Пазаруване от Aliexpress.com 20

  • 43 905
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 740
MrD Пиши първо на продавача, ако той няма желание да те компенсира или върне сумата за поръчката - отваряш диспут за неотговаряща на описанието стока. Към него прикрепяш кореспонденция, снимки, клипчета и т.н. Посочваш желаната от теб сума и активираш диспута.

# 721
  • Мнения: 88
И аз поръчах това http://www.aliexpress.com/snapshot/6021402699.html
И това http://www.aliexpress.com/item/TZ116-Free-Shipping-hot-sell-baby … cs/700702808.html
Дано не се разочаровам  Thinking
Ако някой е получил ,моля да сподели .
Аз също съм поръчала комплектчето, когато дойде ще споделя мнение Simple Smile

# 722
  • Мнения: 6
Здравейте, вчера получих една така micro SD карта 64GB вариант http://www.aliexpress.com/item/ADATA-64GB-32GB-16GB-8GB-4GB-Clas … ds/896038966.html . Два пъти я тествах с h2testw и двата пъти не завърши теста (дава грешки). Картата не е клас 10 и не е истински 64 гб, как да процедирам в този случай ? До сега на съм пускал диспут. Да пиша ли първо на търговеца за обезщетение или направо да отворя диспут ? Моля ви, дайте съвет как се процедира в такава ситуация.
 И все още не съм отметнал, че съм получил стоката.

Пиши първо на продавача и то много мило  Naughty, защото преди малко писах , обслужване на клиенти , защита и други подобни прах в очите са само проформа, основното на което може да се надява човек е добрата воля на търговеца  да компенсира някак Peace
Стигне ли се до диспут и ескалация , забрави  Naughty
Vul4ica Защо си толкова негативно настроена?! Според мен даже купувачите имат доста по-голяма протекция от продавачите. А с чат варианта работят и всички големи европейски платформи за онлайн пазаруване, но нали не очакваш някой да седи 24/7 само, за да те обслужва. Досега не ми се е налагало да се умилквам на никого. Точно и ясно се обяснява проблема на търговеца и ако той не желае да се реши проблема се пуска диспут, в който най-често купувача е добре компенсиран.
Нищо лично, но в онлайн пазаруването се иска доста търпение /без значение от коя държава пазаруваш/.  Peace

NBM Извинявай! Чела-недочела..а и Мика*ела вече се е справила.
Никой не говори за умилкване  Peace просто исках образно да покажа че ако продавача не реши да те компенсира , иди че чакай от умрял писмо  Crossing Arms Явно не си стигала до диспут за да разбереш  Naughty
Имам случай за несъответстващ артикул, с приложени неоспорими доказателства и адски нагъл търговец, случая се ескалира и вече повече от месец седи в процесинг.  Тази, така наречена "защита"изобщо не е това което би трябвало да бъде. Какво компенсиране, какви по-големи права  на купувача, нещо си в заблуда  newsm78  Ако продавача не склони защото гони, някъкъв рейтинг  добре, но отам нататък  ooooh!
Но естествено това не бива да ни отказва от диспут ако не се разберем с наглярчето Naughty
Поне работа да им създадем, ама като гледам как ни отразяват  hahaha
Моя случай не беше за особено голяма сума, но не съм и на мнение че пазаруването от нета трябва да изисква твърди нерви и негативни емоции, поради тази причина и съм се отказала от китайския битпазар вече  Naughty Къде, къде по приятни и сигурни места в нета има  Mr. Green

Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 14:13 от Vul4ica

# 723
  • Мнения: 13
Здравейте, вчера получих една така micro SD карта 64GB вариант http://www.aliexpress.com/item/ADATA-64GB-32GB-16GB-8GB-4GB-Clas … ds/896038966.html . Два пъти я тествах с h2testw и двата пъти не завърши теста (дава грешки). Картата не е клас 10 и не е истински 64 гб, как да процедирам в този случай ? До сега на съм пускал диспут. Да пиша ли първо на търговеца за обезщетение или направо да отворя диспут ? Моля ви, дайте съвет как се процедира в такава ситуация.
 И все още не съм отметнал, че съм получил стоката.

