Пазаруване от Aliexpress.com 20

  • 43 925
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13
Здравейте, имам един въпрос:
За първи път канселирах поръчка и се чудя как ще ми възстановят парите като не съм плащала с пейпал.
до 10 дни, виж по назад в темата ,някой имаше същия проблем

# 706
  • Мнения: 9
Здравейте, имам един въпрос:
За първи път канселирах поръчка и се чудя как ще ми възстановят парите като не съм плащала с пейпал.

Ще ви ги върнат там от където сте платили.

            Да ви споделя,че мацката ми възстанови 3-те долара,но сега пък аз трябва да и кача оценката.   Да ,ама не ,защото ми е изчезнал бутона leave feedback.
И сега какво мога да направя,дайте идея,моля ви?  newsm78  

    Момичето  толкова трогателно писмо ми беше написала,че е току що завършила студентка,че се опитва да започне собствен бизнес и т.н., а сега заради моите кометари  да страда  Sad
Някъде от настройките знам, че може да се промени. По-запознатите ще кажат! Ако скоро си оставила коментара, трябва да успееш да го промениш

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
            Да ви споделя,че мацката ми възстанови 3-те долара,но сега пък аз трябва да и кача оценката.   Да ,ама не ,защото ми е изчезнал бутона leave feedback.
И сега какво мога да направя,дайте идея,моля ви?  newsm78  

    Момичето  толкова трогателно писмо ми беше написала,че е току що завършила студентка,че се опитва да започне собствен бизнес и т.н., а сега заради моите кометари  да страда  Sad

Ето тук пише как да промениш оценка:
http://help.aliexpress.com/revising_feedback.html

# 708
  • Мнения: 67
Оффф някой да има проблеми с плащането - от вчера следобяда се опитвам да платя, но ми казва Sorry ..... Пробвах над 20 пъти .... със мозила, с гугъл хром  #Cussing out За протокола до сега всичките ми поръчки са с тая карта, не е от нея, пари има  ooooh!

# 709
  • Мнения: 4
Здравейте, вчера получих една така micro SD карта 64GB вариант http://www.aliexpress.com/item/ADATA-64GB-32GB-16GB-8GB-4GB-Clas … ds/896038966.html . Два пъти я тествах с h2testw и двата пъти не завърши теста (дава грешки). Картата не е клас 10 и не е истински 64 гб, как да процедирам в този случай ? До сега на съм пускал диспут. Да пиша ли първо на търговеца за обезщетение или направо да отворя диспут ? Моля ви, дайте съвет как се процедира в такава ситуация.
 И все още не съм отметнал, че съм получил стоката.

# 710
  • Мнения: 6
Здравейте, вчера получих една така micro SD карта 64GB вариант http://www.aliexpress.com/item/ADATA-64GB-32GB-16GB-8GB-4GB-Clas … ds/896038966.html . Два пъти я тествах с h2testw и двата пъти не завърши теста (дава грешки). Картата не е клас 10 и не е истински 64 гб, как да процедирам в този случай ? До сега на съм пускал диспут. Да пиша ли първо на търговеца за обезщетение или направо да отворя диспут ? Моля ви, дайте съвет как се процедира в такава ситуация.
 И все още не съм отметнал, че съм получил стоката.

Пиши първо на продавача и то много мило  Naughty, защото преди малко писах , обслужване на клиенти , защита и други подобни прах в очите са само проформа, основното на което може да се надява човек е добрата воля на търговеца  да компенсира някак Peace
Стигне ли се до диспут и ескалация , забрави  Naughty

# 711
  • Мнения: 874
Много ви благодаря  bouquet  bouquet  bouquet,справих  Grinning

# 712
  • Мнения: 740
MrD Прочете ли 1стр. ? Ако имаш конкретни въпроси по-конкретно можем да отговорим.  Peace

viki_88 Да не би да си надхвърлила някой лимит на картата?  Thinking

NBM Ако са минали 30 дни от постването бутона за промяна на фийдбек става неактивен.

# 713
  • Мнения: 13
Здравейте, вчера получих една така micro SD карта 64GB вариант http://www.aliexpress.com/item/ADATA-64GB-32GB-16GB-8GB-4GB-Clas … ds/896038966.html . Два пъти я тествах с h2testw и двата пъти не завърши теста (дава грешки). Картата не е клас 10 и не е истински 64 гб, как да процедирам в този случай ? До сега на съм пускал диспут. Да пиша ли първо на търговеца за обезщетение или направо да отворя диспут ? Моля ви, дайте съвет как се процедира в такава ситуация.
 И все още не съм отметнал, че съм получил стоката.

