подобаващо! Grinning
И тъй като и мен ме заразихте с хубави и шарени картинки и аз реших да последвам примера и да метна по една за  Плами    bouquet Heart Eyes   

Деми bouquet Heart Eyes  

и Билянка  bouquet Heart Eyes    (специално на теб,Биби ти пожелавам да си направите ей такова едно парти-с цялата рода на Зайо,дет се вика(а тя е мнооого голяма,нали така Wink))) ,задето си отлагате официалното празнуване сега.

Иначе на всички бузанки-сладуранки им пожелавам да са живи и здрави,много усмихнати,щастливи и послушни и много да радват мама и тати!:)

Деминце,честито ти прощъпулниче!:)Ама ти е ориентирана момата,на това се вика мацка от малка Wink Питката ви е разкошна!
Вие ли си я правихте?
И аз искам да я омеся нашата и ще съм много благодарна,ако постнете някоя лесна рецепта като за начинаещи,че не съм се занимавала до сега. Praynig

Аля,вие направихте ли прощъпулник?Бънче,и вие бяхте от ходещите?Чакам рецепти за пита!Заради питата се бавя,да знаете  Laughing
Е не само,де.Нашият тати леко грипяса та тия дни тичам покрай него и децата и се моля и ние да не сме лепнали вируса,че той три дена лежа милия Tired И покрай него всичко се стопирва.Поуминава му вече,ама дано вс е ок и да няма усложнения някакви.

Леде,ти не съжелявай,че отлагате празника,най-важно е и вие и гостите да сте здрави,ще си наваксате 100% Wink

За мазането с бабини лекове,съжелявам,не знам,но мастта няма да навреди.В никакъв случай с аспирин-много е вреден за децата(може да причини енцефалит),на всички реклами му казват-под 12г не се дава!И с алкохол не бива също-може и кожата да й изгориш,тя е мн нежна,а и колко яко попива Simple Smile Ще си имаш една упоена Билянка Simple Smile)
Стискам палци да оздравявате бързо!
Аз сега правя фрешове от цитруси на всички и малката полудява по тях-хем вкусно ,хем полезно,може и ти да й дадеш Simple Smile

Лека вечер сладурки!Целувки от мен!  bouquet

# 134
  • Мнения: 85
Чесити Първи Рожден Ден на сладката Биляна!Да ви е жива и здрава,много усмихната,лъчезарна,чаровна ,да има прекрасно и незабравимо детство и да ви носи само радост!Честит Празник и на цялото ви семейство и най-вече на теб Леда newsm59 nbirthday  party023 Пожелавам ти от сърце поне още едно такова малко съкровище!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патеричка  и на сладурките ДЕМИ И ПЛАМИ!Нека бъдат здрави,усмихнати,жизнерадостни,умни,красиви,вдъхновени и вдъхновяващи,да имат прекрасно детство изпълнено с много смях и игри!Честито и на Вас момичета!


 newsm67 newsm38 nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт