Домакини 30/още малко има и тази зима да отмине

  • 33 785
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Ма ко, моля, пак заповядайте!  Hug

Люска, бих казала, че си е със собствен вкус бамята, не прилича на друго.
Аз като правя гювеч, без нея не го почвам направо, страхотен става гювечът ми.   Sunglasses
Приятно четене и лека! 

И аз не заспивам без книжка. Simple Smile
Чета и в автобуса като се прибирам сутрин от у-щето и по обяд като пътувам за Гушкан.  Grinning

# 721
  • Мнения: 11 622
Контеса-цигарите вероятно няма да оставя. Както казва мм - осмуквам ги като шекерени пръчки  Joy Знаете рецептата на Чърчил за дълголетие  „Уиски, цигари и никакъв спорт!”/Креми ти това не го чети/ Joy hahaha Всички в рода ми си тръгват след 90 годишнина, само тате тръгна млад, но и само той не пушеше.
За розите - опитай когато спрат да цъфтят/ всеки цвят го режеш като прецъфти през гривничка, не на стебло/ на лято да ги пресееш в малко по-голяма саксия, като си купиш почва за рози. Правилото за големината на саксията е да е 1/3 от височината на разстението. Ако не пробваш със сигурност няма да стане, така, че опитай  newsm10
Вио - приятно вас видеть  smile3525
Тити как си легна без да разкаже за пакистанската сватба  #Cussing out Ама явно е поиграла  Joy

# 722
  • София
  • Мнения: 11 709
..........
Марче, благодаря ти много. Не можеш да ме уплашиш с визити, заповядайте . Чакам ви и летище си имаме в града ,така ,че от Торонто един самолет и сте тука.

Мале ,пак торта. Спри се с тези прозорци и торти  Whistling, че ще те извикам рано-рано  ...
............
Лейдибърд, и ти ли Вуте ? Махни ги тези цигари и кажи за розите как да ги отгледам ? ...........
Що  newsm78...рано-рано, имаш прозорци за миене,....нямаш проблеми никакви.  Joy Joy
Розите не обичам много вода, можеш да ги поливаш веднъж седмично. Те имат дебело стъбло и задължат водата.
[/Тите, какво стана с пакистанците, разказвай.  Simple Smile
Моренка, обичам бамя с телешко. Няма кой да го яде у нас,  но съм си замразила във фризера един плик заради гювеч...мммм... чудничко е. Гювеч без бамя...не!
Отивам мили мои за вадя снимки и да ви покажа какво съм сътворила `щото съм готова с всичко. Ако след малко не стане нищо, апарата ще бъде изхвърлен пред 6-я етаж, тортата в машината за боклук, а мен може да ме намерите в банята ей така.. smile3514 smile3511. Точка!
Това пък излезе в синьо, хм..няма да го поправям.

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Моренка, обичам бамя с телешко. Няма кой да го яде у нас,  но съм си замразила във фризера един плик заради гювеч...мммм... чудничко е. Гювеч без бамя...не!
И със свинско си отива бамята, Марче, моят гювеч е със свинско. Simple Smile
Чакам  снимки.  Crossing Arms
ММ е пуснал NG, та се разсейвам с "Дивият Север: На ръба" - много хубаво предаване.

Показват Гагарки, за сефте ги чувам.

 

Последна редакция: нд, 16 фев 2014, 23:11 от Morena

# 724
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Ох, тези гагарки са много сладки. Като мини пингвини са

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Аха точно, сватя, и аз така възкликнах като ги видях. Simple Smile
Май няма да дочакам фоторепортажа на Марчето, че утре трЕБЕ да ставам раноооо... ух...
Ще си нарамвам книжката и ще се хоризонтирам.
Лека и от мен!
До утре след 9 някъде. Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 11 709
......
Май няма да дочакам фоторепортажа на Марчето, че утре трЕБЕ да ставам раноооо... ух...
smile3514 smile3511 newsm45... ПрегризАх въжето ...Утре

http://www.youtube.com/watch?v=VGnyZGBxIBg&list=PL656129E1286404AF
Това ми е за утешение...Калинке, Калинке...утре ..и утре е ден.  Sad Ама пък какъв ден...

Последна редакция: пн, 17 фев 2014, 00:20 от marchеva14

# 727
  • Мнения: 11 622
Марче я да разпуснем

# 728
  • София
  • Мнения: 11 709
Пуснах ти нещо...там...горе...е Обичам да го слушам. Kenny G.!! Дали ще дойде някога тук!???

# 729
  • Мнения: 3 841
Пазарувахме и се видяхме с едни приятели българи, та цял следобед дъра-бъра и времето си мина. Сега сме сме се пльоснали по дивана и зяпаме фигурно пързаляне.
Решила съм да правя суши тези дни, дето само никога не съм правила. Сега се заравям в онлайн литературата за правене на такива японски деликатеси. Да видим какви ше ги свърша.
Лека ви нощ, прекрасни!