а иначе като я сложиш на устройството работи ли с нея разпознава ли я,по принцип ми се струва много ниска цена за 64  гига,аз преди време мислех да купувам а-дата заради ниската цена, то и тука я имаше на хубава цена,но се поразрових по форуми и много хора бяха писали че не става,и даже и да работи в началото след година гърми,пробвай самсунг sd card, имат 10 годишна гаранция и е реално ти показва колко ти е свободната памет след инсталирането,ако е за телефон може и по нисък клас примерно 6 за да ти падне и цената

# 714
  • София
  • Мнения: 502
Цитат
Благодаря, не тук нямам шансове и да се моля всичко нарязаха пред мен с нож, в момена се чудя как да процедирам поне да си върна парите не са малко писах на продавача но нямам никаква вест от него, стоя в невидение с две думи. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Ужас!!!  Shocked
Много съжалявам  Cry
Пиши в Алито и обясни всичко. Приложи документа за глобата. Ако са ти дали някакво официално становище от митницата или от собственика на марката изпрати им го и него. Накрая може и снимка на нарязаните ботуши да сложиш. Надявам се да получиш ако не цялата сума то поне частична компенсация.
Може да изтъкнеш и това, че продавача е проявил несъобразителност и е изпратил пакета с видими надписи на марката, след като трябва да знае много добре, че е забранено да продава реплики и много добре знае в коя държава праща и има голяма вероятност да се случи каквото се е случило.

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
NBM Ако са минали 30 дни от постването бутона за промяна на фийдбек става неактивен.

Разбира се, но в случая, доколкото разбрах, не са минали 30 дни, просто момичето се опитва да постави отново първоначална оценка, а това, което трябва да направи е да ревизира старата.

# 716
  • Мнения: 740
Здравейте, вчера получих една така micro SD карта 64GB вариант http://www.aliexpress.com/item/ADATA-64GB-32GB-16GB-8GB-4GB-Clas … ds/896038966.html . Два пъти я тествах с h2testw и двата пъти не завърши теста (дава грешки). Картата не е клас 10 и не е истински 64 гб, как да процедирам в този случай ? До сега на съм пускал диспут. Да пиша ли първо на търговеца за обезщетение или направо да отворя диспут ? Моля ви, дайте съвет как се процедира в такава ситуация.
 И все още не съм отметнал, че съм получил стоката.

Пиши първо на продавача и то много мило  Naughty, защото преди малко писах , обслужване на клиенти , защита и други подобни прах в очите са само проформа, основното на което може да се надява човек е добрата воля на търговеца  да компенсира някак Peace
Стигне ли се до диспут и ескалация , забрави  Naughty
Vul4ica Защо си толкова негативно настроена?! Според мен даже купувачите имат доста по-голяма протекция от продавачите. А с чат варианта работят и всички големи европейски платформи за онлайн пазаруване, но нали не очакваш някой да седи 24/7 само, за да те обслужва. Досега не ми се е налагало да се умилквам на никого. Точно и ясно се обяснява проблема на търговеца и ако той не желае да се реши проблема се пуска диспут, в който най-често купувача е добре компенсиран.
Нищо лично, но в онлайн пазаруването се иска доста търпение /без значение от коя държава пазаруваш/.  Peace

NBM Извинявай! Чела-недочела..а и Мика*ела вече се е справила.

# 717
  • Мнения: 4
Здравейте, вчера получих една така micro SD карта 64GB вариант http://www.aliexpress.com/item/ADATA-64GB-32GB-16GB-8GB-4GB-Clas … ds/896038966.html . Два пъти я тествах с h2testw и двата пъти не завърши теста (дава грешки). Картата не е клас 10 и не е истински 64 гб, как да процедирам в този случай ? До сега на съм пускал диспут. Да пиша ли първо на търговеца за обезщетение или направо да отворя диспут ? Моля ви, дайте съвет как се процедира в такава ситуация.
 И все още не съм отметнал, че съм получил стоката.

а иначе като я сложиш на устройството работи ли с нея разпознава ли я,по принцип ми се струва много ниска цена за 64  гига,аз преди време мислех да купувам а-дата заради ниската цена, то и тука я имаше на хубава цена,но се поразрових по форуми и много хора бяха писали че не става,и даже и да работи в началото след година гърми,пробвай самсунг sd card, имат 10 годишна гаранция и е реално ти показва колко ти е свободната памет след инсталирането,ако е за телефон може и по нисък клас примерно 6 за да ти падне и цената

Качих няколко сериала на картата и изглежда работи, но нз дали ако и кача още ГБ няма да даде грешка,
с h2testw два пъти не мога да зашърша теста ( а тази програма масово я препоръчват за проверка на съмнителни памети ). Скоростта с която качва големи файлове ( филм 4гб ) 3.6 мб/с , което със сигурност не е клас 10. Ако отворя диспут нямам ли шансове али да отсъди в моя молза, ако ще и за частично обезщетение ? Или излиза, че тези диспути са измамна сигурност за потребителите ?

# 718
  • Мнения: 1 288
Момичета, как става  въстановяването  на пари в Пейпал,че никак не ми е ясно  newsm78

      Получила съм стоката,потвърдила съм ,но китайката иска да ми възстанови 3$ в Пейпал и иска данни ,но аз идея си нямам какво трябва да и дам  Rolling Eyes
Помогнете! Hug

Като начало ти трябва регистрация в пейпал.

 Имам я регистрацията,но не се сещам кои данни трябва да дам  Embarassed




ако искаш да ти върнат пари по пейпал дай си  имейла Peace

# 719
  • Мнения: 874

Eona,точно така направих-ревизирах старата оценка-с ваша помощ и с помощта на китайчето  Laughing
Благодаря ви отново  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт