Домакини 30/още малко има и тази зима да отмине

  • 33 786
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Люси, не е вина.метаболизъм му викат.Другарки всичко ме боли.Обаче така хубаво беше на гребната.Утре пак там.
Купи си нова блузка.
Марчи, торта, а?
Целувки.

# 706
  • София
  • Мнения: 2 265
Веднага отивай да купуваш нова, и не се ядосвай за глупости щом може да се замени. Ето ти още един повод да мръднеш към МОЛ -а.  Heart Eyes

Не беше от МОЛа и беше последна... Sad Ама здраве да е.

Аз за себе си в МОЛовете много рядко купувам. Обичам МОЛовете, защото те са ми (особено замата) 4-5 часа занимавка. За деца кино + детски магазин за Петьо + книжарниците за Миленка + нездравословен, но вкусен за тях фуд корт, ама и аз обичам тези божествени сандвичи на Събуей + винаги има магазин за продукти (зависи от МОЛа - Карфур, Пикадили) + игри за Петьо (като го пусна за 2 часа и мога да правя каквото искам - зяпам, обичам магазини за посуда, за сувенири, за часовници, за други работи). Особено зимата е супер... Като стане постоянно 15-на градуса и е време за разходки, тогава само пазаруваме там храни + гледаме кино... Обикновено сме там към 10:30 за да няма много хора...

Иначе, самичка си вземам цял ден "отпуска" и отивам на Витошка и на други места без никой Mr. Green

Креми, сподели програмата за натоварване...

Дали има вече в замундата Херкулес?

# 707
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Люси, прати ми майл и ще ти я пусна да я видиш.

# 708
  • София
  • Мнения: 2 265
Калинка, супер картинка е Peace

Момичета, много ми се пуши, сънувам на сън, че пуша, а сутрин кашлям като пушачка Laughing Laughing Laughing

# 709
  • София
  • Мнения: 11 709
Марче-поет, много хубаво каза на Контеска  Peace

Издай тайната - винаги имаш тортички, кифлички, хлебчета. Как успяваш да си финна мадама? При мен всичко се лепи, или може би при мен пИсихологичен проблем, ММ казва, като хапвам и се чувствам виновна или мисля, че ми се лепи - така и става... newsm78
Нали, аз да я подготвя , че ще има гости в близките години ...ако и се обадим от летището да не се чуди от къде и дойде тази напаст... Mr. Green
Людмилке, бре душа-камбана,  каква фина мадама, какви 5 лв търсиш... то си е направо ужасТТТТ, ма какво да правя, скучно ми е та хващам миксера.  Simple Smile Това е от нерви.. Mr. Green
Кремено, шА се повредиш молим ти се, такава си Убавица  , спри се. Не е полезно толкова натоварване. Ще ме обземе  зависТ жестока... Heart Eyes
......
Марче прави торти и не се занимавай с картофи  Joy hahaha
.....
Марче – цигарките са задължителни – ние с теб ей тъй ще сме
...........
Ам`че така де, картофи... пържени...проза,  Mr. Green виж торта..ЕнтелЕгентно.. Joy А за цигарките...виж ме каква съм Убавица станала, точно ка`т на снимката.  Joy

# 710
# 711
  • Мнения: X
Благодаря ви на всички


Лусс, понякога стават и такива неща. Не е приятно,знам  , но поне имаш повод да идеш и да си купиш нова или най- добре две нови блузки. Заслужаваш каквато си всеотдайна  Hug Hug

Марче, благодаря ти много. Не можеш да ме уплашиш с визити, заповядайте . Чакам ви и летище си имаме в града ,така ,че от Торонто един самолет и сте тука.
Дай боже пожеланията ти да се сбъднат  Praynig Hug
Мале ,пак торта. Спри се с тези прозорци и торти  Whistling, че ще те извикам рано-рано ..