а иначе като я сложиш на устройството работи ли с нея разпознава ли я,по принцип ми се струва много ниска цена за 64  гига,аз преди време мислех да купувам а-дата заради ниската цена, то и тука я имаше на хубава цена,но се поразрових по форуми и много хора бяха писали че не става,и даже и да работи в началото след година гърми,пробвай самсунг sd card, имат 10 годишна гаранция и е реално ти показва колко ти е свободната памет след инсталирането,ако е за телефон може и по нисък клас примерно 6 за да ти падне и цената

Качих няколко сериала на картата и изглежда работи, но нз дали ако и кача още ГБ няма да даде грешка,
с h2testw два пъти не мога да зашърша теста ( а тази програма масово я препоръчват за проверка на съмнителни памети ). Скоростта с която качва големи файлове ( филм 4гб ) 3.6 мб/с , което със сигурност не е клас 10. Ако отворя диспут нямам ли шансове али да отсъди в моя молза, ако ще и за частично обезщетение ? Или излиза, че тези диспути са измамна сигурност за потребителите ?
направи това което EONA ти казва за диспута,и за напред  моя съвет е за по дребни нещица си ги купувай  от бг има ги на много хубави цени ако се порастърсиш,то е ясно че на тази цена специално за sd картите  са спестили от нещо,а и не ти трябва 10 клас за филми и музика,но ти си знаеш Thinking

# 724
  • Мнения: 740
Vul4ica Стигала съм и до диспут и до ескалиране, затова си позволявам да давам съвети-минавала съм по пътечката. Но въпреки това не казвам, че знам всичко или правя генерални изказвания.
А ти ако си беше направила труда поне Help-a в Алиекспрес да прочетеш щеше да видиш, че това е нормално, а след като си се съгласила да пазаруваш, значи си се съгласила и с условията на сайта. Аз поне първо чета условията, при които си давам парите.  Peace
Но моля  те да прекратим темата, защото всеки има право на мнение и е в правото си.  Peace  bouquet

# 725
  • Мнения: 56
здравейте,да се запиша и аз с едно въпросче. На 4 февруари поръчах една рокличка за дъщеря ми от алиекспрес, но проследяващия номер все още не е активен. Мина доста време и се чудя да не е някаква уловка  Thinking Продавача е с много висок рейтинг, цената на роклята е нормална (не е намалена) но немога да се свържа с магазина - винаги е офлайн. Имали ли сте такъв случай? И ако да пристигала  ли ви поръчката? Чудя се дали изобщо да чакам до последните дни или да пускам диспут още сега  newsm78

# 726
  • Мнения: 5
Здревйте момичета, някой да е поръчвал подобни обувки http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-ladies-single-shoes … ls/959175636.html

Дали изглеждат по същия начин като на снимката? Много съм се запалила по този модел, но в Бг са безбожно скъпи/около 200лв/ и още ме е яд, че не си взех такива , когато бях на бригада, там бяха около 20 долара? Ако някой може да сподели някакво инфо, много ще съм благодарна. baby_neutral

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 326
Някой има ли отзиви за това яке http://www.aliexpress.com/item/2013-winter-jackets-for-kids-wint … t/1463256154.html. Дали си отговаря на размеря, дебело ли е за голяма зима? Сина ми е 120см и би трябвало 7 да му поръчам, но да не му е малко

# 728
  • Мнения: 173
Днес получих това  http://www.aliexpress.com/snapshot/6015659671.html хубаво е пристигна за 20 дни.
Скрит текст:

# 729
  • Мнения: 740
здравейте,да се запиша и аз с едно въпросче. На 4 февруари поръчах една рокличка за дъщеря ми от алиекспрес, но проследяващия номер все още не е активен. Мина доста време и се чудя да не е някаква уловка  Thinking Продавача е с много висок рейтинг, цената на роклята е нормална (не е намалена) но немога да се свържа с магазина - винаги е офлайн. Имали ли сте такъв случай? И ако да пристигала  ли ви поръчката? Чудя се дали изобщо да чакам до последните дни или да пускам диспут още сега  newsm78

