Покажете си хола :)

  • 72 932
  • 193
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 483
Ех, ами не е голяма за съжаление - до към 2,70-2,80м мога да разтегля самата библиотека. От едната страна е вратата, от другата прозорец и пердета ще има. Но пък мисля да я направя до тавана да компенсирам Laughing И на цялото това нещо трябва да остане място за ТВ (не повече от 32'') и някое шкафче с вратички, за неща, които не искам да се виждат.

# 151
  • Русе
  • Мнения: 5 347
killpop това

# 152
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Побутвам темата. Дайте по някоя идейка, че искам голяма библиотека, но се чудя как да я оформя. Grinning

Ето една идейка:

# 153
  • София
  • Мнения: 38 522
Тъй като ние пък нямаме място, искам такива рафтове, ама не знам кога ще ме огрее.
Надолу има още много идеи за библиотека и телевизор:
https://www.pinterest.com/pin/28710516345319018/

# 154
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Това е нашата библиотека, но има място за голям тв 55", дупката е 1,40 някъде, общо е към 2,50. Малко ми е мястото за книги, но и при децата имам доста място за книги, та всички детски и енциклопедии са там.

# 155
  • Мнения: 1 483
Тъкмо нещо такова си представям и аз. Само че не знам какво да направя с контактите - да разширя ли библиотеката около тях? Не знам как ще се ползват - може би ще трябва да се изреже гръбчето... newsm78

# 156
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Контактите могат да се заработят в гърба. Както се прави за кухненски гръб.

# 157
  • Мнения: 1 483
Как се закрепват цели контакти на гръбче от фазер? Защото все пак, гърба на секцията е тънък и не е залепен за стената, както този в кухнята. А и как ще се ползват тези контакти, ако няма дупчица, откъдето да мине самия кабел на уреда?

# 158
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Който прави модула ще предложи вариант за окабеляването.
Има много варианти да стане красиво и функционално. Само майстора да е читав.

# 159
  • Мнения: 1 483
Като цяло не ми се иска да местя контактите, защото стената е бетон и къртенето ще е проблем. А и все пак, аз искам преди това да съм си боядисала и оправила, а не някакви мебелисти тепърва да ми разкъртват. Thinking Изобщо, нямам доверие на цялата тази работа.

# 160
  • Мнения: 40 942
По принцип стандартното решение е фазерът да се продупчи с ей този инструмент:



Лесно, бързо и без усложнения. После си включваш щепсела в контакта през дупката. Можеш да я направиш с минимален диаметър, така че щепселът едва да минава и няма да се забелязва. А може и да сложиш капачка за кабели, която да се затваря, когато не ползваш извода, и да се отваря, когато контактът е включен. Това ако има място за щепсела зад шкафа, а ако няма използвай само гривната на капачката за да стои изрязаното по-красиво.

# 161
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Ей това последното решение или подобно имах предвид. Не да къртите готови неща. През телефона съм и малко трудно търся да кача снимки.

# 162
  • София
  • Мнения: 12 006
Я да поизтупам малко темата от прахта Simple Smile.
Имам въпрос: искам да си сменя пердетата в хола, но се чудя понеже новите ще са по - плътни, как да получа ефекта да могат да се събират и отпускат по корниза, т.е. през деня да са нещо такова, а вечер да са събран едно до друго?

# 163
  • София
  • Мнения: 2 672
Я да поизтупам малко темата от прахта Simple Smile.
Имам въпрос: искам да си сменя пердетата в хола, но се чудя понеже новите ще са по - плътни, как да получа ефекта да могат да се събират и отпускат по корниза, т.е. през деня да са нещо такова, а вечер да са събран едно до друго?

С двоен корниз Ill

# 164
  • Мнения: 5 234
И аз идвам тук за идеи за хола.

Общи условия

Активация на акаунт