Креми е сериозна, усеща,,че ще събере очите ни на следващата национална среща. Дерзай
  bouquet

Лейдибърд, и ти ли Вуте ? Махни ги тези цигари и кажи за розите как да ги отгледам ? Предишната година мм ми подари едни и 2-3 месеца ги задържах д не увехнат съвсем ,и ги дадох на майка ми да ги засади в градината си .Каза,че са тръгнали и са разцъфнали лятото и са добре ,ама тука как и на кой да ги дам да ги присади ? Thinking

Морена, благодаря ти от сърце и на теб !
И нашия Бузан днес ще има вана и я чака с нетърпение.
А за картофите ;и аз ги правя по същия начин ,но ползвам често и метода на Смърфи .Не съм запомнила ,че е по рецепта на Джейми .
 Само където хвърлям олиото и затова не искам фритюрник ,а мм настоява от години. Когато пържа хвърлям олиото и се старая да е дваж в месеца и стоп.Но пък като се замисля почти всяко ястие започвам със запръжка ,така че май пържа често...
Ето сега правя мишмаш с много лук, домати, чушки, сирене, 8 яйца , магданоз и чесън и с пресни франзели . Страшно ядене за годишнината, ммм....ММ като се върне от работа ще е зашеметен от избора ми пак Simple Smile)))

ма ко, благодаря ти .

Валенцето, благодаря ти и тук !
Страхотна разходка, браво ,браво и завид, завид  Hug
 

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Контес, за готвене аз загрявам хубаво олиото и като има моркови, пускам ги тях за мунута, да пуснат цвят, след това добавям и лука и захлупвам. Така се задушават, а и след малко добавям вода. Та те така, свела съм до минимум пърженето.  Simple Smile

ДЯтетУ е изкъпано, ей сега си изгледа един епизод от "Земята преди време". Сяда да вечеря, после ще духнем косата в корените, ще четем и към 21.30ляга, че утре в 7.40ч  Shocked

Люска, предполагам този Херкулес  те вълнува?!
А скива ли бамята, не разбрах?  Laughing

# 713
  • Мнения: 2 169
Привет, дорогие друзья  Hug Днес съм на руска вълна - след не знам си колко епизода на "Маша и мечока" не виждам нищо друго освен мечки и Маши. И малкия и той взе да ми говори на руски, вика ми "Мамо, пей за солнце"  Crazy
Добре че по някое време мъглата се вдигна, та все пак успяхме да излезем, макар и за малко.
Контеска, честита ви годишнина, още дълги години да се обичате и да се уважавате  Hug
Люси, и аз съм така с цигарите. Минаха повече от три години откак ги отказах, и още ги сънувам пущините  ooooh! А за блузата не се коси - бели кахъри са това, ще си купиш нова  Peace
КокончеHug
Ние имаме фритюрник, обаче не го ползваме - огромен е и е ужасно грозен, някакъв стар модел от преди 20 години. Пържим си по стария начин в добрия стар тиган.
Джейми и Титето ми се губят тия дни, къде се запиляха тез момичета  newsm78

# 714
  • Мнения: 644
Контеса честита годишнина!
Мина сватбата .Уморена съм .Лека ви нощ.Къпя се и си лягам с кокошките.

# 715
  • София
  • Мнения: 2 265

Люска, предполагам този Херкулес  те вълнува?!
А скива ли бамята, не разбрах?  Laughing

Предполагам, че е той. Искам да видя това момче (4 отляво) как играе...
Скрит текст:

А относно бамята  newsm78 какво е това чудо? Какво е на вкус? Като зелен фасул или #Crazy Embarassed Embarassed Embarassed

# 716
  • Мнения: 2 169
Люси, не не е като зелен фасул. Според Гугъл преводача на руски бамята е окра, ако това ти говори нещо...

# 717
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Вио, добре, че сте глътнали малко въздух
Тити, като си починеш да разкажеш за чеждоземските сватби
Луси, бамяята си има неин вкус. Как да ти обясня  newsm78, не мога да ти го опиша. На мен не ми прилича на нито един друг зеченчук. Мъжа ми много я обича, аз я слагам предимно в гювеч.
Джейми, вярно се загуби, а трябваше да каже какво й е казал доктора.
Креми, така е в началото, всичко боли
Контеса, приятно изкарване довечера
Марчето, да не си изяде сама тортата, да дойде да почерпи
Морена, мерси за филма. Мъжо го чакаше

# 718
  • Мнения: 1 826


А относно бамята  newsm78 какво е това чудо? Какво е на вкус? Като зелен фасул или #Crazy Embarassed Embarassed Embarassed
Vio ме е изпреварила.Ето една статия за нея.
Скрит текст:
Преди не я харесвах,но сега я ям,правих и панирана,става.....ммммм. Simple Smile

# 719
  • София
  • Мнения: 2 265
Трябва да я опитам, руското название нищо не ми говори, при нас туй чудо не расте, поне аз не съм видяла... Hug

Лека нощ на всички!

Малко да почета преди сън...

Общи условия

Активация на акаунт