Случвало се е, не е нещо необичайно. Може заради празниците да се бавят. Ако се притесняваш - пиши e-mail на продавача.  Следи оставащите дни до крайния срок на получаване и ако нищо не получиш няколко дни /1-2-3/ преди края му пусни диспут за неполучена поръчка и/или грешен проследяващ номер.  Peace

# 730
  • Мнения: 56
здравейте,да се запиша и аз с едно въпросче. На 4 февруари поръчах една рокличка за дъщеря ми от алиекспрес, но проследяващия номер все още не е активен. Мина доста време и се чудя да не е някаква уловка  Thinking Продавача е с много висок рейтинг, цената на роклята е нормална (не е намалена) но немога да се свържа с магазина - винаги е офлайн. Имали ли сте такъв случай? И ако да пристигала  ли ви поръчката? Чудя се дали изобщо да чакам до последните дни или да пускам диспут още сега  newsm78

Случвало се е, не е нещо необичайно. Може заради празниците да се бавят. Ако се притесняваш - пиши e-mail на продавача.  Следи оставащите дни до крайния срок на получаване и ако нищо не получиш няколко дни /1-2-3/ преди края му пусни диспут за неполучена поръчка и/или грешен проследяващ номер.  Peace
много благодаря за бързия отговор   bouquet, значи все пак ще изчакам  Peace

# 731
  • Мнения: 6
Vul4ica Стигала съм и до диспут и до ескалиране, затова си позволявам да давам съвети-минавала съм по пътечката. Но въпреки това не казвам, че знам всичко или правя генерални изказвания.
А ти ако си беше направила труда поне Help-a в Алиекспрес да прочетеш щеше да видиш, че това е нормално, а след като си се съгласила да пазаруваш, значи си се съгласила и с условията на сайта. Аз поне първо чета условията, при които си давам парите.  Peace
Но моля  те да прекратим темата, защото всеки има право на мнение и е в правото си.  Peace  bouquet
hahaha Joy Joy Joy Joy Въпроса с "труда" и порицанията... "Да живее труда" беше много известно мото едно време  Grinning ей, какви времена  Party  Но няма да коментирам повече, нека се знае и едната и другата страна   bouquet И не вярвам някой да не чете   Naughty а дали се труди докато чете е друг филм  Joy

# 732
  • Мнения: 740
miroslava.k Да, чакането му е...цаката.  Crazy
Аз заради празниците им сега съм на stand by. Ще изчакам края на февруари/нач. на март - с надеждата, че нещата ще се нормализират.  Praynig /не че има някаква гаранция  Whistling /

Vul4ica No comment! За какво ставаше дума - ти къде отиде.. Stop

# 733
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Здревйте момичета, някой да е поръчвал подобни обувки http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-ladies-single-shoes … ls/959175636.html

Дали изглеждат по същия начин като на снимката? Много съм се запалила по този модел, но в Бг са безбожно скъпи/около 200лв/ и още ме е яд, че не си взех такива , когато бях на бригада, там бяха около 20 долара? Ако някой може да сподели някакво инфо, много ще съм благодарна. baby_neutral
Аз имам такива черни , качих снимките в групата във фейсбук. Не са перфектни , но не са и лоши за цената си. Имайки предвид , че ще ги нося по повод , а не ежедневно стават. Ама много високи беее , за такива като мен дето не са свикнали да носят.... Това , което ме дразни , че вътре са бежови , а моите са черни и ако си с тъмен чорапогащник , бялото свети на ръбчето....

# 734
  • Русе
  • Мнения: 2 153
http://www.aliexpress.com/item/DropShipping-Vintage-Womens-Sleev … g/1585952682.html
някой да е получил и да има отзиви - видях че има поръчани от България, но няма коментари??? Много са ми странни тези размери - 40см бюст, 31см талия????
Щерката лудна по тази рокля - къде ли ще я облече, а и или е супер малка или е голяма ако горните размери са наложени на роклята, а не обиколка. По принцип носи ХS или S в краен случай

Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 16:11 от elan

Общи условия

Активация на акаунт