# 730
  • Мнения: 644
Ама аз само легнах бре другарки.Не спя .Аз кога съм лягала рано,че сега да легна.
Не не поиграх.Нямаше музика.Собственика на залата обещал,а нищо не направил.
Ами хората бяха изключително любезни и усмихнати.Имаше фотограф.Чакам снимки,че аз имам само 2.
Хапнахме от типичните тяхни манджички.Ние принципно обичаме такъв тип кухня.Само малкия мърмори ,че му люти.Яде само ориз и салата.
Направи ми впечатление ,че не пият алкохол и няма по -масите.Питах мм .Каза,че понеже са много вярващи мюсюлмани не пиели.Иначе имаше сокове,безалкохолно,вода.След ядене пият задължително чай с мляко.Имаше шведска маса.
Направи ми впечатление ,че бяха отделени мъже и жени.Първо си слагат жените след това мъжете.Един вид уважение към тях.Само интернационалните гости бяха семейно по-масите.Имаше испанци,англичани ,нигерийци,турци и наша милост.имаше нещо като арка с пейка.Там всички гости се снимаха с младоженците.Купихме букет с рози.Само ние й подарихме цветя.Но явно беше очарована.Подарихме им плик с картичка и парички.Сметнахме ,че е най - удачно.
Останалите гости преди да си заминат им дадоха парите на ръка.
Аз харесвам някой от тяхните облекла.Но не всички.Има такива кичозни.Обърнаха много внимание на всички.Техните сватби се правели по-3 дни.Дефакто днес е последния им ден.Вечерта ги оставихме в хотела Интересно ми беше дя видя различна традиция.Булката беше облечена в бяла рокля от техните с камъни.Държат много на външен вид-грим,прическа ,накити,маникьор и т.н.А младоженеца беше с костьом както при нас.
Предния ден бабата паднала на път за тоалетната.Ударила се яко.Беше синя милата.Избила си зъб,ударила си носа и главата.Водили я в болница.Днес я придружаваше сервитьорката.само бабата беше с ниски обувки.Всички жени са на ток.Няма тън мън.Майката на младоженеца и тя беше на път да си изкълчи крака.Добре ,че успя да се задържи на крака.Пред вратата към тоалетната имаше една хлъзгава стълба.Младоженеца се бъзика ,че иска не иска ще помни датата на сватбата му.

Последна редакция: пн, 17 фев 2014, 00:40 от titi888

# 731
  • Мнения: 11 622
Марче музиката е точно в десятката  smile3501
Смърфи тайната на сушито е да го сервираш като гейша  newsm08
Тити винаги е интересно с различни култури. Важното е да сте изкарали добре!

# 732
  • София
  • Мнения: 11 709
Марче музиката е точно в десятката  smile3501

Нали, този музикант  е жесток.!!  Има и една песен с едни камбанки, е, няма такова удоволствие. В момента не мога да я открия.
Смърфи тайната на сушито е да го сервираш като гейша  newsm08
Joy Joy hahaha
Тите, чудесно сте прекарали. Много е било интересно, такава сватба ..прекрасно!
Отивам да гледам един филм, страшен и ужасен.
Лека ви!  Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 3 841
Смърфи тайната на сушито е да го сервираш като гейша  newsm08

Калинка - така ли? Wink
Скрит текст:

# 734
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Марче, Кени е страхотен, достави ми удоволствие рано-рано Peace

Смърфи, не мога да правя суши, но ако го сървирам така, то каквото и да нацвъркам, все ще се яде Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тити, жалко че няма снимки, но се радвам, че  сте чудесно изкарали и съм сигурна че твоята картичка много ще им хареса Peace

Калинка, много хубаво питие си сервирала Hug

Моренка, след 9 съм на фиКнес (както му вика Петьо), но към 10:30 за половин час ще се появя... После чак след 14:00. Със сигурност ще лудеем на вън.

Контеска, надявам се че сте изкарали прекрасна и незабравима вечер Wink

Коконка, нали си взе компютъра при татко? Много ще ти е хубаво там и на бебоците. Сигурна съм Hug

Стади, как сте?

Нещо ми се губи Мастърчето, дали е добре?

Славче, и ти къде си, момиче?

Джейми, Фортуна, Ма Ко, Мони, Хортензия, Валенцето, Вио, Нощни, Полито, Бонболина, надявам се да не съм забравила  някой Hug Hug Hug  bouquet

Лек и успешен ден и спорна седмица на всички.

Кафе:

Общи условия

Активация на акаунт